Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Galvaniho Business Centrum

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    Galvaniho Business Centrum

    Galvaniho 7, Bratislava Ruzinov
    Popis:
    AC: 1xTyp-2, 3.5 kW
    GPS: 48.165732, 17.177574
    Platba: Zdarma, pre zamestnancov a návštevníkov firmy HPE (Hewlett Packard Enterprise)
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Hewlett Packard Enterprise
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

    Foto:

    Click image for larger version  Name:	IMAG1221.jpg Views:	160 Size:	1.17 MB ID:	9643
    Toto je nabíjacia stanica Galvaniho Business centrum. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    #2
    V case odfotenia bola stanica nefunkcna (cervena LED), po nahlaseni na info@elmarkplus.com bola do 24 hodin opat sprevadzkovana.

    1x Typ 2 Mennekes (3.5 kW)

    Stanica je urcena len pre zamestnancov a navstevy firmy HPE, je vsak volne pristupna a preto v pripade nudze pouzita aj verejnostou.

    Cez den moze byt miesto obsadene spalovacim automobilom firmy HPE

    Komentár

    • enfko
      Member
      • Dec 2014
      • 183

      #3
      HPE tam bude permanentne parkovat svoje elektromobily. Pravdepodobne BMW i3. Ak je vykon nabijacky taky ako uvadzas, tak tam budu kempovat stale..

      Komentár

      • dango
        Moderator
        Gold Member
        • Nov 2014
        • 693
        •   

        #4
        HPE planuje nakupit i3? na vykon som sa pytal prevadzkovatela spolu s ohlasenim poruchy, cize 3.5kW je potvrdeny elmarkom

        Komentár

        • enfko
          Member
          • Dec 2014
          • 183

          #5
          Nedavno som mal moznost vyskusat tuto nabijacku.
          Je to jedna faza 230V/18A. Tempo nabijania cca 17km/hod.

          Komentár


          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            straznik ta nesiel nahanat? vykon 3.5kW bol potvrdeny elmarkom...

          • enfko
            enfko komentoval
            Upraviť komentár
            Ja som bol v HPE na jednani, cize ako navsteva.
            Nabijacka ma teda trosku vyssi vykon ako avizoval Elmark, ale aj tak dost slabe :-)
            V HPE som sa aj pytal, kedy budu mat elektromobil, ale vraj to je cisto nabijacka pre navstevy, kvoli firemnemu "image" . Tak zjavne sa moc po vrecku netreskli, ked tam dali 1 fazu :-)

          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            ak vo firme vydrzim az pokial si kupim nejaku elektricku, tak budem lobovat za viac nabijacich miest na parkovisku
        • Vilo
          Member
          • Sep 2017
          • 129
          •   

          #6
          Včera (sobota) som navštívil túto nabíjaciu stanicu. Neparkovalo tam žiadne auto, zaparkoval som, napichol sa a nenabil. LED indikovali, že sa nabíja, ale silová časť bola zjavne vypnutá. Zrejme to nie je nabíjacia stanička pre verejné používanie.

          Komentár


          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            takmer denne sa tam nabija opel ampera, niekedy leaf, obcas ioniq. ak ti nenabijalo, treba sa obratit na elmarkplus.sk (spravca nabijacky) - reaguju promptne
        • Adrnln
          Junior Member
          • Jul 2014
          • 12

          #7
          Nakolko v hoteli gate one nefunguje v garazi ani jedna zasuvka a v noci mi v aute z dojazdu 26km zostala rano nula skusil som tuto nabijacku. Na vratnici som dostal odpoved ze nabijacka je len pre zamestnancov s kartou.

          Komentár


          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            ano, to je napisane aj v prvom popise...

          • Vilo
            Vilo komentoval
            Upraviť komentár
            Tak potom má vôbec význam aby bola uvedená na mape?

          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            v ten cas to este vratnici/sbskari neriesili - az par mesiacov dozadu dali explicitne nalepky na stlpik
        Pracuje...
        X