Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Na predaj

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1258
    •      

Na predaj

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_5033.jpg
Videní:	318
Veľkosť:130,3 KB
ID:	42092 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_5034.jpg
Videní:	234
Veľkosť:136,5 KB
ID:	42093
  • milan84
    Member
    • Jun 2015
    • 483
    •   

vsetky?

Komentár

• 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1258
      •      

Že by pri nákupe všetkých 3 zľava?

Komentár

• 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1258
        •      

aktuálne ceny bez DPH - Fisker 32000, Honda 4580, Renault 13250 eur
        Naposledy upravené 1fisker; 24-01-2020, 16:02.

Komentár

• Vrso
          Vrso komentoval
          Upraviť komentár
          Mas tam preklep ? 4580€ ? Inac, cudne to predavas. Ako by si ani nechcel. Ja by som aspon napisal, ktore kolko stoji. No Tvoja vec ...
      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1258
        •      

Už sú na predaj len 2 autá, okrem Hondy . Aktuálne Fisker 29 tis. bez DPH, Zoe 11,5 tis. bez DPH. Možná zľava pri rýchlom jednaní

Komentár

• Vrso
          Vrso komentoval
          Upraviť komentár
          To ma logiku, co si napisal. Cize pri pomalom jednani zlava nebude ? Takze o rok mozno bude Tvoja karma este drahsia ?

• ToMiLeaf
          ToMiLeaf komentoval
          Upraviť komentár
          Vrso No to je možné
          Inak, koľko to auto už stojí? Nejaký rok už na predaj myslím ako to tu tak sledujem. Ja len, že trebárs pri HSD dochádza k poškodeniu trakčnej batérie už pri tuším 2 mesiacoch státia vozidla a to je etalón triedy.

• jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Je jedno aky cas elektromobil nejazdi, ked sa bateria udrzuje v nabitom stave - najlepsie okolo 50% SoC. Mozno tie dva mesiace zrejme platia u nepluginovych hybridov (spomenul si hybrid synergy drive od toyoty) - tie musia raz za cas dobit bateriu, pricom sa to u hybridov bez zasuvky da len vrciacim motorom.

• Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som na viacerych miestach čítal o 60% až 65%, aj batérie Liion alebo Lipol od výroby čo mi prišli či už modelárske alebo k elektrobicyklom, boli na ⅔ SOC, tak to považujem za ideál keď to rovno výrobci tak nabijú.

• 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Fisker nestojí nikdy dlhšie ako 2 týždne, pravidelne na ňom jazdím, v zime za sucha a to na elektrinu aj na benzín. Batériu teda priebežne dobíjam, ak nebudem hneď jazdiť tak asi len na 60-70%. Dojazd pri plnom nabití píše stále 81 km, takže batéria je takmer v 100% stave. Auto je v absolútne funkčnom stave.
          Zoe je jazdený takmer každý deň.
      Pracuje...
      X