Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nissan Leaf 6.6.kW 4/2015

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Táto téma je uzavretá.
X
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Mirety
    Junior Member
    • Sep 2015
    • 7

Nissan Leaf 6.6.kW 4/2015

Predám Nissan Leaf 6.6kW Connect kupovaný koncom apríla 2015 v predajni Nissan Žilina, alebo vymením za Teslu DualCharger + môj doplatok.
    Auto je s 6.6kW nabíjacou stanicou Nissan, ďalšou sadou pneu (letné elektróny, zimné disky), deflektory, fólie... skrátka fešanda
    Aktuálna cena tejto výbavy: 32100€
  • milan84
    Member
    • Jun 2015
    • 307
    •   

neber to v zlom, po jazdenych leafoch uz dlhodobo pozeram a za tie peniaze to nepredas ani nahodou. pozri si na autobazar.eu ponuku Leafov na slovensku a hned v Ziline su dva nove za vyrazne mensi peniaz.
    A pre doplnenie http://autozurnal.ta3.com/nissan-lea...etrov#comments ....tie ceny pojdu podla mna dost smerom nadol.

Komentár

• 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1107
      •      

Úplne nezmyselná cena

Komentár

• Mirety
        Junior Member
        • Sep 2015
        • 7

Priatelia, asi som bol zle pochopený. Cena, ktorú som uviedol je aktuálna cena tejto výbavy v Nissane. Aby som to uviedol na správnu mieru, má najazdených 7500€, záruka, moja predstava je niekde na úrovni 25tis.

Komentár

• ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Myslel si 7500km, nie 7500€
      • milan84
        Member
        • Jun 2015
        • 307
        •   

to je uz lepsie

Komentár

• Mirety
          Junior Member
          • Sep 2015
          • 7

ups... áno, myslel som 7500km

Komentár

• Radovan
            Member
            • Aug 2014
            • 298

Dám tip kolegovi z Ostravska, už dlouho se po nějakém jetém Leafovi shání. Ale kazí mu to Česká národní banka podhodnoceným kursem. 25 tis. EUR je při kursu 27,- Kč / 1 EUR 675 tis. Kč. Za 715 tis. Kč je u nás v ceníku nový Leaf v základní výbavě, ale stačí posedět s prodejcem a on sám přijde s výbavou navrch a současně srazí její cenu na +-700 tis. Kč za všechno. A to jsem jen vracel půjčeného, který jsem týden testoval.
            Radovan

Komentár

• Tomas Mokry
              Junior Member
              • Jun 2014
              • 9

V prípade že to kupujete na ICO, je tám výrazne lepšia cena, podľa ponuky z predajne v ŽILINE, Mohol by si mi poslať do správy FOTO? plus popis výbavý? Ďakujem

Komentár

• Mirety
                Junior Member
                • Sep 2015
                • 7

Priatelia, nechcelo mi zobrať fotografie, tak som to zavesil na inzertný portál. Parametre, výbavu i fotografie si môžete pozrieť tu: http://nissan-leaf.autobazar.eu/66kw...id7932562.html
                Pre členov fóra je cena 23 500 € !!!

Komentár

• 1fisker
                  Senior Member
                  • Aug 2014
                  • 1107
                  •      

Aj tak je to moc, takéto niečo sa dá zohnať pod 20 tis. a kto je plátca DPH ešte menej. To nepredáte takto.

Komentár

• milan84
                    Member
                    • Jun 2015
                    • 307
                    •   

este skus napisat dovod, preco predavas tak malo jazdeny a taky "mlady" kus. Patris ku skupine, ktory idu skocit (a maju na to moznosti) hned na Teslu alebo si zistil na leafe nejake nedostatky? Osobne by som rad moje dalsie auto mal Leafa, ale financie zatial nedovoluju.

Komentár

• Mirety
                      Junior Member
                      • Sep 2015
                      • 7

Dôvod ako som písal... obškuľujem po Tesle P85 (je v jednaní) a riešim kúpu nehnuteľnosti (firma). Z tohoto dôvodu by mi boli dve autá zbytočné a tratilo by na hodnote. Určite by som však už do spaľovacieho auta nechcel zasadnúť späť. Leaf bol dobrý štart a ak sa nepredá, nič sa nedeje. Budem ho s láskou užívať naďalej

Komentár

• Mirety
                        Junior Member
                        • Sep 2015
                        • 7

Tak už som sa s Leafom rozlúčil a môžem šetriť ďalej na Teslu

Komentár

• ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          A za cenu ktoru ste chcel, alebo ste musel zlavit? Ak to nie je tajomstvo.
                      Pracuje...
                      X