Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nezobrazujú sa mi niektoré obrázky z príspevkov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • matchke
    Member
    • Apr 2015
    • 328
    •   

    Nezobrazujú sa mi niektoré obrázky z príspevkov

    Ahojte. Neviete prečo sa mi nezobrazujú pri niektorých (asi väčšina) prispevkoch náhľady obrazkov? Vyzerá to potom asi tak ako u mňa.
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #2
    Ja mam ten isty problem, u mna je to asi 90% vsetkych obrazkov, takze vzdy len sliepnam na tie nahlady

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Aj ja mam u niektorych obrazkov problem a nezobrazuju sa mi. Ja nepouzivam ten fotak co je na zaciatku ked zadavam novy prispevok.
      Odkaz na video co je hned vedla pouzivam dost casto, ked vkladam videa. Na druhej strane je nahrat prilohy a tak sem davam obrazky. To je najlepsie a osvedcilo sa mi to. Teda cez nahrad prilohy ale nie nahrat z URL. Na viac videi v jednom prispevku je dobre kliknut na to "A" Prepinac pokrocileho editora a tam na "vlozit video".
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #3
    To nastalo po tom, co robili update serveru (odkedy uz chodia emaily notifikacie a je spravny cas na serveri). Odvtedy vsetky starsie obrazky "zmizli", podla mna sa zmenila cesta/link a stranka ich proste nenajde. Tie malicke su len nahlady ulozene priamo s linkom. To by bolo treba opravit ten link na cestu k obrazkom a budu chodit vsetky.Chyba nie je vo vasom prijimaci

    Komentár

    Pracuje...
    X