Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Predám Nissan Leaf

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    #16
    Kazdy moze vyjadrit svoj nazor. Ponuka sa s dopytom nestretla pri tomto aute,zatial. To je fakt inak by uz bol predany. Za dalsie je verejne na forach znamy fakt ze stare Leafy resp. ich baterky po 70k km stracaju kapacitu. Pri tomto je to tiez uz len otazka par tisic km. Nie kazdy si vie baterku rozobrat a vymenit 2-4 vadne clanky,tie najblizsie k podlahe a mat tak opat plnu kapacitu. Ja predajcovi prajem ale ani Ja nie som ochotny dat tie peniaze za to auticko, mozno sa mu to podari ak este vydrzi. Navyse stale neviem kolko je ta extra zlava.

    Hadat sa je zbytocne za mna nazor moze vyjadrit kazdy jedinec.

    Komentár

    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 1314
      •   

      #17
      Praktiky kupujúcich sú všelijaké, dávajú na bazoš aj falošné inzeráty (neexist. číslo alebo auto zatiaľ nie je atď) s malými cenami, na ktoré sa potom odvolávajú že také sú ceny, niektorí majú ušetrené zrovna o 10 - 15% menej ako je cena a ďalších desať trikov, ktoré sa opakujú a človek sa na tom niekedy zabáva, niekedy proste ani neodpovie na mail.

      Zaujal ma Váš postoj k použitým veciam, ako keby kúpou starostlivého majiteľa bolo auto hneď bez ceny a keďže väčšinou kupujem nové veci (a samozrejme sa snažím dohodnúť na dobrých podmienkach) a staré predávam, teda mám skúsenosť z opačnej strany, za akú cenu som ja predával Leafa (prvý príspevok) ? Tiež to bolo také nevýhodné alebo sa oplatil ? Viem za čo som ho kúpil, za čo som ho predal, koľko ľudí mi volalo a aké ceny skúšalo, čo na to mozeg a milan84 ?
      [priezvisko]@me.com

      Komentár


      • 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        áno, je to tak, presne takto to funguje, zaoberám sa predaj použitých vecí (nie autá)
    • mozeg
      Member
      • Dec 2015
      • 439
      •   

      #18
      Akekolvek dalsie hadanie sa je zbytocne Mne to auto nestoji za to aby som obetoval cas a svoj zivot aby som sa co i len siel nanho pozriet a rovnako to bolo v pripade Mirovho leafa pretoze mi v obchode davali nove lacnejsie.

      Komentár

      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 853
        •   

        #19
        Pôvodne zverejnené od Miroslav Rojko Pozrieť príspevky
        Praktiky kupujúcich sú všelijaké, dávajú na bazoš aj falošné inzeráty (neexist. číslo alebo auto zatiaľ nie je atď) s malými cenami, na ktoré sa potom odvolávajú že také sú ceny, niektorí majú ušetrené zrovna o 10 - 15% menej ako je cena a ďalších desať trikov, ktoré sa opakujú a človek sa na tom niekedy zabáva, niekedy proste ani neodpovie na mail.

        Zaujal ma Váš postoj k použitým veciam, ako keby kúpou starostlivého majiteľa bolo auto hneď bez ceny a keďže väčšinou kupujem nové veci (a samozrejme sa snažím dohodnúť na dobrých podmienkach) a staré predávam, teda mám skúsenosť z opačnej strany, za akú cenu som ja predával Leafa (prvý príspevok) ? Tiež to bolo také nevýhodné alebo sa oplatil ? Viem za čo som ho kúpil, za čo som ho predal, koľko ľudí mi volalo a aké ceny skúšalo, čo na to mozeg a milan84 ?
        Tvoj Leaf (uz sme si v inych prispevkoch tykali) bol v case predaja za podla mna dobru cenu. bolo to v podstate len demo auto, takze takmer nove. Na druhej strane, ak by som v tej cenovej hladine hladal, mozno by som bol prekvapeny podobnymi cenami v predajni. Fakt neviem. Ale urcite si to nemal ustrelene ako inzerat, o ktorom sa tu bavime a dokaz toho je, ze si to auto v kratkej dobe aj predal.

        Komentár

        • milan84
          Senior Member
          • Jun 2015
          • 853
          •   

          #20
          vzorovy podvod. Uz som to nahlasil.
          https://www.autoscout24.cz/nabidky/-...t-success=true
          Je mi divne, ze taketo podvody vidim na tejto stranke kazdy tyzden. Ale iba tam, na inych strankach som zatial na taky nenarazil.
          Original: https://www.autobazar.eu/nissan-leaf...d11070662.html .........je to presne ten Leaf, ktory sa tu spominal.

          Komentár

          Pracuje...
          X