Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Server neposiela emaily o novych prispevkoch

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    Server neposiela emaily o novych prispevkoch

    Uz asi tyzden nedostavam email o novom prispevku k temam, v ktorych som prihlaseny. Skusal som aj zmenit email adresu, ci to nechyta spam filter ale nic. Ma niekto podobny problem? admin - mozes sa na to pls pozriet? Dakujem.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    #2
    Kedze mne to raz posiela a raz nie a momentalne neprisli uz mozno aj viac ako mesiac, tak som to neriesil. Problem moze byt na samotnom serveri, alebo po trase ci na postovom serveri. Ono ku novym prisprevkom sa potom doastanem cez oznamenia a zaroven vidim ci mam aj nejaku sukromnu spravu.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Problém by mal byť už odstránený.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Vdaka za tento maintenance!

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Ano uz mi nejake prisli. Ale ako hovorim zoznam.sk ma tiez svoje muchy, takze asi tolko k tomu.
    Pracuje...
    X