Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

GreenWay cennik

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 697
    •   

    i tak še da...
    chademo/combo za 4,80Kč/kWh + 0,50Kč/min (0.2e/kWh)
    http://www.hybrid.cz/zpoplatneni-nab...asske-mezirici
    Rychlonabíjecí stanice ve Valašském Meziříčí provozovaná firmou inChaNet s.r.o. přechází na zpoplatněný režim a končí tak testovací provoz trvající od května 2015.

    Komentár

    • mozeg
      Member
      • Dec 2015
      • 439
      •   

      Najjednoduchsie by bolo jednoducho prist kstojanu prilozit platobnu kartu a nabit kolko potrebujem. Nevidim dovod neimplementovat taketo riesenie pee uzivatelov ktori nechcu byt registrovani a nosit 30ks karticiek.

      Komentár


      • 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        Stalé o tom točím už niekoľko rokov, ich nezaujímajú záujmy majiteľov áut, len ich vlastné

      • zylo64
        zylo64 komentoval
        Upraviť komentár
        A čo ak by to bolo ako pri parkovaní. Nahádžem toľko EUR, koľko chcem minúť na nabíjanie ako je to pri parkovaní. Viem, je to predpotopné, ale pri tom nepotrebujem žiadnu - ani tú platobnú kartu.
    • Marekk
      Member
      • Feb 2015
      • 83

      Kolko ste do teraz zaplatili greenwayu za nabijanie ? Ja cca 10 Euro

      Komentár

      • Ľuboš Geleta
        Senior Member
        • May 2014
        • 502
        • lubos98970
        •   

        Ja asi 7€ na svoje účeli

        Komentár


        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Vždy píšte aj koľko km ste nabili za tie peniaze...

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          km jazdy nie je univerzalny parameter, auta maju roznu spotrebu, kWh je lepsie.
      • curgali
        Member
        • Jul 2014
        • 310
        •   

        Ja 0,--€ a tak to aj zostane.

        Komentár

        • Ľuboš Geleta
          Senior Member
          • May 2014
          • 502
          • lubos98970
          •   

          Curgali ti si pán - ja som použil len kôli zlému plánovanie a raz ešte keď som mail Peugeot iOn tak mi nechcelo nabíjať štandardnou rýchlosťou cez nabíjačku v Nitre ktorá je zdarma 2 x Typ 2 no pre mna to znamenalo len 3,6kW ale tieklo možno 1-1,5kW. A to mi stačilo pred nabíjaním 2 x pridať naplno akumulátor by sa trochu vschopil a šlo by to

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1543
            •   

            Ja NULA! Ani som tie ich pušály neštudoval, vôbec tie nezmysly nezaujímajú

            Komentár

            • jux
              jux
              Senior Member
              • Apr 2015
              • 1378
              •      

              Kartu zero mam, zatial som u GW nenabijal, ani neplanujem, nabijat na GW budem len ked nebude ina moznost.

              Komentár

              • Martin V
                Member
                • Jun 2014
                • 46

                Ja som zaplatil od zaciatku komercnej prevadzky 122,47€ , na zaciatku som mal program optimal neskor som zistil ze sa mi pri ich nabijackach a pocte mojich vyuziti neoplati a dal som si Zero. Kazdopadne zial v sucasnosti nie je ina alternativa co je velka skoda.

                Komentár


                • Ľuboš Geleta
                  Ľuboš Geleta komentoval
                  Upraviť komentár
                  Pozor možno nieje no tomu je asi koniec ! Pred Lidlom v Novej Dubnici je rýchlonabíjačka SSC, Chademo a Typ 2 - úplne zdarma pre zákazníkov. SSC mi síce nechce spustiť musia odstrániť chybu no Typ 2 mi ide. A Chademo musí ísť niekto preveriť napríklad Curgali :-)
                  No a má to mať každý nový alebo vynovený Lídl !!! To bude pre elektromobilistov totálne zelená na Slovensku - ďakujem Lidl.

                • Martin V
                  Martin V komentoval
                  Upraviť komentár
                  To je fantasticka sparava !!!

                • curgali
                  curgali komentoval
                  Upraviť komentár
                  Pôjdem zajtra to vyskúšať..dám tu na fóre vedieť..
              • Jiri GrandPa
                Senior Member
                • Dec 2016
                • 707
                • viera8131
                •      

                Hm, tak to som zvedavy ci pani z GreenWay pochopia, ze cena je vysledkom dohody dodavatela a odberatela. Tam len vydrzme u tej 0, ked sa da.
                Ovsem pokial ziju z nejakych dalsich dotacii tak sa na klienta mozu vykaslat... Take typicky slovenske.

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  Pôvodne zverejnené od Jiri GrandPa Pozrieť príspevky
                  Hm, tak to som zvedavy ci pani z GreenWay pochopia, ze cena je vysledkom dohody dodavatela a odberatela. Tam len vydrzme u tej 0, ked sa da.
                  Ovsem pokial ziju z nejakych dalsich dotacii tak sa na klienta mozu vykaslat... Take typicky slovenske.
                  Ide ale o to, že čo je vlastne ich podnikateľským zámerom? Ich podnikateľským zámerom (žiaľ pre nás) nie je zarábať na nabíjaní elektromobilov. Ich podnikateľským zámerom je zarobiť pri predaji z dotácií vybudovanej siete nabíjacích staníc. Chcú aby sa nabíjačky používali čo najmenej aby sa tak udržali v čo najlepšom stave keď o pár rokov budú celú sieť za slušný peniaz predávať. Takže na celé gw treba zabudnúť, ceny rozhodne znižovať nebudú, treba si počkať kým to celé predajú. Ale ja viem už o toľkých nových rozpracovaných projektoch s nabíjačkami že gw ani nebude treba. ja nie som u nich ani len zaregistrovaný. A vďaka 32A palubnej nabíjačke si hravo poradím aj bez DC nabíjačiek. Takže ja som im doteraz zaplatil 0,- a tak to aj ostane.
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár


                  • Jiri GrandPa
                    Jiri GrandPa komentoval
                    Upraviť komentár
                    Hm, bohuzial to znie dost logicky (a tragicky).
                • curgali
                  Member
                  • Jul 2014
                  • 310
                  •   

                  Dnes ide technológia batérii a nabíjania tak rýchlym tempom, že keď dnes niečo naplánujete...zajtra to postavíte...tak pozajtra je to zastaralé a môže sa rýchlo stať, že o 3 roky po tej Greenway sieti ani pes neštekne...

                  Komentár

                  • Ľuboš Geleta
                    Senior Member
                    • May 2014
                    • 502
                    • lubos98970
                    •   

                    Ak Lidl spravý aspoň 20 rýchlo nabíjačiek a nabíjanie zdarma a rozumne rozmiestnené tak ostatný budú asi k ničomu

                    Komentár

                    • Worelteam
                      Junior Member
                      • Nov 2016
                      • 5

                      Inspiracia cien zo susednej Viedne...
                      http://www.tanke-wienenergie.at/tarifubersicht/

                      Komentár

                      • Worelteam
                        Junior Member
                        • Nov 2016
                        • 5

                        Pokial som to spravne pochopil tak chademo za 0,16€/min

                        Komentár


                        • jux
                          jux komentoval
                          Upraviť komentár
                          ano, 50kw za 9,6eura za hodinu pri 10minutovej tarifikacii - to je 1,6eura za kazdych zacatych 10 minut, pri idealnych podmienkach nabijania ak nabijacka da do baterie skutocne 50kw a ak trafite cas nabijania tesne pod nasobok desiatich minut, potom cena za kwh bude cca 0,2eura/kwh. Pri nizsich vykonoch je cena jemne nad 0,2eura/kwh. Rozumne ceny. 10% zlava pre WienMobil-Karte. Nabijanie bicyklov a skutrov na byciklovych nabijackach je zadarmo. Napr. Spar Fischamend Smolekstraße 2 pre skutre, bicykle aj auta bez identifikacie a na tejto 16A/230V zadarmo aj pre auta .
                          Naposledy upravené jux; 12-01-2017, 02:20.

                        • Jiri GrandPa
                          Jiri GrandPa komentoval
                          Upraviť komentár
                          V tom Fischamende je vazne zadarmo? Lebo podla https://de.chargemap.com/points/details/spar-fischamend je to prave Wien Energie nabijacka.
                          Idem si objednat RFID kartu od nich lebo chodim do Rakuska velmi casto.

                        • jux
                          jux komentoval
                          Upraviť komentár
                          toto je na mape:
                          Spar Fischamend Smolekstraße 2
                          2401, Fischamend, Österreich
                          Route berechnen E-Tankstelle für: E-Roller, E-Auto Steckertypen: Typ2, Schuko Berechtigungsmedium: keines
                          .................................................. .................................................. ........................
                          podla mna " Berechtigungsmedium: keines" znamena bez indentifikacie - ale bo mylim?

                        • Jiri GrandPa
                          Jiri GrandPa komentoval
                          Upraviť komentár
                          Pouzivam stranku ChargeMap (aj apku) a zatial ma nesklamala. Tam je aktualizacia 2.1.2017 a udavaju - platene nabijanie, treba RFID kartu alebo applikaciu WienEnergie.
                          Na fotkach je vyfoteny napis na stojane - Obec Fischament - Nabijanie zadarmo z lasky k zivotnemu prostrediu. Ale je mozne, ze sa to nedavno zmenilo tak, ako pise Chargemap. Vela nabijaciek v Rakusku ktore boli zadarmo sa spoplatnilo. Uz tam jazdi takmer 14 000 EV tak to asi liezlo do penazi.
                          Zastavim sa tam ked pojdem nabuduce na letisko a dam vediet. Inak ta ChargeMap sa da prepnut do anglictiny komu nevyhovuje nemcina.
                      Pracuje...
                      X