Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nepřečtené

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ozana
    Member
    • Jun 2015
    • 192

    Nepřečtené

    Přestože mám přečtené všechny příspěvky, zobrazuje se mi občas nějaké téma jeko nepřečtené. Momentálně třeba Mimo tému a Tesla Motors.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    #2
    Bohužiaľ v poslednej dobe mi stránka nefunguje správne. Často sú označené ako neprečítané témy, ktoré sú v skutočnosti prečítané a to aj opakovane. Nedalo by sa s tým ničo robiť?

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Testujem to teraz.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Mne to funguje. Pár týždňov dozadu bola tiež aktualizácia. Možno ostali dáke pozostatky v pamäti prehliadača. Skúste vyčistiť pamäť prehliadača a potom kliknúť v hlavnom menu pod "FÓRA" na:
        Ale u mňa to funguje.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1998

          #5
          No mne sa skor stava, ze zadam vlastny prispevok a ten mne ukaze, ze je novy. Ale ked prejdem forum tie temy, ktore mi ukazuje ako neprecitane, hoci viem, ze boli precitane kliknem hore, nak mi oznaci vsetky temy za precitane a ide sa dalej. Nerobite to, ked je na fore vela ludi, moze Vam ujst nejaka prave zadana tema.

          Komentár


          • Juro
            Juro komentoval
            Upraviť komentár
            mne sa to nestáva. plus dnes bolo veľa vecí prerábaných na stránke. Tak minimálne teraz už by sa to nemalo diať.
        • ozana
          Member
          • Jun 2015
          • 192

          #6
          Momentálně je to v pořádku.

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1543
            •   

            #7
            Mne sa zobrazuje väčšina tém ako neprečítaných napriek tomu, že boli už dávno prečítané

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1543
              •   

              #8
              Mne sa znova zobrazuje časť tém ako neprečítaných napriek tomu, že boli už dávno prečítané

              Komentár


              • ozana
                ozana komentoval
                Upraviť komentár
                Mně také, vyřešil jsem kliknutím na "Mark This Channel Read" dole.

              • ozana
                ozana komentoval
                Upraviť komentár
                Blbne to, teď mám nepřečtené: Zoznámenie a vše pod Inzerce
            Pracuje...
            X