Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #61
    Inac by ma zaujimalo, co sa bude diat ked pridem na zarezervovanu nabijacku a miesto bude obsadene spalovakom. Pocas pracovnej doby zavolam na linku a oznamim, ale cez vikend? Bude im nasledne stacit 2 dni stara fotka aby mi nenauctovali pokutu za nevyuzitie sluzieb? Co ked si teraz narobim hromadu fotiek a potom ich budem pouzivat po roku? Cele to je dake nedomyslene.

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      cela ta rezervacia je totalna blbost

    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Musíš volať 158. Tí sú k dispozícií 24/7

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      robi to tie nabijacky totalne nespolahlive, nielenze sa tam moze niekto nabijat ked ju potrebujem, moze si to este nejaky paranoidny dilino v jednom kuse rezervovat...co ma teda motivuje teraz ist na ZSE a nie na GW...?

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Ano ale 158 neurobi nic... vyhradene parkovanie pre EV je vobec v legislative zakotvene? Popravde nemam sajnu...

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Ale urobi. Ja som uz mestskych v Ziline volal a riesili. Kedze nevedia co je a co nie EV, tak podla kabla urcuju.
      Ked bola pri Tescu nova GW, tak ked isli okolo mna, nebol som v aute, spomalovali a pozerali na kabel. Potom ale o dva tyzdne som ich volal ked boli obe miesta obsadene spalovakmi a riesili.
  • Daliborko
    Member
    • May 2017
    • 76
    •   

    #62
    Ioniq pokiaľ ja tam takáto značka, tak by podľa mňa mali...
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20180906_144208.jpg Videní:	1 Veľkosť:114,3 KB ID:	27862
    a neobstojí ani fakt, že nemusia poznať všetky EV a PHEV. Proste nemá strčený kábel -> papuča. A môže to byť aj Tesla

    Edit: skúsme zastať hoci aj s ICE na čerpačke a nechať ho tam. Ako rýchlo doletia. A to tam nikde nie je ani značka, že len počas tankovania
    Naposledy upravené Daliborko; 06-09-2018, 13:50.

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      papuca hadam nie...to by nam moc nepomohlo, skor odtahovka
  • voloda69
    Member
    • Mar 2016
    • 126

    #63
    Dnes mi prisiel e-mail zo ZSE, ze vsetky sucasne karty budu deaktivovane a teda si bude potrebne vybavit novu :-(

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      nam vsetkym co maju ZSE kartu, ja si asi ani dalsiu registrovat nebudem, pokial nezrusia ten nonsense - rezervovanie stanice, GW bude proste spolahlivejsie za takmer rovnaku cenu.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Veď si ju práve rezervuj a využi tu službu. Keď tam budeš aj tak iba pol hodinu tak nikto nepovie nič.

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      To rezervovanie stanice nie je "nahodna myslienka", pred cca rokom tu bol dotaznik ZSE, kde to bola jedna z otazok a predpokladam, ze vacsina o takuto sluzbu prejavila zaujem, kedze ju ZSE implementovalo. Mozno sa to ukaze ako neprakticke a mozno si to budeme chvalit, treba vydrzat co ukaze prax.
  • Radkovanko
    Junior Member
    • Nov 2017
    • 21

    #64
    Ahojte, uz je to par dni, co som sa re-registroval na zsedrive.sk, ale zatial som nedostal ziadnu email odpoved. Viem, ze to asi spracuvaju rucne, ale dostali ste uz niekto “nove” platene karty ?

    Komentár


    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som sa re-registroval 4.9. a tiež mi zatiaľ nič neprišlo. Teda dneska prišlo toto:

      Dobrý deň.

      Stará karta Vám bude deaktivovaná ku dňu 30.9.2018
      Nabíjaciu kartu Vám doručíme poštou alebo kuriérom do niekoľkých dní po registrácii Vašich údajov na stránke zsedrive.sk. Zaregistrovať Vás môžeme aj telefonicky na 0800 555 800 (v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00). Nabíjacia karta Vám bude doručená do 5 pracovných dní. Dovtedy môžete využívať nabíjanie cez program ZSE Drive Guest prostredníctvom mobilnej aplikácie ZSE Drive.

      Ale to asi posielali každému

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Mne prislo, ze bude deaktivovana k 17.9. pred par dnami. Ten posun k 30.9.
      znamena, ze nestihaju nove karty alebo iny problem.
      Naposledy upravené Miroslav Rojko; 08-09-2018, 05:22.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Mne prislo vcera to iste ale datum deaktivacie 17.9. Mozno to robia podla toho, kto ma ako dlho ich kartu. Evidentne su zaplaveni, lebo makaju aj v sobotu. Teraz som dostal odpoved na moju otazku ci registrovali moju registraciu:
      "Pokiaľ Vaša registracia skončila hlaškou "Registracia prebehla úspešne". Vaša registrácia prebehla korektne. E-mail s prihlasovacími údajmi budeme posielať spolu s mobilnou aplikaciou 17.9.2018. Ak Vaša registracia skončila hlaškou "nedajú sa načítať dáta", je potrebné registráciu zopakovať"

      Vyzera to, ze plan B pri nedostatku RFID kariet bude apka.
  • Komat44
    Member
    • Jan 2018
    • 87

    #65
    Ak to nie je tajomstvo- pre aky program ste sa rozhodli?

    Komentár


    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Ja pre program Eco. Ale na stránke eautoportal.sk bolo napísané toto:

      ,,Všetky programy sú bez viazanosti. Zákazník môže kedykoľvek zmeniť svoj program pomocou aplikácie alebo cez web, zmena programu nastane od najbližšieho zúčtovacieho obdobia."

      Ak je to pravda, tak to je super

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Ja stale kalkulujem medzi ECO a FLAT. V zasade sa mi jedna len o to, ci budem/chcem nabijat aj doma. Vzhladom na to, ze sa cely den pohybujem okolo ZSE nabijaciek a viem s tym zit, a viem si odpocitat DPH tak mi vychadza ten FLAT trosku lacnejsie. Ale to fakt, ze nemozem nabijat doma. Alebo si necham aktualne zvyky a pojdem do ECO pre prilezitostne nabijabie na cestach.

    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Za 3,5 roka som najazdil na Leafe 1 a 2 cez 155.000 km bez toho, aby som platil na DC nabíjačkách. Nepotreboval som GW a nebudem potrebovať ani ZSE pokiaľ zostanú ceny tak ako sú....ale zaregistroval som si ECO program, keby som sa dostal do krajnej núdze. Takže ja osobne už blokovať tieto nabíjačky nebudem. Prenechám ich iným....

    • awlo
      awlo komentoval
      Upraviť komentár
      ECO. Cez týždeň nabíjam v práci. Doma len toľko aby som sa do práce dostal DC nabíjačky využijem iba keď ideme na výlet niekam ďalej.
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #66
    Uvedomil som si jednu vec- ZSE ma AC nabijanie za jednu cenu, GW ju ma odstupnovanu podla odoberaneho vykonu. Taky Zoe sice bez DC ale s vykonnou trojfazovou AC nabijackou to bude mat u ZSE lacne

    Komentár


    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Lacne ako lacne - plati sa za kWh, nie za minuty Bude to mat rychlejsie. Ale stale o viac ako polovicu pomalsie nez (drahsie) DC nabijanie.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Peterka ma pravdu: EV s vykonnou palubnou nabijackou mozu u ZSE usetrit.
      Zoe ma aj verziu s 43kW nabijackou, to je porovnatelne s DC. A priplatkova 22kW 3f nabijacka Smartu je pri jeho malej baterke tiez na urovni DC nabijania u inych EV.
  • voloda69
    Member
    • Mar 2016
    • 126

    #67
    Caute vsetci, dnes som sa skusal zaregistrovat na nove programy na stranke ZSE drive, ale nefungovalo to, tak som volal podporu a tetuska povedala, ze momentalne im to nefunguje a ze mi automaticky pridu domov 2 ks zmluv na podpis vratane novej karticky a ze registraciu na stranke treba urobit neskor - rozumej, ked im to bude fungovat :-). Len aby ste zbytocne nestracali cas.

    Komentár


    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som sa registroval asi vcera a zbehlo to v pohode. Ale tak som zvedavy si mi dojde nieco domov, alebo nie.

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Mne sa zda v dnesnej dobe tlacenie a posielanie papierovych zmluv zbytocne plytvanie. Zaregistroval som sa cez web este minuly tyzden, s podmienkami som suhlasil, im by to malo stacit a mne staci karta resp. aplikacia. Ale na to, ze od pondelka to ma byt platene, je akosi podozrivo ticho.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Zeby este detske choroby? Nebolo to podobne aj u GW?
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #68
    Mame tu posledny pracovny den pred spoplatnenim. Som dufal, ze aspon tu appku uvolnia skor na nejake skusanie. Nech sa vychytaju muchy. A vyzera to, ze oni ju naozaj vypustia az 17.9. na poslednu chvilu. Mam take blbe tusenie, aby vobec niekto toho 17.9. nabil

    Komentár


    • Franto_01
      Franto_01 komentoval
      Upraviť komentár
      Alebo posunú spoplatnenie na neskôr :-).

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      No, necudoval by som sa, keby stare karty fungovali este dalsi mesiac

    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Mne prišiel e-mail, že mi deaktivujú kartu až 30.09

      http://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eob...7910#post27910

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Mne prisiel datum 17.9., zda sa, ze su 2 skupiny ludi

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Pisal som im, nove karty budu posielat buduci tyzden, stare karty platia vsetky az do 30.9. Povodne mi tiez prislo ze deaktivacia 17.9.

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Tak potom nabijanie od 17.9. asi este nebude spoplatnene, ked budu fungovat stare karty- naco by ich potom menili?

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      mne ani kolegovy neprisiel ziadny mail ani akakolvek info. A to sme sa obaja registrovali este minuly tyzden.
      no podla mna to este par tyzdnov potrva, kym to bude fungovat ako si prestavuju.
      aj GW mal dlho obdobie, kedy zistili a nastavili vsetko aby fungovalo. NIe je to tak jednoduche ako sa zda.
  • Franto_01
    Member
    • Jul 2017
    • 37
    •   

    #69
    Na stojane v LM už aj nové nálepky.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      A pozor - na nalepke uvedena zakaznicka podpora a tel. cislo po dobu 24/7. Pekne.

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Fiha, mile prekvapenie

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Co je to na opacnej strane nabijacky ako je napis ABB? Myslim to cierne, pripada mi to ako kryt na daku zasuvku.

    • jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      ICE: podla mna je to gumova kritka zamku na otvorenie nabijacky
  • Komat44
    Member
    • Jan 2018
    • 87

    #70
    Caute, dostali ste uz ktokolvek novu kartu? Na stranke zsedrive nic nove- aplikacia v priprave, prihlasenie od 17.9.- od zajtra (uvidime😳), inac informacne embargo.. dufam ze sa nestane ze mi stara karta prestane fungovat a novu mi poslu za X dni, tyzdnov, mesiacov.. logika veci mi vravi ze min. do toho spominaneho 30.9. by platnost tych starych kariet mali predlzit. Ale zase- logika na slovensku? To je ako yeti- vsetci o nom rozpravaju ale nikto ho este nevidel 😜

    Komentár

    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #71
      Vsimli ste si, ze v podmienkach pouzivaia nabijaciek ZSE je napisane, ze nemozno pouzivat akekolvek adaptery?
      Takze teslaci cez DC na ZSE nabijackach legalne nenabiju. (blokovane nejako sofverovo to samozrejme nie je, takze da sa)

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Dalsi dovod prerobit tu Fiatku na Typ 2 konektor.

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        jux Kde si to cital? Pozorne som precital Podmienky pouzivania a nic o adapteroch som tam nenasiel...

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Peterka Ja som mail nedostal, hovoril mi to insider, no mozno to do "Podmienok" nakoniec nedali.
        Jiri GrandPa Na tvojom mieste by som to neprerabal, aj ja si kupujem mestske EV s type1 a neplanujem ho prerobit na type2.

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Mailom zatial neprislo nic ani mne, pri novej registracii som tusim potvrdil suhlas s podmienkami, ale necital ich. Dnes som ich kvoli tomu adapteru pozrel tu:
        https://zsedrive.sk/na-stiahnutie/

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Keby mi nebolo ľúto 120€ za kúpený adaptér typ2 -> typ1 (mohol som za to radšej kúpiť materiál na prestavbu) tak už to mám spravene. Má to niekoľko výhod, nemusím menovať.
        Tuto tu nemec spravil a je to pomerne jednoduché.
        https://www.goingelectric.de/forum/f...ng-t34134.html

        Edit : jux - čo kupuješ? Konu:-)?
        Naposledy upravené Jiri GrandPa; 17-09-2018, 12:44.

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Jiri GrandPa zhanam vhodny ojazdeny Mitsubishi i-MiEV - len do mesta a na hratky s elektromobilom
        "trojcata" nie su este urobene tak premudrelo ako novsie EV, bateria sa da lahko nedestruktivne rozobrat/zlozit/prerobit.
        Kona alebo Niro je v poradi buduci rok.
        Naposledy upravené jux; 17-09-2018, 16:02.
    • Ioniq
      Member
      • Jan 2017
      • 364

      #72
      17.9. a mobilna aplikacia nikde, teda aspon na Apple AppStore je prazdnota :-/

      Komentár


      • Komat44
        Komat44 komentoval
        Upraviť komentár
        Akurat mi pisal kamos ze v Centrali BA nic nove, nabijal so starou kartou bez problemov..

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        To sa dalo cakat, otazka je ci sa da dnes nabit este zadarmo. Ale k "starym" kartam sme suhlas so spoplatnenim nedali, tak ak funguju, malo by byt nabijanie bezplatne :-)

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Nabíjanie v Trenčíne na ZSE pred hodinou stále starou kartou funguje.
    • Daliborko
      Member
      • May 2017
      • 76
      •   

      #73
      Mobilná aplikácia "ZSE Drive" je už v Google Play

      Komentár

      • Ioniq
        Member
        • Jan 2017
        • 364

        #74
        Poslusne hlasim, ze sa akurat objavila aj v applackom AppStore

        Komentár


        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Podarilo sa vam niekomu prihlasit do appky s loginom co ste definovali do registracie? Mne to pise, ze nezname uzivatelske meno, aj na webe.

        • Peterka
          Peterka komentoval
          Upraviť komentár
          Nepodarilo, skusil som aj na webe kliknut "zabudnute heslo", napisalo ze na zadany email boli poslane instrukcie, ale nic neprislo.
          Mohli dat na web aspon nejaky kratky oznam, ze to do 17.09. nestihli a co bude nasledovat...

        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Zatial sa ani mne neda, ucty asi este nie su aktivne.
      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 853
        •   

        #75
        dnes nabijanie na Wolkrovej aj pri Fresh so starou kartou bez problemu.
        Nauctovat na staru kartu nam to nemozu, lebo to nebol zmluvny vztah, neboli tam boli, ktore su pri novej registracii.

        Komentár


        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Im je tak jedno, či nám naúčtujú pár €. Potrebujú rozbehnúť nový systém spoplatnenia a dokedy nebude, nechajú aj staré karty.

        • Teq
          Teq komentoval
          Upraviť komentár
          tak isto som tam dnes nabijal, islo v pohode, akurat pumpa je zatvorena a musi sa tam vchadzat do zakazu z opacnej strany...hm...
      Pracuje...
      X