Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

kto poradi..

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • luboccc
    Junior Member
    • Jan 2016
    • 15

    kto poradi..

    Mam ist v sobotu 16.1. pozret/kupit jazdenu teslu cca rok strara. Mal by niekto cas 15 min. na stretko najlepsie v okoli BA, ohladom poradenia co treba skontrolovat, ake na nej mozu byt chyby a pod. Popripade napiste aj tu ak nemate cas. Dakujem
  • enfko
    Member
    • Dec 2014
    • 183

    #2
    Ahoj. Ja teoreticky rad pomozem. Posielam ti cez sukromnu spravu moj kontakt. Zavolaj mi co najskor.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Hlavne by som pozrel či to nie je americká verzia. A treba si pýtať k nahliadnutiu faktúru od výrobcu, aby sa vedelo aká tam je skutočne výbava. Tiež by som sa informoval či má Dual Charger. Ideálne je dať si auto pred kúpou skontrolovať v Tesla servise. Aby sa nestalo, že to je auto, ktoré má už Tesla po búračke vyradené z evidencie. Znovu prihlásiť také auto je drahé a niekdy aj nemožné.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • luboccc
        luboccc komentoval
        Upraviť komentár
        Ma pisany dual charger aj kabel typ2, kupovane vraj bolo v DE, skusim pytat este fakturu. Dik za radu
    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #4
      A čo keby to bola americká verzia? Ak už bola prihlásená v EU, je v tom nejaký problém?

      Komentár


      • JanoS
        JanoS komentoval
        Upraviť komentár
        Je to obrovsky problem.

        Ziadne supernabijanie.
        Ziadny servis.
        Ziadny pristup na internet v Europe = bez navigacie, bez Spotify radia
    • luboccc
      Junior Member
      • Jan 2016
      • 15

      #5
      Takze bol som to dnes pozret, auto bolo OK, az na to ze mal v nej chlap pekny bordel. Ale tak sme sa dohodli, a buduci tyzden idem po nu, kedze musi este doriesit uver co ma nu.

      Komentár


      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Super, gratulujem. Dalo by sa stihnúť prísť s tou Teslou na zraz budúcu sobotu?
    • JanoS
      Member
      • Aug 2015
      • 95
      •   

      #6
      Podelis sa o cenu a konfiguraciu?

      Komentár

      • luboccc
        Junior Member
        • Jan 2016
        • 15

        #7
        Velmi rad by som dosiel, ale pojdem po nu asi az v piatok/sobotu tak uvidim ako budem stihat. Kedy to presne je?

        Komentár


        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          V sobotu od 12:00.

        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Kde to je?
      • enfko
        Member
        • Dec 2014
        • 183

        #8
        luboccc Gratulujem :-) Dufam, ze som vcera aspon trochu poradil.

        Komentár


        • luboccc
          luboccc komentoval
          Upraviť komentár
          samozrejme, velka vdaka este raz
      Pracuje...
      X