Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Predám Nissan Leaf

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    Predám Nissan Leaf

    Predám trojmesačný Nissan Leaf kúpený 25.3.2017, prvé prihlásenie 3/2017, najazdených 9000 km

    Výbava: Acenta 30kW, farba biela Pearl, cenníková cena: 34.650 farba

    Cena na predaj: 27.000 pred dotáciou, po dotácii 22.000 alebo odstúpenie výhodného leasingu (úrok len 3%), mesačná splátka vrátane poistenia, úroku 490€.
    [priezvisko]@me.com
  • ozana
    Member
    • Jun 2015
    • 192

    #2
    To patřilo do Inzerce.

    Komentár


    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      ja viem ale tam nemám prístupné tlačidlo "+ Nová téma", tak poprosím adminov aby to presunuli.
  • Marekk
    Member
    • Feb 2015
    • 83

    #3
    Cena je s DPH, ste platca DPH ?

    Komentár


    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      ano, odpočet dph možný
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #4
    Treba dať do príslušného fŕa nižšie. Sem to nepatrí. Presunúť

    Komentár

    • mozeg
      Member
      • Dec 2015
      • 439
      •   

      #5
      Ja som z toho trocha zmateny: Ak spravne chapem prva cast dotacie bola vyplatena takze momentalna cena je 25 000,- EUR s DPH a este ma prist novemu majitelovi 2 x1500,- EUR (vyplatene povodnemu majitelovi a ten to posle novemu majitelovi). Tak sa dostanem na cenu 22k s DPH. Alebo sa to ma cele citat inak?

      Ak si ho chcem kupit od teba s DPH kolko mam vlastne zaplatit? :-)

      Komentár


      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Ako pises tak to je. Zaplatit 25 alebo prevziat leasing. Kedze 80% aut je na leasing a na ojazdene auto (aj trojmesacne) su leasingove sadzby -uroky trojnasobne v % ako na nove, zobral som ho na leasing, aby dalsi majitel mal vyhodny - pri ppostupeni vsetky podmienky ostanu zachovale. Ale nie je pre mna problem leasing vyplatit, ak bude ho niekto chciet v hotovosti. Ak este bude na predaj. Pri prevzati leasingu sa tiez cela dph odrata v mesiaci kupy, nie po splatkach.
    • romor
      Junior Member
      • Apr 2014
      • 9

      #6
      Keďže si ho bral na leasing, dotácia išla tebe, či lizingovke? Cena vozidla do leasingovej zmluvy bola, predpokladám, pred dotáciou.Po predaji príde zvyšok dotácie tebe, lízingovke, či novému majiteľovi?

      Komentár


      • mozeg
        mozeg komentoval
        Upraviť komentár
        Auto stoji 25k € s DPH. Dotacia 2x1500€ prijde Mirovi Rojkovi a ten ju nasledne zasle novemu majitelovi. Takze vo vysledku po 2 rokoch auto stalo 22k€ s DPH. Aspon ja som tomu tak pochopil.
    • Ondrej Strečko
      Junior Member
      • Oct 2017
      • 1

      #7
      Ahoj Miroslav. Ešte predávaš svojho Leafa, či už išiel preč?

      Komentár

      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 853
        •   

        #8
        neviem ci sa to moze, alebo slusi, ale tento inzerat uz evidujem davno.
        Pytat 14.000e za tak stare auto s tolkymi km.....bez zimnej vybavy. Prepacte pani, ale toto je nenazranost. A doba, za aku to auto predava a stale nepredal to len potvrdzuje. Inzeruje to na vsetkych strankach. A predavajuci este pise, ze uprednostni rychly predaj. No po kontaktovani (este minuly rok) ci sa da na cene dohodnut je jeho reakcia, ze dava k tomu zimne aj letne gumy takze nie
        Za 15.000 je v Brne Acenta s dvakrat takou vybavou a polovicnymi km a o dva roky novsim modelom.
        V kazdom pripade mu drzim palce, ale pripadalo mi vhodne upozornit na situaciu.

        Komentár

        • Miroslav Rojko
          Senior Member
          • Nov 2016
          • 1314
          •   

          #9
          Nesluší sa to a admin by mal mazať takéto komentáre. Keď nemá niekto záujem, je od neho doslova sprosté przniť inzerát. Nevidel to auto, môže byť v lepšom atave ako nejaké s polkou kilometrov, môže mať zachovalejší vzhľad a bez informácii tu hovoriť o nenažranosti.
          Aj milan84 si môže kúpiť Leafa a po pár rokoch ho za polovicu predåvať, neviem ako by mu padli takéto komentáre. Každý má svoju taktiku predaja a ja tiež nikomu nezľavujem ani Euro cez telefón. Keď príde a má nejaké argumenty, vždy sa viem dohodnúť.
          [priezvisko]@me.com

          Komentár

          • mozeg
            Member
            • Dec 2015
            • 439
            •   

            #10
            Ta extra zlava je kolko? rovnako evidujem ze to auto je tam pekne dlho.

            Komentár

            • milan84
              Senior Member
              • Jun 2015
              • 853
              •   

              #11
              Pôvodne zverejnené od Miroslav Rojko Pozrieť príspevky
              Nesluší sa to a admin by mal mazať takéto komentáre. Keď nemá niekto záujem, je od neho doslova sprosté przniť inzerát. Nevidel to auto, môže byť v lepšom atave ako nejaké s polkou kilometrov, môže mať zachovalejší vzhľad a bez informácii tu hovoriť o nenažranosti.
              Aj milan84 si môže kúpiť Leafa a po pár rokoch ho za polovicu predåvať, neviem ako by mu padli takéto komentáre. Každý má svoju taktiku predaja a ja tiež nikomu nezľavujem ani Euro cez telefón. Keď príde a má nejaké argumenty, vždy sa viem dohodnúť.
              No neviem, je to vo vlakne o predaji auta, takze by to tu podla mna malo zostat.
              ako vies, lacneho Leafa uz nejaky cas hladam (zatial mam nastastie na com jazdit) a tohto pana som kontaktoval osobne a mam info o pevnej cene z komunikacie "ja - on". Takze zaujem by bol, ale za diametralne inu cenu.
              Preto som povazoval za spravne upozornit, ze nie vsetky hlasky "extra zlava", "ponuka za kamosa" su skutocne tak vyhodne....

              Komentár

              • mozeg
                Member
                • Dec 2015
                • 439
                •   

                #12
                Na Slovensku je problem predat spalovak a nie to este elektromobil. Ocakavania oboch stran su rozdielne. Cenu vsak urcuje dopyt nie ponuka. Akonahle si kupim elektromobil tak musim chapat ze jeho predaj bude boliet. Ja stale neviem kolko je extra zlava.

                Komentár

                • Miroslav Rojko
                  Senior Member
                  • Nov 2016
                  • 1314
                  •   

                  #13
                  Pôvodne zverejnené od mozeg Pozrieť príspevky
                  Na Slovensku je problem predat spalovak a nie to este elektromobil. Ocakavania oboch stran su rozdielne. Cenu vsak urcuje dopyt nie ponuka. Akonahle si kupim elektromobil tak musim chapat ze jeho predaj bude boliet. Ja stale neviem kolko je extra zlava.
                  Podľa toho čo som ja študoval, cenu určuje to, kde sa stretne dopyt a ponuka. Keby cenu určoval len dopyt, nemáme tu ani jeden inzerát, lebo by bolo všetko hneď predané. Cena je vecou dohody.

                  Treba si uvedomiť, že vec vlastní ten, kto ju predáva a je len jeho rozhodnutím, za koľko ju predá, lebo už tu nie je socializmus a znárodňovanie. Kto Leafa chce, môže si kúpiť nového, tiež v predajni keď prídem a poviem daj mi ho o desinu lacnejšie, tak sa len usmejú a pošlú ma kdesi. A ak nemá na nového, tak za cenu, za akú ho niekto ponúkne. Ale komentovať, čo je nenažranosť...

                  Pozrite si inzeráty Tesiel na autobazar.eu (nie na dovoz). Začínajú o dvadsať litrov vyššie ako na mobile.de. Komentuje tu niekto alebo uráža kupujúcich ? Proste keď ju za tú cenu nechcem alebo na ňu nemám, hľadám ďalší inzerát alebo si ju nekúpim, ale neosočujem. Každá cena má svoje opodstatnenie a každý si vec ceníme podľa toho, akú má pre nás hodnotu.
                  [priezvisko]@me.com

                  Komentár

                  • Miroslav Rojko
                    Senior Member
                    • Nov 2016
                    • 1314
                    •   

                    #14
                    A naozaj Vás nechápem, to auto je za najnižšiu cenu Leafa na Slovensku. Je tam jedno za 12, ktoré je po búračke a má pokazenú baterku a toto je hneď prvé, ktoré je funkčné a podľa fotiek je to Acenta - stredná výbava s velúrovými sedačkami a leštenými doplnkami v klavírnej čiernej, nie obyčajná Visia, ktorá je tam ako najdrahší inzerát za 29 tis..
                    Internetový Autobazár. Ponuka 1 039 319 osobných, úžitkových, terénnych, nákladných vozidiel, motoriek, návesov, skútrov, lodí, náhradných dielov...
                    Naposledy upravené Miroslav Rojko; 17-02-2018, 18:42.
                    [priezvisko]@me.com

                    Komentár

                    • milan84
                      Senior Member
                      • Jun 2015
                      • 853
                      •   

                      #15
                      Pôvodne zverejnené od Miroslav Rojko Pozrieť príspevky
                      A naozaj Vás nechápem, to auto je za najnižšiu cenu Leafa na Slovensku. Je tam jedno za 12, ktoré je po búračke a má pokazenú baterku a toto je hneď prvé, ktoré je funkčné a podľa fotiek je to Acenta - stredná výbava s velúrovými sedačkami a leštenými doplnkami v klavírnej čiernej, nie obyčajná Visia, ktorá je tam ako najdrahší inzerát za 29 tis..
                      za 13,900 je tam 2012 s polovicou km a zimnym paketom. Aj to je samozrejme vela, ale....
                      Ked je ta ponuka tak vyhodna za 13.700, preco to tam svieti uz tusim od jesene?
                      Ja tvrdim a za tym si stojim, ze Slovaci (vacsina), ktori nieco predavaju su schopni bez mihnutia oka predavat tovar pomaly drahsie ako novy. Vid rozne inzeraty na bazosi ... tam kupite vec drahsiu ako novu v obchode.
                      Ceny tesly nesledujem, lebo by som za auto nedal nikdy peniaze za ake sa predava. Je to auto, pre mna nema ziadne presuvadlo taku hodnotu aj ked som velky fanusik a fandim im. A je to hlavne vacsinou individualny dovoz, takze sa to tazsie porovnava voci najpredavanejsiemu EV, ktory je dostupny v kazdej krajine a kazdy si vie otvorit zahranicne ponuky.
                      PS. ta Visia za 29.000 je samozrejme neaktualne. to auto uz autoimpex davno predal za cca 21.000.

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X