Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Fresh Market

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Zamex
    Member
    • Aug 2017
    • 44
    •   

    #16
    Hlasim ze opat uz vsetko funguje.

    Komentár

    • Zamex
      Member
      • Aug 2017
      • 44
      •   

      #17
      opat nefunguje, hlasil som na odkazovku aj mail..
      stava sa to relativne casto, postupne spomaluje ovladanie, akoby sa zaplnal nejaky log a ked to dosiahne urcitu hranicu, uz nabijanie nespusti, asi treba restart

      Komentár

      • Zamex
        Member
        • Aug 2017
        • 44
        •   

        #18
        Nabijacia stanica po 10 dnoch stale nefunguje, skusal som dnes rano. Asi ziaden zaujem o opravu od ZSE, nic sa neplati tak naco...

        Komentár

        • Ioniq
          Member
          • Jan 2017
          • 364

          #19
          Nesudme, mozno odisla zlozita suciastka a jej dodanie a montaz je problemova

          Komentár

          • Zamex
            Member
            • Aug 2017
            • 44
            •   

            #20
            Nabijacka konecne opat funguje.

            Komentár

            • voloda69
              Member
              • Mar 2016
              • 126

              #21
              Skusal som nabijat a casto mi CHADEMO nabijanie vypne (auto to vypne). Typ 2 nabijanie funguje.

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                aj mne minuly tyzden z dvoch pokusov ani raz neslo Chademo. Hned vypisalo,ze auto ukoncilo nabijanie. Pisal som im, ze ci je problem v karte (mam ju cerstvo) no odpoved nechodi...
            • Miroslav Rojko
              Senior Member
              • Nov 2016
              • 1314
              •   

              #22
              V karte chyba nebude, asi ju ešte neopravili, mne minulý týždeň nešla Chademo ani na tretí pokus a potom OC Central išlo hneď, takže ešte neopravená. Podobnú závadu mala Stará Turá, technik že to preveroval, všetko je v poriadku, stále nešla, potom tam bol technik aj osobne a že je v poriadku a nič nemenil, len ju prezrel a zrazu už aj išla (po pár týždňoch). Asi je to treba občas rozmontovať a pohýbať spojmi.

              Aj som volal na to číslo čo tam majú (okolo jedenástej), ale nikto nedvíhal niekoľkokrát.
              [priezvisko]@me.com

              Komentár

              • Teq
                Teq
                Member
                • Nov 2017
                • 240
                •   

                #23
                Ja som tiez skusal minuly tyzden, isla ale vypinala sa kazdych par minut a nabijal som sa asi na 5 razy

                Komentár

                • dango
                  Moderator
                  Gold Member
                  • Nov 2014
                  • 693
                  •   

                  #24
                  CHADEMO docasne nefunguje. Vcera cez obed prisiel novy Leaf, zapojil konektor a asi po minute "auto ukoncilo nabijanie".
                  Nabijacka zamrzla, nereagovali gombiky ani prilozenie karty. Cez telef.podporu to restartli, nasledne bolo mozne nabijanie CCS aj AC (typ2).

                  Dnes uz bol vytlaceny oznam o nedostupnosti CHADEMO a nalepeny na konektore

                  Komentár


                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    v poslednych dnoch s tym ma ZSE vseobecne dost problem. Mne v nedelu nabilo na Wolkrovej bez identifikacie a vcera ju uz pytalo. Kartu vsak odmietlo. Tak som pisal do ZSe, ci mam nieco s kartou a odpoved je dobre zamotana:

                    "testujeme autorizáciu na novo vybudovaných staniciach. Minulý týždeň sme mali autorizáciu na RFID kartu zapnutú, tú sme z dôvodu neúplnej funkčnosti vypli, včera sme autorizáciu opäť zapli (oznam bol vyvesený na FB stránke), práve preto Vám nabíjacia stanica vypísala chybu , že Vaše práva boli odobraté – dnes okolo obeda bude autorizácia opäť na nových staniciach vypnutá, tzn. nabijete sa bez karty (okrem MC Donald Prievoz – túto stanicu ponecháme na testovanie autorizáciu kariet).

                    Na starých staniciach ZSE (OC Centra, Fresh Market (momentálne mimo prevádzky), Bory Mall) sa nabijete prostredníctvom karty ZSE"

                    Kedze to maju stale zadarmo, nemozme si stazovat ale ani sa velmi na ich nabijacky spoliehat. V tomto zlaty GW, tam je ta spolahlivost niekde uplne inde.

                  • voloda69
                    voloda69 komentoval
                    Upraviť komentár
                    Pri freshmarkete to takto uz (ne-)funguje dlho, uz tam ani nechodim nabijat. Tie nove nabijacky od ZSE su ovela lepsie :-)

                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    nj, ABB > Efacec

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    ano len ABB je vraj vyrazne drahsia. ...ale zas zatial funguje asi najlepsie.
                • Bobo
                  Junior Member
                  • Jan 2018
                  • 5

                  #25
                  Strpenie prosím. Konektor s káblom sa už rieši. Keďže tento smiešny kus kábla aj s konektorom stojí niečo viac ako 1000€ (áno, dobre vidíte) a málokto ho má na sklade (aby vyhovoval aj normám a záruke), tak to trvá, kým ho dodajú. Zariadenie bude následne zrevidované, vyčistené a dané do prevádzky.

                  Komentár


                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    vdaka za info ak ste teda z prostredia firmy.
                    Ale ako je mozne, ze tak draha vec, znamy vyrobca, snaha rozsirit elektromobilitu a chybaju zakladne suciastky ???

                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    ty vole fakt...
                    https://www.ebay.com/itm/CHAdeMO-Yaz...itleDesc=0%7C0
                    To co je na tom kusu plastu a kovu tak drahe?

                  • Bobo
                    Bobo komentoval
                    Upraviť komentár
                    Sme firma, čo to servisuje. Bohužiaľ nie každý sa zaujíma ďalej o produkty, ktoré predá. Tie mašiny mali svoje výrobné muchy, ktoré sa stále vychytávajú.

                  • Bobo
                    Bobo komentoval
                    Upraviť komentár
                    Napr. v Centráli je nabíjačka tesne pod výduchom vzduchotechniky. Tak viete predstaviť, ako často sa menia filtre. Uhlíkový čierny prach. Katastrofa.

                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    v tych garazach to musi celkovo byt horsie vdaka prachu co tam stale vyria a vyrabaju spalovaky...dobre vedet zakulisne info, vdaka

                  • Jiri GrandPa
                    Jiri GrandPa komentoval
                    Upraviť komentár
                    Teq - poviem ti co je na tom take drahé. Licencia za patent ktorú každý platí firme Yazaki (myslím že im). Preto vznikol CCS lebo nikto nechcel platiť Japoncom. Ten štandard je free.
                    Aj takto sa podporuje elektromobilita.
                    Naposledy upravené Jiri GrandPa; 26-07-2018, 07:29.

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    je nejaka zmena s nabkou pred Fresh-om ? Dnes tam parkoval napichnuty Leaf 2. Ale z hlavnej cesty som nevidel, ci sa chudak iba napojil a odisiel bez toho aby vedel, ze ho vypne, alebo mu to islo ?!

                  • Bobo
                    Bobo komentoval
                    Upraviť komentár
                    Nie, ChAdeMo je objednané, to zatiaľ stále nefunguje. Leaf má aj AC takže ten sa v pohode môže nabíjať. To funguje.
                    Aj táto nabíjačka prejde inováciou a opravou, rovnako ako Bory.
                    Naposledy upravené Bobo; 24-07-2018, 17:45.

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    nechcem byt nezdvorily, ale Leaf 2 ma QC samozrejme Chademo

                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    milan84 Ano, ale ma aj type2, cize v nudzovej situacii sa nabije aj tak. Leaf 1 sa na type 2 nenabije.

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    ano, ale to nie je QC ale iba nudzovka v tomto pripade.
                    Mimochodom neviem ci to su len predprodukcne verzie, alebo auta pre USA, ale na roznych web fotkach je Leaf 2 s Chademo a Type1 !!

                  • Miroslav Rojko
                    Miroslav Rojko komentoval
                    Upraviť komentár
                    Leaf 2 má v Europe Typ 2 a inde Typ 1. Takže to môžu byť fotky USA Leafa.
                • Bobo
                  Junior Member
                  • Jan 2018
                  • 5

                  #26
                  Poslušne hlásim, nabíjačka zase 100% funguje. Odskúšané aj nabíjanie na Chademo 18min, a Golf E na CCS tiež bez problémov. Dúfam, že ti čo doteraz nevedeli, koľko stoja náhradné diely si to začnú trochu viac vážiť. Mimochodom CCSko je trochu obité. Treba na to dávať väčší pozor, chcú to používať aj iní ľudia.

                  Komentár


                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    super, vdaka za info. Pozor si treba davat, ludia sa ku tomu spravaju ako zvery.

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    potvrdzujem fungovanie. dnes som par minut cucal do Leafu. Co ma zarazilo je ine prevedenie tej koncovky a tusim aj kabla. Iny tvar, material.....vyzera to hrackarsky ale dufam, ze to je len zdanie a vydrzi to dlho.

                  • Bobo
                    Bobo komentoval
                    Upraviť komentár
                    To len vyzerá. Výrobok je kvalitný. Má postriebrené kontakty, parametrami je úplne zhodný kábel vrátane konektora. Je to iba iný výrobca. Tak, užívajte v zdraví.
                • Miroslav Rojko
                  Senior Member
                  • Nov 2016
                  • 1314
                  •   

                  #27
                  Práve som tam nabíjal CCS Ioniq-a a nabíjačka nepýtala kartu. Asi nemajú nastavenú autentifikáciu, tak ak zabudnete kartu, poďte sem. Dokonca rovno po zastrčení konektora nečakala ani na stlačenie štart a začala nabíjať.
                  [priezvisko]@me.com

                  Komentár


                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    potvrdzujem. Podla casu tvojho prispevku sme sa museli tesne minuť. Nabijal som okolo pol druhej. ledva som sa dostal do laveho boxu, lebo...vid nizsie. IQ Slovák.
                • milan84
                  Senior Member
                  • Jun 2015
                  • 853
                  •   

                  #28

                  Komentár


                  • Ioniq
                    Ioniq komentoval
                    Upraviť komentár
                    No, ja ked takeho vidim tak sa nalepim na neho, a nech si ide pekne kufrom alebo cez spolujazdca
                • Rasto6
                  Member
                  • May 2019
                  • 45
                  •      

                  #29
                  Dnes nesiel CCS, nepomohol restart na dialku, tak to maju nahlasené ako poruchu.

                  Komentár

                  • Zzz
                    Zzz
                    Junior Member
                    • Mar 2020
                    • 5
                    •   

                    #30
                    AC vidlica je poskodena, vid fotka. Nahlasene ZSE.
                    DC funguje v pohode.

                    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20201102_114304_copy_1209x1612.jpg Videní:	0 Veľkosť:244,7 KB ID:	63422

                    Komentár

                    Pracuje...
                    X