Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Smatrics

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Smatrics

    https://smatrics.com/news/netzausbau...6dc1-169402133
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    #2
    neprijemna skusenost so Smatricsom prave...bol som zobrat znamych zo Schwechatu, auto sa mi nestihlo doma dost nabit, tak skusal som v meste pri Mekaci, nesla, tak som siel dalej s tym ze na odpocivadle nabijem - ani tam nesla - ani na kartu ani na Appku a ani hotline ju nevedela remotne zapnut lebo mala "problemy". Cize som doplachtil s 20% SOC z odpocivadla Gotlesbrun do Zurndorfu - 30 km a ostalo mi 3%. Nedobra reklama na elektroauta pre znamych - mrzli v aute lebo bolo von len 3C a siel som 60 km/h po dialnici a potom 40 cez dediny (sice v noci, ale aj tak...)
    Naposledy upravené Teq; 26-09-2018, 01:31.

    Komentár


    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      To sú tie jednostojanové siete nabíjačiek. Stačí jeden smolný deň a je o problém postarané. Namiesto toho, aby dali na jednom nabíjacom bode 3-4 stojany, tak je tam jeden a potom sa dostaví takýto výsledok. Načo je v BA 10 nabíjačiek ZSE na 10-tich miestach ??? Prečo nedajú po 3 nabíjačky na 3-och miestach?...Ked si dokáže Tesla zabezpečiť v Auparku 3 x 120 kW, prečo by nedokázal ZSE alebo íný budovateľ siete 3 x 50 kW..!!

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      ten problem bol vacsi lebo nesiel stojan ani v meste
Pracuje...
X