Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

GreenWay

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ozana
    Member
    • Jun 2015
    • 192

    #31
    GreenWay přechází na komerční (placený) provoz
    Zaregistrujte sa hneď a môžete sa nabíjať. Vyberte si program pre nabíjanie Vášho elektromobilu v ramci našej siete rýchlonabíjacích staníc.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Preco sa plati za minuty a nie za kWh aj na cerpacej stanici platim za litre a nie za cas, ktory tam stavim.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #32
    GreenWay sa dostal medzi 9 finalistov v Europe Sustainability Energy Week Award 2016. Ohlásenie víťazov bude o dva týždne v Bruseli, jedna z kategórii je aj cena verejnosti za ktorú je možne hlasovať na internete. Nielenže ide o jediný projekt zo Slovenska, ale v kategórii Business súperia s dvoma spoločnosťami – jednou je HEINEKEN, druhou fínska KEMIRA s obratom 2,5 mld EUR.

    Kto chce podporiť, môže hlasovať tu: http://eusew.eu/awards-public-vote

    a kliknite na "VOTE": Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	vote.JPG
Videní:	165
Veľkosť:41,3 KB
ID:	9663
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Dostali odo mna niekolko hlasov, no neviem, ci si ich zasluzili nastavenim cennika pre takych ako ja, co cca 95% nabijaju doma v garazi .

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Ako sa ti podarilo hlasovat viac krat? Mne sa viac ako raz nedalo.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      mobil, notebook, pad, TV... vsetko co ma internet s prehliadacom moze hlasovat 1x.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #33
    A dá sa dať Greenwayu aj negatívny hlas? Myslím, že tak by to bolo spravodlivejšie.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #34
      Zavesil som to sem len za obdobie pred cenníkom. Ze obdobie po cenníku, im ešte dávam šancu na opravu. Ja sám nie som ich zákazníkom, ani na ten zero. 70e na 300km nie som ochotný platiť ani v núdzi.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #35
        Pôvodne zverejnené od 1fisker Pozrieť príspevky
        A dá sa dať Greenwayu aj negatívny hlas? Myslím, že tak by to bolo spravodlivejšie.
        Za negatívny hlas by sa asi dalo považovať hlasovanie za niekoho iného.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #36
          http://greenwayoperator.com/?lang=sk greenway ma nejaku dalsiu stranku http://voltia.com/ akurat tam maju rozne jazyky, ale ked prepnete na nemecky ci slovensky, stale je tam anglictina.

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #37
            Na mape gw pribudli 3 fiktívne DC nabíjačky. Jedna sa volá Dvory (Dvory 4 - taká ulica ani neexistuje), tá je v lese. Druhá je Lamač (Lamač 6780), tam tiež nič nie je. A tretia (Metodova 6) vraj v NC Centrál. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	gw1.jpg
Videní:	170
Veľkosť:226,8 KB
ID:	10617

            Niekto z registrovaných nevie náhodou niečo o tom? Najskôr to asi budú ZSE nabíjačky na ktoré sa greenway snaží napojiť ten ich systém ako roaming.
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #38
              A veru to tak aj je. Teraz keď jeden dal nabíjať na ZSE nabíjačke cez Typ 2 v Centrál, tak v gw mape nabíjačku "Metodova" (Typ 2 konektor) ukázalo ako obsadenú.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • 1fisker
                Senior Member
                • Aug 2014
                • 1542
                •   

                #39
                Nikdy som nemal nič proti Greenway, všetci sme ich chválili, čo spravili, akú sieť pre Slovensko a že to bolo zadarmo ako bonus.
                Ale toto je už priveľa, čo je moc, to je vrchol.
                Je najvyšší čas zorganizovať stretnutie zástupcov nabíjacích staníc, ale bez účasti Greenway a prediskutovať ďaľší postup. Predsa nie je možné, aby tu niekto diktoval podmienky celému Slovensku.

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #40
                  GreenWay nabíjanie videonávod

                  Vo videu je vidiet registracia, ktora je v Slovencine co je OK. Vyber platby ale aspon vo videu bol len v anglictine a aplikacia bola tiez v anglictine. Mpzno si to len Rasto Chvala nechal v anglictine neviem... Ale slovnecina by tam mal byt. Sme na Slovensku a je to slovneska firma. Kazdopadne toto video nieje o cene za nabijanie, ale ako sa registrovat a nabijat. Myslim si, ze to je dolezite a mozno by to malo spravit aj viacej spolocnosti, pokial nejde o stojany kde je RFID chip.
                   

                  Komentár

                  • ozana
                    Member
                    • Jun 2015
                    • 192

                    #41
                    Greenway jde do Polska
                    http://www.cire.pl/item,136686,1,0,0...trycznych.html

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      #42
                      Greenway operator je podla tohto clanku uz Voltia
                      http://www.eurologport.sk/voltia-pri...rcnych-flotil/

                      Komentár


                      • ozana
                        ozana komentoval
                        Upraviť komentár
                        GreenWay a GreenWay Operator není jedna a tatáž společnost
                    • 1fisker
                      Senior Member
                      • Aug 2014
                      • 1542
                      •   

                      #43
                      Je to všetko podfuk, nejakú s.r.o. nechajú skrachovať, ďaľšiu založia. Hlavne, že predstavitelia berú platy.

                      Komentár

                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        #44
                        http://www.greenway.sk/zimna-kampan

                        Komentár


                        • 1fisker
                          1fisker komentoval
                          Upraviť komentár
                          Je to trápne pán Badík, fakt si myslíte, že sme ovce, ktoré nemajú rozum?

                        • Radovan
                          Radovan komentoval
                          Upraviť komentár
                          Píše kolega majitel Peugeotu Ion ohledně zimní akce: "Tak jsem si chtěl udělat u nich registraci v rámci zimní kampaně, kde nabízejí měsíčně 50 min. nabíjení zdarma, avšak jsem narazil. Pokud bych šel do neplaceného tarifu ZERO, tak mám 50 min zdarma měsíčně až poté, co nabiju 100 placených min a to se mi vážně nevyplatí. Máme totiž s přítelkyní plány jet o vánočních svátcích se podívat alespoň na otočku na Slovensko, ale myslím, že to zvládnu i bez GW (vydřiduši!)"
                      • Juro
                        Administrator
                        Gold Member
                        • Mar 2014
                        • 2208
                        • juraj1702
                        •   

                        #45
                        Dnes v podvečerných hodinách unikol na slovenské pomery elektromobility relatívne rozsiahly zoznam emailových adries, časť ktorých zrejme patrí majiteľom alebo používateľom elektromobilov. majiteÄľom alebo používateÄľom elektromobilov. ...
                        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                        Komentár

                        Pracuje...
                        X