Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Bory Mall

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Komat44
    Member
    • Jan 2018
    • 87

    #16
    Toto som dnes objavil pri vychode z bory mall (z druhej strany steny kde je povodna). Zatial nezapojena, nefunkcna. Dufam len ze ostatnu v prevadzke obe 😉

    Komentár


    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Akurat som to sem isiel pridat. Dnes som si tu nabijacku vsimol a vyzera, ze uz je zapojene. Nabijat som ale neskusal, kedze som nabil na tej starej. Ale super, ze su tam dva kusy.

      Juro prosim aktualizuj info na mape. Uz je tam kazdy konektor x 2 (kedze su dve nabky).

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Operátor?

    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      ZSE
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 857
    •   

    #17
    super. Konecne druhe miesto s dvoma nabijackami naraz v BA.
    Prvy bol GW v Avione.

    Komentár

    • Peterka
      Member
      • May 2017
      • 196
      •      

      #18
      Na stojane je nalepka Urban-E, takze ZSE uz v tretom projekte... nasiel som tento odkaz:
      http://eautoportal.sk/urban-e-nabija...ce-bratislava/

      Edit: na linku nizsie od Daliborka som nasiel aj mapku, Bory Mal asi nebola planovana :-)

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	Urban_e.jpg Videní:	1 Veľkosť:42,0 KB ID:	27618 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Urban_E.jpg
Videní:	365
Veľkosť:53,9 KB
ID:	27624
      Naposledy upravené Peterka; 02-09-2018, 09:17.

      Komentár

    • head
      Member
      • Oct 2017
      • 135

      #19
      Dnes som tam nabijal cez AC s overenim cez ZSE kartu. Predpokladam, ze DC uz funguje tiez.

      Komentár

      • Radkovanko
        Junior Member
        • Nov 2017
        • 21

        #20
        dnes som nabijal na ac (kedze som sa neponahlal a parkovisko bolo uplne plne) a nabka pustila bez autorizacie .... tak neviem ci bug alebo feature 😀

        Komentár


        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Mna pustila 2 tyzdne dozadu LM McDonalds cez CCS bez autorizacie... v appke sa ukazovala ako offline, ale fungovala. Gratis nabitie potesi

        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          ZSE si berie priklad od GW a nechce zaostavat?
      Pracuje...
      X