Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Elektrarna Piestany

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • OZ NOW
    Junior Member
    • Jan 2015
    • 19
    •      

    Elektrarna Piestany

    Staničná 2334/51
    Nabíjacia stanica sa nachádza v areáli národnej kultúrnej pamiatky Elektrárňa Piešťany.

    Miesto: Elektrárňa Piešťany
    Popis: AC: 1xTyp-2 22 kW, 1x230 V 3,7 kW
    GPS: 48.595692, 17.817249
    Platba: absolvovanie prehliadky Elektrárne (2 €)
    Ováracia doba: Po telefonickej dohode, po - pia: 8.00 – 15.00, So: 10.00-12.00, Ne 14.00 – 16.00
    Prevádzkovateľ: ZSE a.s.
    Email: prevadzka@elektrarnapiestany-zse.sk
    Tel: 0948 811 833
    Webstranka: http://www.elektrarnapiestany-zse.sk/
    Na mape:

    Foto:
  • Vilo
    Member
    • Sep 2017
    • 129
    •   

    #2
    Dnes som navštívíl toto miesto. Počas obedňajšej prestávky (12:00-13:00) je zatvorené, podarilo sa mi prísť počas prestávky.
    Je prevádzkované akousi neziskovou organizáciou podporovanou ZSE, takže sa netrhajú dodržiavať otváracie hodiny (nestačilo mi čakať do 13:00).
    Zaplatil som 2e, dobehla slečna s RFID kartou. RFID karta nezapína nabíjaciu stanicu, ale odomyká dvierka, ktoré zakrývajú dve zásuvky. Myslené je to tak, že človek napichne svoj kábel a zatvorí dvierka, ktoré sa uzamknú, kábel potom trčí von iba cez malý otvor pod dvierkami. Pre odpojenie kábla je tak nutné znova privolať slečnu aby odomkla dvierka.
    Nie je to nabíjacia stanica určená pre verejnosť, je to výhradne počas návštevy elektrárne a v elektrárni toho veľa čo pozerať nie je.
    Pre mňa najzaujímavejšie technické komponenty boli odstránené a prevádzkujú tam akúsi galériu obrazov a majú tam miestnosť pre koncerty.
    Slúži to zrejme miestnej komunite, nie je to vhodné miesto pre nabitie auta, keď človek len jednoducho potrebuje dobiť.

    Komentár

    • René Hubinský
      Junior Member
      • Aug 2018
      • 6

      #3
      Poprosím odstrániť z mapy. Stanica je už asi 1/2 roka nefunkčná a podľa informácií od obsluhy bude zrušená.

      Komentár

      Pracuje...
      X