Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Prepustim ioniq

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Komat44
    Member
    • Jan 2018
    • 87

    Prepustim ioniq

    Zdravim vospolok, ak by mal niekto zaujem, prepustim ioniq v plnej vybave, kupovany v 12/2017, najazdenych cca 71K km, je na uver v unicredite, splatky mesacne 627,40 vratane havarijky a PZP. Posledna splatka Dec’22. Auto nabijane 40% CCs fast charger do 94%, 50% doma z 230V zasuvky, 10% aupark AC wallbox. Stav bateria State Of Health 100% ale to diva svina nevie co s tym chceli soudruzi v korei povedat realita posledneho nabijania do 94% dojazd 251 km, v meste kde najazdim 90% km tie kilometre aj v skutocnosti urobim. Auto klasicky Ioniq, vsetci elektormobilisti ho doverne poznaju. Bez nejakych vyraznych problemov, pravidelna predpisana udrzba v autopolise. Raz do mna nacuvala poloslepa starsia dama, raz ma na obchvate zlahka oskrel totalne zniceny rumunsky kamionista inac bez havarie, len bezne bratislavske skrkance pri parkovani na/pri obrubnikoch. Predny mutant siveho plastu streknuty do biela ak by sa nasiel potencionalny zaujemca poslite prosim sukr. spravu..
  • Wilo
    Member
    • May 2019
    • 337
    •      

    #2
    Za co menis ak to nie je tajomstvo?

    Komentár


    • Komat44
      Komat44 komentoval
      Upraviť komentár
      Koketujem s eqc ale nie som zdaleka este fixne rozhodnuty 😉

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Tak v tom pripade prajem stastnu ruku vo vybere Len to este asi nechaj trosku utriast. Bjorn ma na svojom kanaly aj video ked chcel urobit range test a musel to zrusit lebo uplne zblbol BMS a pod 50% mu zacal dojazd ubudat sialenym tempom. Snad len SW bug a doriesia to.

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      @Komat44
      len rataj s cakacou dobou a nasledne az potom predajom auta. Alebo je hned free a mas sa na com vozit?
      EQC fajn volba, ak za to nevygrcas dvojnasobok zakladnej ceny

    • Komat44
      Komat44 komentoval
      Upraviť komentár
      Wilo ano videl som ten pruser s “miznutim” dojazdu, samozrejme ze to je klucove aby sa to doriesilo, dufam ze sw update to poriesi. milan84 neplanujem ziadne megadoplatky do vybavy, takze sa urcite budem drzat velmi blizko zakladu. 3fazova AC nabijacka by samozrejme bola prva ktoru by som si priplatil. A ano, mam sa na com presuvat kym sa rozhodnem definitivne ktorou cestou ist a dockam sa auta, takze svoje mozem prenechat hned..

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Uz zjavne vyriesene. Vraj to bola len chyba kusu s vadnym modulom BMS

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Komat44 ale trojfazu AC budu mat az buduci rok ! takze skor ako o rok by si sa k takemu autu asi nedostal.

    • Komat44
      Komat44 komentoval
      Upraviť komentár
      milan84 3f potesi ale pre mna to deal breaker nebude
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #3
    EQC: 13cm nenastavitelna svetlost? To myslia vazne? Ved s tym sa neda vyjst na obrubnik a aj niektori leziaci policajti budu neriesitelny problem.

    Komentár


    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Preco by mal byt spomalovac problemom? 13cm je plus minus standardna svetla vyska bezneho osobneho auta. A este som teda nepocul zeby sa niekto zasekol na spomalovaci pokial nema zrovna nejaky hypercar. Maximalna vyska spomalovaca je podla technickej normy 120mm s prislusne dimenzovanou najazdovou hranou. Vacsinou sa pouzivaju nizsie kvoli cene a mensim narokom na najazdovu hranu. A parkovanie na chodniku je vo vacsine civilizovaneho sveta zakazane takze ani obrubniky neriesia. To len na Slovensku potrebujeme kazdy centimeter zahltit autami. Este aj tie plochy ktore su urcene pre chodcov. Zas netreba hladat problem tam kde nie je Mercedes tiez sam tvrdi ze EQC nie je SUV ale obycajne auto aj ked karoseria je taka aka je. Preto nedali Airmatic.
Pracuje...
X