Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Auto-Valas, Kosice

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Auto-Valas, Kosice

    Pri prachárni 3, Košice
    Popis: AC: 1xTyp-2 11 kW
    GPS: 48.699050, 21.249673
    Platba: ?
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Auto-Valas
    Webstranka: www.autovalas.sk
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	autovalaskosice.jpg Views:	438 Size:	90.2 KB ID:	5017
    Toto je nabíjacia stanica Auto-Valas, Kosice. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 192
    • jozef21601
    •   

    #2
    Pozor na obrubniky je k nej trochu nestastny vyjazd priamo z cesty. Ale inac v pohode bol som dnes vyskusat...

    Komentár


    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      A este doplnim, ze byva casto zablokovana aspon jednym spalovakom. Ak su dva tak sa tam v podstate nabijat neda.
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 192
    • jozef21601
    •   

    #3
    Dnes mi zasekla nabijacka kabel, nevedel som ho po nabijani vytiahnut snad az po snad 40minutach skusania a neviem kolkych pokusoch. Skusal som ho zatlacit, povytiahnut a kade ake smery sily. Asi na nu pojdem nalepit papier, ze zasekava kabel.

    Komentár


    • jurajsun
      jurajsun komentoval
      Upraviť komentár
      Ahoj, funguje normalne problem maju iba auta Citigo a Up, už som sa s nimi o tom bavil, používate nejaký origo kabel od VW, alebo mas Teslu? Nabijam tam pokial tam neprakuje nejaky smrados s vyfukom a chodim do Carefouru ani raz som sa nesekol, oni nabijaju svoje eNiro a Soul tiez v pohode , ale chodi si nabijat od Morisu technik svoj eUp a pravidelne sa sekne, to iste sa stalo uz aj na Citigo, takze tipujem že niečo bude v tom že auto nepošle ok signal do nabijacky i ked tam cvaka kolik na uvolnenie, hned potom skusali svoje auto na viackrat a nic pohoda.
      Naposledy upravené jurajsun; 26-07-2020, 13:32.

    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      eUp siel okolo zatial co som nabijal. Uz som u nich viac krat nabijal a nikdy problem nebol, mam Teslu Model S. A kabel modry original Mennekes par mesiacov stary. Takze ani konektory niesu nijak opotrebene. Ked som vypinal nabijanie cvaknut som ho tiez pocul ale ostal zaseknuty. Po x pokusoch sa ale nakoniec odpojil. A mas teda este aspon kontakt ako postupovat ked sa to stane ? Lebo je to dost neprijemne... a myslim, ze sa to tu skor ci neskor niekomu moze zist. Ak to teda neplanuju nijak fixnut.
      Naposledy upravené Jozefr; 26-07-2020, 17:58.

    • jurajsun
      jurajsun komentoval
      Upraviť komentár
      Zajtra skúsim zistiť či nemajú nejakú hotline cez obchodníka a dám vedieť.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Asi treba mat pre istotu skrateny typ2/typ2 kabel, nech je zamok na strane wallboxu nefunkcny :-)
      My co mame auta s typ1 konektorom taky skrateny typ2/typ1 kabel spravidla mame - aby sme mohli nabijat aj na wallboxoch s typ2 kablom, alebo na AC casti DC nabijaciek.

    • jurajsun
      jurajsun komentoval
      Upraviť komentár
      skrateny znamena aký, akú dlžku máš na mysli?

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Zle som sa vyjadril, treba skrateny typ2 konektor na strane ktora sa zasuva do wallboxu (male strana) o 10mm, potom sa da t2/t2 kabel pouzit ako predlzovacka na nabijaci kabel (mobilny konektor) alebo predlzenie ku typ2 kablu z AC casti DC nabijacky, no zaroven sa znefunkcni funkcia jeho zamknutia vo wallboxe alebo typ2 stlpiku. Ked tento konkretny wallbox nechce odomknut typ2 konektor, neriskoval by som a pouzil typ2 kabel so skratenym konektorom. No je to nestandardne riesenie - len pre tych co vedia co robia.

    • jurajsun
      jurajsun komentoval
      Upraviť komentár
      Dnes som volal do Autovalasu, už to riešia, bol na to pozrieť technik,tento týždeň to snáď opravia.
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 192
    • jozef21601
    •   

    #4
    Bol som dnes len trocha decentne dobit hlavne zo zvedavosti. Pripojil/odpojil som bez problemov 2x. Tak snad to uz bude ok. Diky jurajsun.

    Komentár


    • jurajsun
      jurajsun komentoval
      Upraviť komentár
      Jozefr aké máš auto? V popise profilu to nevidím. Ďakujem Juraj.

    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      A ked nastavis kurzor na to auticko pod referral linkom tak ti to neukaze ? Tesla Model S 70D.

    • jurajsun
      jurajsun komentoval
      Upraviť komentár
      Prepne ma to na tesla stránku s výberom áut skúšane cez mobil nie som za PC. Ak budeš mat čas rad pozvem na kafe v KE chcem si pozrieť pár vecí na Tesle ak môžeš posli mi na seba číslo cez PM ďakujem Juraj.

    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      Nie priamo referral link ale to auticko pod tym v podstate to je ale jedno. Jasne mozme pokecat. Najlepsie pocas nabijania :-)
      Poslem ti cislo ak mas whatsapp mozes aj napisat...
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 192
    • jozef21601
    •   

    #5
    Minuly tyzden som siel okolo a vsimol som si, ze nabijacia stanica bola vymenena za ejoin charger uz aj s kablom. Zatial som ju neskusal...

    Komentár

    • Jozefr
      Member
      • Feb 2015
      • 192
      • jozef21601
      •   

      #6
      Nabijacka aktualne demontovana. Nabijanie tym padom nemozne.

      Komentár

      • Vavrkok
        Junior Member
        • Mar 2022
        • 1

        #7
        Uz je namontovana ale neviem ako ju spustit (nejde uz 0000).

        Komentár

        • Jozefr
          Member
          • Feb 2015
          • 192
          • jozef21601
          •   

          #8
          Treba aktualizovat tuto nabku, da sa povedat ze uz nieje zdarma pretoze je potrebne sa identifikovat bud kartou alebo PINom ktory tam napisany nieje.
          Vcera som siel okolo tak som bol vyskusat...

          Komentár

          Pracuje...
          X