Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nahradne dieli TESLA S

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Marekk
    Member
    • Feb 2015
    • 83

    Nahradne dieli TESLA S

    Poradite kde sa daju zohnat nahradne diely na Teslu ? Potrebujem gumenne tesnenie dveri. {to ze v tesla servise mi je jasne ale tam na ponuku cakam uz mesiac}
  • Vrso
    Member
    • Aug 2015
    • 70
    •   

    #2
    Preco si tak netrpezlivy ? Mesiac je pre Teslu superkratky cas. Jeden SK majitel Tesly po mensej kolizii mal auto vo Viedni 3 mesiace, lebo cakali na kratku brzdovu hadicku na zadnu napravu. Asi cim kratsia, tym sa dlhsie caka ...

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Problem podla mna je, ze vsetky komponenty, okrem samozrejme celeho auta sa vyrabaju v Amerike bud priamo v USA asi vecina a ostatok tusim nieco vraveli aj o Mexiku. A dodacie lehoty, kim si to byrokraticky podaju vsetky oddelenia a naplnia kontajner, aby to bolo rentabilne teda najlacnejsie, tak to proste trva. Tesla zatial vsetko riesi vo vlastnej rezii a preto ten dlhy cas. V tomto je uplne inde VW, ten auta a samozrejme aj diely vyraba po celom svete a aj vdaka VW group, pasuju diely na viacej aut a to zlacnuje aj skracuje dobu cakania.

    • temik.sk
      temik.sk komentoval
      Upraviť komentár
      citam tu ohladom komponentov pre Teslu. pred par dnami som sa dozvedel od kamosa z NR ze firma v ktorej robi vyrabaju tie nabijacky do tesiel co su integrovane v autach, cize aj Slovensko sa podiela na vyrobe pricom dost dolezitej elektroniky do tesiel.
  • luboccc
    Junior Member
    • Jan 2016
    • 15

    #3
    Skus pozret na FB: Magnum Company Tesla Store: Parts & Accessories, su to poliaci ale da sa s nimi anglicky dohodnut. Raz som od nich nieco objednal a bolo to v pohode a celkom rychlo. Ale pri druhej veci som im uz 3x pisal a ziadna odpoved. Daj vediet ci ti odpisali.

    Komentár

    • Louis Salamander
      Junior Member
      • Oct 2015
      • 1

      #4
      Skus pozriet na FB : Usaimport - vozia kazdy tyzden letecky container

      Komentár

      • Yoshitoshi
        Junior Member
        • Sep 2016
        • 3

        #5
        Prosím vás nemáte někdo cestu do Teslýho servisu? Bohužel díky častému ježdění v mrazu a soli se mi vytratilo včéra jedno písmeno na zadním kufru. A to jsem byl na začátku prosince v servisu v Berlíně Vzal bych klidně celej nápis, myslím že je otázka času než ztratím další

        Komentár

        Pracuje...
        X