Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Rýchlosť?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Rýchlosť?

    Už viacerí užívatelia písali, že fórum je strašne pomalé a je to dlhšiu dobu. Dalo by sa s tým niečo robiť? Ďakujem aj za ostatných.
  • dzodzo
    Member
    • Oct 2016
    • 104

    #2
    Ahoj, mne sa to tiez deje, ze obcas dlho trva nez sa stranka nacita. Predpokladam, ze forum bezi na nejakom hostingu, ktory je nastaveny na nejaku kapacitu a zvysenie kapacity by zrejme znamenalo aj zvysenie mesacnych nakladov na prevadzku.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Práve sme sa sťahovali na výkonnejší, rýchlejší, ale žiaľ aj drahší server. Ešte sa to trošku dolaďuje a bude to určite lepšie. Je aj v mojom záujme aby to šlapalo čo najlepšie. Od vzniku už máme za sebou okolo 20 aktualizácií stránky, takže sa to stále vylepšuje a naďalej aj bude. Len to chce čas a peniaze. Makáme na tom.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #4
        Rychlost odozvy servera je zavisla aj od fyzickej vzdialenosti servera od pouzivatela. Vyzera to tak, ze server teslaclub.sk je hostovany niekde v amerike na vychodnom pobrezi, takze kazdy prenos udajov je zatazeny navyse cca 100ms oneskorenim vyplyvajucim z geografickej vzdialenosti servera. Rychlost svetla nepusti a cim je stranka zlozitejsia, tym viac sa oneskorenie prejavi na odozvach servera.
        Aby u mna novy server teslaclub.sk fungoval dobre, musel som si na pocitaci vypnut IPv6.
        Naposledy upravené jux; 22-12-2016, 07:43.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Ale závisi to aj na prenosovych bodoch cez ktore to ide. Staci, ze je jeden slabsi a ostatne idu dobre a uz je tam oneskorenie. A potom ani majitel stranky a ani poskytovatel z tym vela veci nespravia. Iba ak by to nejako presmerovali od problemoveho bodu cez ktory to ide.
      Pracuje...
      X