Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

x-bionic sphere

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    x-bionic sphere

    Dubová ulica 33, Šamorín-Čilistov
    Popis: AC: 2xTyp-2 22 kW, 2x230 V 3,7 kW, 1xTesla wallbox 22 kW
    GPS: 48.015154, 17.302461
    Platba: Zdarma.
    Ováracia doba: 24/7
    Email: info@x-bionicsphere.com
    Tel: +421(0)41 5050 100
    Webstranka: www.xbionicsphere.com
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	xbionic2.jpg Views:	1 Size:	389.2 KB ID:	9400

    Toto je nabíjacia stanica x-bionic sphere. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Martin V
    Member
    • Jun 2014
    • 46

    #2
    Nabky uz viac ako mesiac funguju ,parkovacie miesta vsak nie su nijak oznacene a bezne sa stava ze sa tam neda nabijat lebo tam parkuju ,asi aj nevedomky spalovaky.

    Komentár


    • ozana
      ozana komentoval
      Upraviť komentár
      Tak to reklamujte, ať to pořádně označí!

    • Martin V
      Martin V komentoval
      Upraviť komentár
      No ja tam sem tam chodim na stavbu,hotela. A vladne tam celkom chaos takze nik sa k tomu nema co by to zariadil.
      Ale minule sa mi stalo ze sa ma SBS-kar pytal ci idem nabijat, lebo je to miesto pre elektromobili. Takze tento problem uz asi registruju.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Dnes som to bol pozrieť a aspoň jedno miesto bolo označené: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	xbionic6.jpg
Videní:	555
Veľkosť:166,7 KB
ID:	10202
    Jedna Typ 2 zásuvka nefungovala. Tak som ich informoval a boli to hneď aj pozrieť.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Cize dokopy sa mozu nabijat 3 auta? Teda dve cez tie stojany co tam vidim a tretie je destionation charger pre Teslu?

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Dokopy sa môže nabíjať 5 áut. Stojany majú po dve zásuvky

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      tie dva stojany su od ceskeho vyrobcu Micos, kazdy ma jednu 3x400V/32A t.j.22kW zasuvku typ2 a jednu standardnu zasuvku 1x230V/16A t.j 3,7kW, (obe zasuvky sa mozu pouzivat naraz). Na rozvadzaci je namontovany 22kW Tesla destination charger s 7,5metrovym kablom a EU tesla konektorom..

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Tak to je super a to je prve mabijacie miesto v SR, kde sa da naraz nabijat 5 aut sice pomaly. Potom uz je len SC vo Zvolene, kde sa daju nabijat 4 auta ale len znacky TESLA. Ale to je rychlonabijanie.

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Ešte sú natiahnuté káble na ďalšie dve Tesla nabíjačky.
  • Radovan
    Member
    • Aug 2014
    • 304
    •      

    #4
    Možná by to chtělo dohodnout si za sponzora Tesla klubu výrobce barev a od něj sebou vozit plechovku. Pak by při návštěvě stačilo nabíjecí místo označit přímo na zemí vylitím barvy a rozetřením štětkou do stran co to vyjde. Nic víc.
    Radovan

    Komentár

    • Martin V
      Member
      • Jun 2014
      • 46

      #5
      Zraz Tesla Klubu 20.8.2016 miesta opat obsadené ICE autami :-/.
      Juro kto tam montoval ten destination charger ?

      Komentár

      • enfko
        Member
        • Dec 2014
        • 183

        #6
        A tamta tesla, co si odfotil sa ani nenabijala (aspon ked som siel okolo). Takze ta to tam zbytocne blokuje tiez.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #7
          Tá drží miesto keď bude niekto potrebovať nabiť. Plus nabíjať sa môže aj z tej druhej strany.
          Od dnešného večera do konca nedele tam máme rezervovaných okolo 20 miest.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1997

            #8
            Tesla sice nedavno aktualizovala zoznam Destination charger, lebo blizsko hranic Rakusko / Slovensko pribudli nejake miesta, ale Slovensko zatial na svoju mapu ani do zoznamu nepridala.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #9
              Pretože rezort si nevie dať tú námahu odpísať Tesle na e-mail.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • 1fisker
                Senior Member
                • Aug 2014
                • 1542
                •   

                #10
                To je fakt trápne, stanicu vedia postaviť, ale odpísať na mail nevedia?

                Komentár

                • Jiri GrandPa
                  Senior Member
                  • Dec 2016
                  • 707
                  • viera8131
                  •      

                  #11
                  Dnes sme sa boli vykupat v X-Bionic a Tesla HWPC fungoval bez problemov. Len tie kriky trochu povyrastli (porovnaj s prvou fotkou).

                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	IMG_4480.jpg Videní:	1 Veľkosť:262,8 KB ID:	27290
                  Naposledy upravené Jiri GrandPa; 18-08-2018, 22:34.

                  Komentár

                  • Peto02
                    Member
                    • Mar 2016
                    • 86
                    • peter83511
                    •   

                    #12
                    Mne z Tesla HWPC nic neslo aj ked svietila na zeleno a auto mi pisalo Ready to charge... Tak som si zapojil Type 2 kabel do tej stanice, stlacil tlacidlo a tam mi to islo :-)

                    Komentár


                    • juris
                      juris komentoval
                      Upraviť komentár
                      Tyzden dozadu nefungoval ani mne. Bude tam podla mna problem v kabli.
                  • PatoM
                    Member
                    • May 2019
                    • 40
                    • martina89489
                    •   

                    #13
                    4.7. nabíjanie fungovalo, žiadny problém.

                    Komentár

                    • PatoM
                      Member
                      • May 2019
                      • 40
                      • martina89489
                      •   

                      #14
                      13.2.2022 - na mieste sú už iba nabíjačky od Grrenway, 4xAC bez kábla, vyžaduje sa platba 0,25€/kWh. Žiadne iné nabíjačky tam ne sú, pôvodné sú odstránené.

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X