Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kúpim elektromobil

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Kúpim elektromobil

    tak asi do 15 tis., nie i-on a pod., súrne
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #2
    A to ake chces zohnat za taku cenu ak nie male? Napr. elektrickeauta.com

    Komentár


    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      napr. Leaf alebo čosi
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #3
    oplatí sa leaf 2015 za 15 tis.?

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      zalezi v akom stave ma bateriu, isto si zozen OBD a skontroluj cez Leafspy SOH a HX

    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      tak to v bazare nedokážem spraviť, OBD síce mám, ale neviem ako by som to tam u nich robil, a to SOH a HX ani neviem čo je

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      Pri lavon vodicovom kolene je len plastovy kryt ktory sa da prec a pirpoji sa OBD2 konektor.
      Osobne by som to rovno povedal bazaru, ze bez tohoto udaju auto neberem.
      SOH je State of Health - % kolko povodnej kapacity ma bateria a HX je vnutorny odpor, taktiez v %. Cim vyssie mas % tym lepsie.

    • hudino
      hudino komentoval
      Upraviť komentár
      v prvom rade podla toho ako sa choval k autu (interier, ale aj zovnajsok), podla toho ako je to zachovale sa pravdepodobne choval i k baterii. Ja by som neriesil OBD, k comu mu to bude, to s bazarom aj tak nepojde diskutovat (neni to ofiko udaj pre ne) ale dohodnut sa zajst do Nissanu a tam vystavia protokol.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #4
    Zoe 2015 za 17 tis?

    Komentár

  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #5
    1fisker
    kazdy z nas ti bude asi odporucat nieco ine. Za tu cenu je fakt, ze je najlepsia volba Leaf. Otazka-potrebujes ho len na mesto? vies akceptovat nizsiu vybavu, resp. iba zakladny model (s priplatkovou vybavou), ale bez ucinnejsej rekuperacii?
    O jednom by som vedel. V 3A sa uz nevedia par mesiacov zbavit strieborneho, co vykupili od Autoimpexu a trikrat uz zlacnovali. Za 15 ti ho pustia urcite. ma malo km, 2015, akurat je to zakladny model s priplatkom tempomat, disky atd. Je ale aj pravdou, ze za moju Acentu som dal podstatne menej. Ale to bola "Kunden Preiss"

    V BA kraji som k dispo ak si nejaky vyberies, mozem s tebou ist pozriet, diagnostiku mam.
    Naposledy upravené milan84; 18-12-2018, 20:18.

    Komentár

    Pracuje...
    X