Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Chcete kupit Leaf ?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    Chcete kupit Leaf ?

    Keby sa tu objavil zaujemca o Leaf prva, ale aj druha generacia, prosim kontaktujte najprv mna alebo ineho majitela tu z fora.
    Slovenske aj zahranicne stranky su plne priekupinikov, spekulantov, ktori ani netusia ake auto predavaju. Na pravidelnej baze sa objavi lacnejsi Leaf, ktory prekupi bazar a prihodi par tisic navyse.
    Chcem tak mozno niekomu pomoct pred popalenim sa zlou kupou a skusenostou z elektromobilom.
    Inzeraty sledujem pravidelne, rad poradim
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    #2
    Je zaujímavé ako teraz vyzerajú inzeráty na Leafy. Keďže som za posledné dva roky predal 4 EV, aj ja môžem kupcom len povedať, dajte si veľký pozor.
    Keď vidím tie staré vraždy za ceny ročných predvádzačiek, rozmýšľam kto sa nachytá ale asi málokto, lebo predajné ceny sú úplne inde a niektoré inzeráty sú tam doslova roky. Treba dávať veľký pozor. Z aktuálnej ponuky neviem čo by som si vybral. Niektorí dokonca zdražievajú. Za 5 ročné autá chcú polovicu ceny, keď ročné sa predávajú o 30% z ceny. Potom za 4 roky klesne o 20 % ?

    Moja rada kupcom:

    Pozrite si mobile.de, kde je ozaj násobne väčší výber a potom si zoberte, že na našom menšom trhu sú ceny ešte menšie, lebo potenciálnych kupcov je na menšom trhu menej.
    [priezvisko]@me.com

    Komentár

    • milan84
      Senior Member
      • Jun 2015
      • 853
      •   

      #3
      hej, ja tiez zasnem nad starymi vrazdami a detto sice novsie, ale uplne holoty - Visie.
      Konkretne teraz za jedno s uz klesnutou kapacitou baterie (11 paliciek) pytal autopolis cca 14.000 co je nezmysel roka. Pred tyzdnom ten inzerat zmazali a dnes sa auto objavilo v TT bazare za cenu 15.200
      Zial, kopa ludi (neznalych) na to skocia. Viackrat taketo inzeraty zmizli a uz sa neobjavili, takze auto sa predalo.

      Komentár

      Pracuje...
      X