Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Pomoc s výberom

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Katka
    Junior Member
    • Mar 2018
    • 2

    Pomoc s výberom

    Ahojte,

    uvažujem nad kúpou elektromobilu. Konkrétne Leaf alebo Zoe, avšak žiadnu skúsenosť s elektromobilom ešte nemám a vôbec ani netuším, či by mi vyhovoval.

    Aby som spresnila účel, malo by to hlavne byť ako vozidlo do práce (denne asi 120km) a občasné výlety.

    Prosím, berte ohľad na to, že som žena a technicky netalentovaná
  • KikoKK
    Junior Member
    • May 2014
    • 11

    #2
    Pôvodne zverejnené od Katka Pozrieť príspevky
    Ahojte,

    uvažujem nad kúpou elektromobilu. Konkrétne Leaf alebo Zoe, avšak žiadnu skúsenosť s elektromobilom ešte nemám a vôbec ani netuším, či by mi vyhovoval.

    Aby som spresnila účel, malo by to hlavne byť ako vozidlo do práce (denne asi 120km) a občasné výlety.

    Prosím, berte ohľad na to, že som žena a technicky netalentovaná
    ... pred tyzdnom som mal zapozicany novy Renault ZOE, ten mi pripadal ako taka sikovna nakupna taska do mesta, denne 120km by sa mi nechcelo s nim robit. Preto by som rovno pozeral po novom Nissan Leaf alebo este radsej Hyundai Ioniq .... novy Nissan som videl len na fotkach a nejake tie YouTube recenzie, ale Ioniq sa mi pacil a povazoval by som za moju prvu volbu pri tvojich poziadavkach

    Komentár


    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Ioniq-a môžem z vlastnej skúsenosti len odporučiť
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #3
    Denne 120 km je 60 tam a 60 spat.
    Chceš to vážne iba na toto alebo je v pláne robiť aj dlhšie trasy viac ako 100 km na jednu trasu (bez nabíjania) za deň?
    Druha (odvážna) otázka - máš možnosť to autíčko zastrcit do zasuvky aj pri príjazde do roboty?
    Ako veľký kufor to musí mat?
    Vyber modelu auta trochu závisí aj na tomto.
    Bohuzial ta parketa výberu nie je veľmi veľká.
    A propo - vitaj medzi nami, tešíme sa, že uvažuješ nad EV a ešte viac že sa po veľmi dlhej dobe pridala nežná duša :-).

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Kazde auto treba vidiet a vyskusat si. A dolezity faktor je aj dodanie auta. Ci to Katka potrebuje hned, alebo moze cakat aj dlhsie, kedze na niektore elektromobily sa caka dlhsie ako na ine.
  • Katka
    Junior Member
    • Mar 2018
    • 2

    #4
    Ďakujem za rady. Auto by bolo využívané aj cez víkendy na výlety stále si neviem vybrať

    Komentár

    Pracuje...
    X