Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

GreenWay - odpočívadlo Sekule (smer Brno)

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    GreenWay - odpočívadlo Sekule (smer Brno)

    diaľnica D2, smer Bratislava - Brno
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2 43 kW
    GPS: 48.614319, 17.013827
    Platba: Spoplatnené, na kartu.GreenWay cennik
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: GreenWay,
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	sekule.jpg Views:	2 Size:	367.0 KB ID:	6819
    Toto je nabíjacia stanica Sekule. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Od 1.maja 2016 je to spoplatnene podla cennika GW http://www.greenway.sk/ scrollujte dole. Vyberte si program ZERO, OPTIMAL alebo FULL a nieje to uz na PIN kod, ale na pristupovu kartu!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Komentár

    • Paliano
      Junior Member
      • Nov 2017
      • 11

      #3
      Z opačnej strany dočasne nedostupná, most nad diaľnicou opravujú. Naštastie GW otvoril 2 nové nabky na ceste z ČR - motorest u Janíčkov a ak ho miniete (ako sa mi podarilo, máte potom možnosť pri Tesco Malacky.

      Komentár

      Pracuje...
      X