Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

GreenWay

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    GreenWay

    GreenWay prevádzkuje sieť rýchlo nabíjacích stanícCHAdeMO
    Prístup: len pre identifikované osoby
    Identifikácia: karta
    Cena: za poplatok GreenWay cennik
    Telefón: +421 911 668 770
    Email: dispecing@greenway.sk, info@greenway.sk
    Webstránka: www.greenway.sk
    Všetky GreenWay stanice sú na našej mape (alebo aj tu: http://nabky.com/gw.php):

    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Radovan
    Member
    • Aug 2014
    • 304
    •      

    #2
    Velmi dobré zkušenosti s jejich nabíječkami od Bratislavy po Žilinu a od Žiliny po Poprad. Jak Vám to my z Čezké republiky závidíme. Ano, z ČEZké, protože slibotechna ČEZ u nás sliboval 150 nabíječek po celé ČR už v roce 2011 při zahájení spolupráce s Peugeotem a prvních Peugeotech Ion v barvách ČEZu. Po třech letech jich má 37, 2/3 v Praze, rychlonabíječek jen 5, nesmyslně Praha a okolí. V roce 2014 zahájil ČEZ spolupráci s VW a opět jsme si vyslechli starou pohádku na téma síť dobíjecích stanic. Už chybí jen VW eGolf v barvách ČEZu. - nechybí - viz nejnovější hlášky na jejich Facebooku: "Dnes uzavřená spolupráce mezi Elektromobilitou ČEZ a značkou Volkswagen umožní efektivnější hledání společných obchodních příležitostí a podporu dalšího rozvoje elektromobility v České republice. Je logické, že Skupina ČEZ jako lídr trhu, je jedním z prvních zákazníků VW, kteří zařazují do flotily služebních vozidel nový e-Golf." To nám všem opravdu velmi pomůže dobíjet, že si kluci z ČEZu budou nejnověji vozit zadky v elektrickém Golfu. To je fakt výsměch.
    Naposledy upravené Radovan; 21-11-2014, 10:15.
    Radovan

    Komentár

    • Radovan
      Member
      • Aug 2014
      • 304
      •      

      #3
      Musím GreenWay pochválit za velmi dobrý servis, týkající se případně nefunkčnosti dobíječek. Emaily o opravách, rekonstrukcích nebo poruchách poctivě chodí a já se tak nemusím dostat do situace, jako na D1 u Humpolce s českým ČEZem a nefunkční zásuvkou Mennekes na pomalém stojanu.
      Radovan

      Komentár

      • Juraj Ondrejka
        Junior Member
        • Jun 2014
        • 28

        #4
        Aka je rychlost nabijania Tesly na ChadeMo? Mne to da max 125 km/ hod, cca 63A. Na ich stranke pisu az o 100A. Konkretne som nabijal v BB a ZA.
        Naposledy upravené Juraj Ondrejka; 14-06-2015, 23:27.

        Komentár

        • Radovan
          Member
          • Aug 2014
          • 304
          •      

          #5
          Velký upgrade stanic Greenway. POZOR. Ať nepočítáte s nabitím a pak nespláčete nad výdělkem - plánovaný upgrade infraštruktúry rýchlo-nabíjacích stojanov Greenway

          Vážený užívateľ infraštruktúry GreenWay,

          v snahe zabezpečiť a rozšíriť kvalitu služieb existujúcim i budúcim registrovaným užívateľom, GreenWay Infrastructure s.r.o., týmto ohlasuje začiatok procesu upgrade-u infraštruktúry rýchlo-nabíjacích stojanov GreenWay so začiatkom od 16.6.2015. Po ukončení prác, ktoré sú naplánované do augusta tohto roku, budeme schopní obslúžiť všetkých užívateľov elektromobilov bežne dostupných na trhu, nakoľko rozširujeme v našej sieti súčasný technický štandard DC CHAdeMO na troj-štandard (DC - CHAdeMO, DC - Combo, AC – Mennekes typ2 s výkonom 44 kW). Okrem toho zabezpečíme v blízkej budúcnosti vzdialenú správu siete a interoperabilitu s inými poskytovateľmi služieb nabíjania, čím významne zlepšíme kvalitu našich služieb voči Vám - našim koncovým užívateľom.

          Upgrade bude prebiehať v dvoch etapách. Infraštruktúra rýchlo-nabíjacích stojanov GreenWay bude aj počas spomínaných mesiacov stále funkčná s cieľom umožniť prechod zo západnej časti Slovenska na východnú časť Slovenska, avšak podmienený dočasnou odstávkou vybraných lokalít. Akokoľvek, najväčšia vzdialenosť zo západnej časti Slovenska na východnú časť Slovenska medzi rýchlo-nabíjacími stojanmi GreenWay zostane 85 km na trase po vybraných lokalitách :
          3. EMPARK (TT) Modranka (TT) 917 05, Sereďská 247
          9. Motorest ZUBOR (ZM) Volkovce 951 87
          10. EUROPA SC (BB) 2. posch. - strešné parkovisko Banská Bystrica 974 01, Na Troskách 25
          11. OMV / TODOS (RK) Ružomberok 034 01, Tatranská cesta 66
          12. ZOC MAX (PP) – zadné parkovisko Poprad 058 01, Dlhé Hony 1
          13. HM TESCO (PO) – pri ČSPH Prešov 080 01, Košická 6
          14. HM TESCO (KE) pri ČSPH - Košice 040 01 , Trolejbusová 1

          1. etapa ugrade-u od 16.6.2015 do 08/2015:

          Nižšie uvedené lokality budú dočasne odstavené z prevádzky z dôvodu ich upgrade-u (úplný zoznam lokalít môžete nájsť na nasledujúcej web adrese: http://www.plug-in.sk/docu/zoznamLokalit.pdf):
          1. Lokalita 1.: OC Dubrawa (BA) - parkovací dom Bratislava 841 02 , Pri Hrubej lúke 2 GPS: 48.197722, 17.034612
          2. Lokalita 2.: GreenWay SVB (BA) Bratislava 831 04, Stará Vajnorská 39 GPS: 48.190425, 17.188719
          3. Lokalita 4.: AUPARK (PN) - parkovací dom, 1. posch., parkovacie boxy pri č. 1 Piešťany 921 01, Nitrianska 18 GPS: 48.588167, 17.832550
          4. Lokalita 6.: AUPARK (ZA) - parkovací dom, 1.PP, parkovacie boxy pri č. 105 Žilina 010 01, Veľká okružná 59 GPS: 49.221161, 18.740225
          5. Lokalita 7.: ZOC MAX (NR) - zadné parkovisko Nitra 949 01, Chrenovská 30 GPS: 48.317960, 18.103616
          6. Lokalita 8.: GreenWay SVB (NR) Nitra 949 01, Cabajská 10 GPS: 48.289903, 18.078739

          Informácie o 2. etape upgrade-u budú registrovaným užívateľom zaslané e-mailom, pred ich začiatkom (na e-mailovú adresu, ktorú ste vyplnili v registračnom e-formulári http://www.plug-in.sk/#registracnyFormularKontajner).

          Za obmedzenia sa Vám vopred ospravedlňujeme.

          V prípade otázok alebo prípadnej podpory nás prosím kontaktujte.

          S pozdravom/Best Regards

          Ing. Rastislav Lauko
          Generálny riaditeľ GreenWay

          kontaktné údaje:
          Dispatching GreenWay
          e-mail: dispecing@greenway.sk
          mob.:+ 421 911 668 770
          tel.: + 421 2 32 117 333

          GreenWay Infrastructure s.r.o.
          Bajkalská 5/B
          831 04 Bratislava

          www.greenway.sk I www.plug-in.sk
          Radovan

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1542
            •   

            #6
            Po lopatisticky: počítajte s tým, že v budúcnosti budete za elektrinu platiť, a to nie málo
            Váš operátor.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #7
              Pôvodne zverejnené od Juraj Ondrejka Pozrieť príspevky
              Aka je rychlost nabijania Tesly na ChadeMo? Mne to da max 125 km/ hod, cca 63A. Na ich stranke pisu az o 100A. Konkretne som nabijal v BB a ZA.
              Tesla zámerne znížila výkon na starých typoch CHAdeMO nabíjačkach na 25kW. Týka sa to hlavne tých nabíjačiek, ktoré používa Greenway. Bolo to z toho dôvodu, že sa prehrievali. Tesla sa nabíja dlhšie ako leaf a tie nabíjačky to nedokázali zvládnuť. Greeway ide však všetky nabíjačky vymeniť za nové a potom to pôjde znova na plný výkon, čiže budú nabíjať okolo 200km za hodinu.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #8
                Nová GreenWay stanica na výmenu batérií vo Veľkých Bierovciach pri Trenčíne, ci ju uz aj spustili do prevadzky tak to neviem. Len to oznamili na ich FB stranke. Davam ju zatial sem, lebo niesu tam ani suradnice uvedene.

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #9
                  To je v DALITRANS, na tom istom mieste ako aj ich CHAdeMO nabíjačka.
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár

                  • 1fisker
                    Senior Member
                    • Aug 2014
                    • 1542
                    •   

                    #10
                    Pôvodne zverejnené od ICE666SVK Pozrieť príspevky
                    Nová GreenWay stanica na výmenu batérií vo Veľkých Bierovciach pri Trenčíne, ci ju uz aj spustili do prevadzky tak to neviem. Len to oznamili na ich FB stranke. Davam ju zatial sem, lebo niesu tam ani suradnice uvedene.
                    To vyzerá akoby chceli dať na strechu solárne panely, je to aj na juh otočené. Inak zmysel toho prístrešku nevidím.

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      No co som videl fotky swap stanic od Greenway, tak je to standard. Tak je to nutnost pri vymene bateriu, ked snezi alebo prsi. Je tam elektrika a keby tam prsalo, tak aby sa nieco nestalo. Keby tam bolo zase kopec snehu, tak by sa tiez zle manevrovalo.
                  • ICE666SVK
                    Senior Member
                    • Jul 2014
                    • 1997

                    #11
                    Na FB Greenway som sa pital aj na stanicu v BB a potvrdili mi, ze je uz hotova a je v areali SAD na Partizanskej ceste 97. Je to na zaciatku BB smerom od Brezna. Takze uz su 4 a este dat jednu do Popradu a do Kosic a kurieri to maju pekne po celej SR.


                    https://www.google.sk/maps/@48.74257...2692,17z?hl=sk tu link kde sa nachadza, staci si to prehodit na ortofoto mapu.
                    Naposledy upravené ICE666SVK; 01-07-2015, 10:38.

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      #12
                      Areal v BB kde sa nachadza swap stanica Greenway je v areali SAD BB nie SAD ZV. Lebo aj obidve SADky su vedla seba a aj vjazdy su vedla seba. SAD ZV ma stalu 24hodinovu straznu sluzbu, ale to nevadi, ta Vas zaujimat nemusi. SAD BB ma straznu sluzbu len v noci od 19hodiny do...??? Toto som nezistil. Hned za zaciatku SAD je aj Greenway stanica. Vojdete na SAD BB vjazd v pravo, potom kusok rovno a odbocit do prava. A ste tam. pozite si fotky.

                      Komentár

                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        #13
                        Chademo, Combo, Mennekes na 5tich staniciach Greenway TT, ZM, BB, RK a PP http://www.plug-in.sk/docu/zoznamLokalit.pdf

                        Komentár

                        • enfko
                          Member
                          • Dec 2014
                          • 183

                          #14
                          Vcera, 2.8.2015, som bol vyskusat novu nabijacku Greenway v areali Empark, Trnava-Modranka, ktora ponuka 3 rozne konektory.
                          Pri nabijani cez Tesla CHAdeMO adapter som dostal 105A , cca. 190km/hod nabijacieho vykonu.

                          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Photo 2.8.2015 17 42 43.jpg
Videní:	1414
Veľkosť:346,4 KB
ID:	5205

                          Problem nastal po 20 minutach, ked sa vykon znizil na 85A.
                          Rozumiem tomu tak, ze toto bola vlastnost aj pri starych Greenway nabijackach v kombinacii s Tesla CHAdeMO resp. toto obmedzenie zaviedla priamo Tesla ?

                          Komentár

                          • Juro
                            Administrator
                            Gold Member
                            • Mar 2014
                            • 2208
                            • juraj1702
                            •   

                            #15
                            enfko, aj mne tam tak nabíjalo. Ale zas ďalší tvrdil, že tam nabíjal 200km/h. Tak neviem či to neovplyvňuje teplota vonku. To zníženie výkonu na starých Greenway nabíjačkách zaviedla priamo Tesla. Predtým znížením výkonu sa na starých nabíjačkách dalo nabíjať okolo 200km/h.
                            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                            Komentár

                            Pracuje...
                            X