Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kupa BMW i3 120 Ah

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    Kupa BMW i3 120 Ah

    Ahojte chcem sa opytat nema niekto kontakt na predajcu v BMW, ktory pomoze s kupou i3.

    Tym myslim aj to ze sa da dohodnut na zlave ci uz na i3 ktora sa este len vyrobi alebo na nejakej skladovke ci uz v SR alebo inde (predpokladam ze maju system ake auta su na sklade k dispo nie len v SR ale po Europe a vedia ich pritiahnut).

    Dik

    R
  • Wilo
    Member
    • May 2019
    • 337
    •      

    #2
    Ja som dostal cez 30% dole na novy konfig aj bez kontaktu. Ale to bolo 2 roky dozadu a na jesen. Este by som asi vyckal do novembra. Ale netusim ako su na tom s kvotami teraz. Plus ako ovplyvnia dopyt dotacie.

    Komentár


    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Casu do novembra dost. Len prezistujem ceny a moznosti zliav. Potrebujem aspon vediet ci 10% daju dole alebo aj viac.

    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Chod na predajnu, prejav zaujem a spytaj sa na zlavu. Easy .

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Minule sa najlepšie ceny dojednávali, keď ešte dotácie neboli. Predajcovia o nich nevedeli. Potom tie zľavy už neboli až tak ponúkané, keďže dotácia.

      Ale teraz bude situácia podľa mňa lepšia, lebo ak tam nebude obmedzenie na slovenského importéra (čo sa tu stále spomína v súvislosti s Teslou), je to výhoda aj pre iné značky. Slovenskí predajcovia nebudú môcť vyhnať ceny do výšin, lebo ak dotáciu získame aj na kúpu nového zo zahraničia, v Nemecku sú lepšie cenníky aj na iné značky EV ako Tesla. Veď Ioniq za čias slovenských dotácií sa dal kúpiť v DE pomaly za takú cenu ako tu s dotáciou.

    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Tak moc sa nepochlapili na BMW 120Ah verziu co maju dokonca skladom zlava 8,5% z cennikovej full ceny. Obzeram aj zahranicie pre rodinu s deckami NIRO EV za 42-45k€ nemusi byt s dotaciou zly kauf.

    • Joe79
      Joe79 komentoval
      Upraviť komentár
      mozeg - len keby uz konecne to NIRO EV bolo k dispozicii aspon na zavaznu objednavku

    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Joe79 Niro sa da kupit v AT alebo v DE. Ceny rozne s roznymi vybavami. Maju dost skladoviek.
  • Samuel.Rendko
    Junior Member
    • Jul 2019
    • 12
    •   

    #3
    Skladovka resp. predvádzačka je aj v Žiline za slušnú cenu : https://bmw-zilina.sk/ponuka-vozidie...8p210307d00794, zľava 15,6%

    Komentár


    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Zilinu mam prejdenu aj som tam bol osobne. Napr. To co si postol ako priklad tak na ten model sa neda nacerpat dotacia. Su pre mna zaujimave iba skladovky na prevozkach v opacnom pripade je lepsie objednat novu a zobrat aj dotaciu. Bez dotacie je to auto pridrahe.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      16% je u BMW normálna zľava pre stálych zákazníkov na nové objednávky, skladovky a ešte aj s prideleným EČV, musia ísť aspoň raz toľko. Ja som kupoval nové BMW (nie skladovku) s 38% zľavou. Ich cenníky sú prehnané a len nachytávajú, nedajte sa.

      Podľa mňa je nezmysel za mestský elektromobil starej generácie (veľkosťou baterky - 42kWh celkových) dať cenu väčšiu ako za 64 kWh použiteľných.

    • Samuel.Rendko
      Samuel.Rendko komentoval
      Upraviť komentár
      Tak potom už len počkať na nové elektromobily. Zaujimavo vyzerá Opel Corsa a Peugeot 208. Na mestské behanie ako stvorené.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      K Peugeot e-208: velmi som sa na to auticko tesil, aj sa vyraba v Trnave, no nazivo ma sklamalo. Nastupovanie je zle (vysoky prah) a aj priestor v e-208 mi pripada stiesneny. Do trojciat sa nastupuje podstatne lepsie a aj vnutri a nad hlavou je viac miesta.

    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Miroslav Rojko moja rec.BMW i3 je super auticko, jasne ma svoje muchy a aj urcenie. Ale momentalne rozmyslam nad BMW i3 42kWh, KIA NIRO EV 64kWh, Kona 64kWh. Rozhodne cena s dotaciou nakolko rozpocet nepusti a nemam moznost odpoctu DPH. Bude to jedine auto v rodine tak dojazd a velkost kufra s dvoma malymi detmi bude rozhodujuca. Zmestime sa vsak aj do i3 mame to odskusane.

    • Samuel.Rendko
      Samuel.Rendko komentoval
      Upraviť komentár
      i3 má prekvapujúco veľký kufor, no neviem, či by som ju volil ako jediné auto do rodiny, kde sú 2 deti... skôr nie. Porovnanie Kony a Nira nájdeš tu: https://www.evspecifications.com/en/comparison/007c1d2 (technické parametre).

      Ja osobne by som určite šiel do KIE, je to podstatne väčšie auto, čo rodina využije
      Naposledy upravené Samuel.Rendko; 19-09-2019, 09:33.

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Ja osobne by som tiez i3 ako jedine auto do 4clennej rodiny neodporucal. Do mesta je bombove. Je to uzke a kratke a velmi svizne. Na obcasny vylet vo stvorici tiez fajn. Ak vies robit kompromisy tak sa s tym autom da zit ale nie je to uplne ono.
      Kona je zas strasne stiesnena. Ak mas vacsie deti ktore uz nepotrebuju sedacku tak sa da s tym fungovat. Ale ak potrebujes autosedacky tak je to peklo. Kratky razvor a vzadu nula miesta. Moja dcera tam v sedacke nezmesti nohy ked si sadne za mna a to mam len 175cm. Musi ich mat vylozene alebo vseliako nasiroko co nie je optimalne ani z hladiska bezpecnosti ani komfortu na dlhsej ceste. Kufor sa po vybrati dna da prezit. Ak mas tinedzerov co nepotrebuju sedacky tak je to tiez podstatne lepsie.
      eNiro je uplne naj. Dlhsi razvor je citit. Vzadu maju aj deti mrte miesta. Kufor ako kombik. Akurat vzhladovo trosku nuda. Ale do rodiny ako jedine auto optimalne.
Pracuje...
X