Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ochranná fólia Xpel Ultimate

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • TM3Perf
    komentoval k 's odpoveď
    Kde si ju dal robiť a koľko Ťa to vyšlo a ako si spokojný s prácou?

  • Juro
    odpovedal
    Pôvodne zverejnené od JanoS Pozrieť príspevky
    Ano, ale niekde inde. Je to prava folia, a bolo to na zapadnom slovensku.
    Ja som si tiež povodne dal robiť na západnom SK, ale po prvé, robota adfláknuta, bubliny a prach nalepený pod fóliou a ešte aj falošnú fóliu dali. Tiež mi tvrdili, že to je originál. Musel som si to ísť dať potom prerobiť do Prešova.

    Pridajte komentár:


  • JanoS
    komentoval k 's odpoveď
    Ano, ale niekde inde. Je to prava folia, a bolo to na zapadnom slovensku.

  • TM3Perf
    odpovedal
    Janči dávaš si tú fóliu na Trojku?
    Naposledy upravené TM3Perf; 11-06-2019, 05:32.

    Pridajte komentár:


  • Juro
    komentoval k 's odpoveď
    www.pb-folex.sk tam som si aj ja dával robiť xpel. Jediné miesto na sk. Ostatní dávajú falošné fólie. On sa nedávno sťahoval.

  • JanoS
    komentoval k 's odpoveď
    No ja som prave nasiel firmu http://www.autofoliepresov.sk
    Nechce sa mi verit ze mesto ako Presov uzivi dve certifikovane Xpel firmy, ked cela ceska republika ma jednu.

  • ICE666SVK
    komentoval k 's odpoveď
    Nad tvojim prispevkom je moj komentar a ten link co tam je funguje. Adresa je uz ina, ale web, e-mail ci mobil je ten isty. Ved klikni na odkaz a zistis viac. Sutam aj obrazky Tesly.

    PB-FOLEX

    Jelšová 24
    080 05 Prešov
    Kontakt: mobil: 0905 244 408
    0915 287 808
    email: folex7@gmail.com
    web: www.pb-folex.sk

    Po-Pi: 8:30 -16:30

  • JanoS
    odpovedal
    Existuje tato firma stale? V Presove mi Google najde firmu s inym menom a inou adresou a inym telefonom.

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    komentoval k 's odpoveď
    Tu je web na ktory sa da kliknut nak to nemusite opisovat z obrazku: http://www.pb-folex.sk/

  • Juro
    odpovedal
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	poster-pb-folex-orig.jpg
Videní:	1131
Veľkosť:739,4 KB
ID:	12679

    Pridajte komentár:


  • 1fisker
    odpovedal
    Zaujímalo by ma, či sa po nalepení fólie zvýši lesk, alebo zostane rovnaký.

    Pridajte komentár:


  • Juro
    začal tému Ochranná fólia Xpel Ultimate

    Ochranná fólia Xpel Ultimate

    Podľa mojich skúsenosti a recenzii od zahraničných majiteľov Tesiel, považujem Xpel Ultimate za najlepšiu ochrannú fóliu pre Model S. Je to "self-healing" fólia - to znamená, že jemné škrabance sa dokážu samé zahojiť keď sa oblejú teplou vodou. Plus je oveľa hrubšia ako ostatné fólie a lepšie dokáže chrániť auto pred kamienkami. Veľa majiteľov Modelu S sa mi sťažovalo, že už po 20000 km mali ďobky od kamienkov na kapote. Tesla totiž používa prírodne farby a tie sú mäkšie ako klasické. Na prvú Teslu som si dal fóliu robiť v Holandsku, lebo nikoho, kto by s tým vedel robiť na Slovensku som nepoznal. Na druhú Teslu som si to nemohol dať robiť v Holandsku, lebo auto som si nemohol prevziať tam osobne. Tak som sa znova snažil niekoho nájsť. Našiel som jednu firmu v Trenčíne, ale spravili to nekvalitne. Normálne mi nalepili s tou fóliou aj kamienky prach a špinu. Úplne odfláknutá robota. A podľa mňa to ani Xpel Ultimate fólia nebola. Vyzerala úplne ináč a aj bola tenšia.

    Keď som bol raz v Prešove, tak som úplne náhodou narazil na túto firmu www.pb-folex.sk (sponzor). Venujú sa aj Xpel fóliam. A tak som si u nich dal opraviť, vymeniť rôzne časti fólie. Takže vrelo odporúčam túto jedinú firmu na Slovensku ktorá sa rozumie do Xpel fólii.


    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	xpel.jpg
Videní:	1097
Veľkosť:726,0 KB
ID:	6304 Toto auto na obrázku je komplet celé polepené v priehľadnej fólii Xpel Ultimate.
Pracuje...
X