Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Zelenec

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Zelenec

    Zeleneč OMV pumpa, diaľnica D1, smer Trnava - Bratislava
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2 43 kW
    GPS: 48.326197, 17.607652
    Platba: Spoplatnené, na kartu.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: GreenWay,
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	zelenec1.jpg Views:	261 Size:	456.1 KB ID:	6822
    Toto je nabíjacia stanica Zelenec. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Od 1.maja 2016 je to spoplatnene podla cennika GW http://www.greenway.sk/ scrollujte dole. Vyberte si program ZERO, OPTIMAL alebo FULL a nieje to uz na PIN kod, ale na pristupovu kartu!!!!!!
    !!!!!!!!!!!

    Komentár

    • dango
      Moderator
      Gold Member
      • Nov 2014
      • 693
      •   

      #3
      Objavil som zaujimavy bug. Neviem ci to bude len na tejto stanici alebo na vsetkych Efacec-och. Poprosim Adam GWI , aby mi zavolal, vysvetlim viac

      Komentár

      • dango
        Moderator
        Gold Member
        • Nov 2014
        • 693
        •   

        #4
        Po telefonate s GW a opisanim problemu to idu riesit s Efacecom, kedze videli dany problem vo viacerych nabijaniach. Cize o co sa jedna?
        Stanica nabija maximalnym vykonom, ake si auto opyta, po minute zhasne displej na nabijacke s informaciami o nabijani (cas, SOC, dodana kwh) a prepne sa na logo GW. V ten moment klesne nabijaci vykon na 90A / ~36 kw a takto drzi. Pripnutim karty sa zaktivuje displej s informaciami a nabijaci vykon sa opat dvihne na maximum, po minute opat to padne. Riesenim bolo stat pri stojane a kazdu minutu prikladat kartu.
        GW prislubilo to riesit s vyrobcom (Efacec), cize budte na tychto staniciach opatrni , mozno sa to tyka aj inych lokalit, nielen Zelenca.

        Komentár

        • dango
          Moderator
          Gold Member
          • Nov 2014
          • 693
          •   

          #5
          Adam GWI vdaka za odstranenie predosleho bugu, no pravdepodobne tu mame dalsi na tejto stanici. Po aktivovani nabijania kartou cca po minute zhasne dispej so statistikami a zostane logo efacec. Normalne statistiky vyvolam opatovnym prilozenim karty - to vsak nereaguje, cize sa ani neda ukoncit nabijanie kartou. Jedine ukoncit nabijanie z auta alebo apkou (ja som zvolil apku). Po ukonceni sa ukaze na stanici obrazovka statistik, no s blbym SOC (18% bol pociatocny SOC)

          Komentár


          • Adam GWI
            Adam GWI komentoval
            Upraviť komentár
            Ahoj dango, vyzera, ze prave vtedy mal stanica chvilkovy vypadok komunikacie a preto sa zachovala „nestandardne“. Odvtedy vyzera, ze sa sprava spravne. Kolega ju teraz sleduje. Kedze toto je jedna z najstarsich Efacec nabijaciek a je celkom pouzivana, mame prave diskusiu, ze by sme ju vymenili za niektoru novsiu nabijacku, na menej vyuzivanej lokalite, kde je aj druha nabijacka.

          • nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Asi len docasny. Ja som tam bol v pondelok v noci (12.10.2021 00:42) a islo vsetko normalne.
        Pracuje...
        X