Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Hotel Pod zamkom

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Hotel Pod zamkom

    Hurbanovo námestie 1581/2, Bojnice
    Popis:
    AC: 1xTyp-2 11 kW
    GPS: 48.779661, 18.579910
    Platba: Treba sa opýtať na recepcii hotela
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: hotelpodzamkom.sk
    Email:
    Tel: 046/518 51 00
    Webstranka: hotelpodzamkom.sk
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	hotelpodzamkom.jpg Views:	139 Size:	442.6 KB ID:	6154
    Toto je nabíjacia stanica Hotel Pod zámkom. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • curgali
    Member
    • Jul 2014
    • 310
    •   

    #2
    Vážený elektromobilisti. Chcem vás upozorniť na praktiky hotela Pod zámkom, ak si budete chcieť na tejto stanici nabiť svoj elektromobil. Všetci si pamätáme to slávnostné otvorenie v predvečer zrazu EV v Bojniciach v r. 2015. Tento príbeh sa stal jednomu kamaratovi, tiež elektromobilistovi. Mal schôzku v Bojniciach, ale v inom hoteli. Chcel si za ten čas nabiť auto, ktoré má zabudovnú 3,7 kW nabíjačku,t.j. za hodinu nabije 3,7 kWh energie t.j. za cca 0,40 €. Hoci mu pracovnicka RWE tvrdila, že si môže nabiť zdarma, tak hotel chcel za to 10 €. !!!! Ked povedal, že to nie je normalne, aby za spotrebu 0,40 € chceli 10 €, tak cenu znížil na 5 €. Tak sa mu ten elektromobilista podakoval za jeho podporu elektromobilite a odišiel preč. V tomto kontexte celá tá paráda s otvorením nabíjačky za prítomnosti politikov mesta a rečami o tom, ako ideme podporovať na Slovensku elektromobilitu vyznieva ako nepodarená šaškareň pre prostoduchých občanov.

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #3
      Nech je ako chce, vždy sa treba dohodnúť vopred. Faktom je, že niektorí majitelia nabíjacích staníc pýtajú nekresťanské peniaze. Jednoducho nezmysly. Biznis, ale s veľkým "?"

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #4
        Len taká kacírska otázka - keď má auto nabijacku len na normálnu zásuvku 16A (o čom by svedcil ten nabíjací príkon) nevozia majitelia zo sebou 25 m predlžovačky na bubne? V tom prípade asi nabíja hocikde, či?

        Komentár


        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Každe EV nabíja hocikde. Stačí byť vybaveny príslušnými redukciami a káblom, aby dočiahol na zásuvku....A nabíja tak rýchlo, ako mu dovoľuje palubná nabíjačka...Bohužiaľ, tradičné automobilky vybavujú svoje auta malými nabíjačkami. Česť výnimkám...
          Naposledy upravené curgali; 28-04-2017, 03:01.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          To je jasné v princípe. Ale ja k Tesle vôbec nabíjanie cez obyčajnú zásuvku neuvažujem. To dá len 13 km/hod takze to by musel byt prípad najvyššej núdze cez noc.

        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Akurát sa neodporúča používať príliš dlhé káble a predlžovačky. Zvinuté na bubne už vôbec nie.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Len informačne, nabíjačka bola presťahovaná na chodník.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • kayle
          Member
          • Nov 2017
          • 57

          #6
          A prednedávnom tam hneď vedľa pribudol aj stojan na bicykle (požičovňa - zelený bicykel)

          Komentár


          • matchke
            matchke komentoval
            Upraviť komentár
            Nemam pocit, ze by sa tomu projektu v PD a okoli nejak darilo. Videl som, ze na stanoviskach je vzdy plno bikov a nevidel som, ze by ich niekto pouzival.

          • kayle
            kayle komentoval
            Upraviť komentár
            To neviem posúdiť. Ale pár krát som pri nemocnici videl skoro prázdny stojan a aj nejakých ľudí (asi troch na tom jazdiť...
        Pracuje...
        X