Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Wellness Hotel Chopok**** Jasna

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Wellness Hotel Chopok**** Jasna

    Demänovská Dolina 20, Liptovský Mikuláš
    Popis:
    AC: 2x400 V 11 kW
    GPS: 49.01913, 19.57722
    Platba: Zdarma, len pre ubytovaných hostí
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Wellness Hotel Chopok**** Jasná
    Email:
    Tel:
    Webstranka: http://www.hotelchopok.sk/sk/
    Na mape:

    Foto:


    Toto je nabíjacia stanica Wellness Hotel Chopok**** Jasná . Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Mi poslal emailom jeden z majiteľov Tesly svoju skúsenosť s nabíjaním na tomto mieste. Citujem:
    Pre vsetkych ubytovanych hosti treba si pytat na recepcii udrzbara. Do niekolko tyzdnov vybuduju rozvadzac vonku..

    Boli poteseni teslou vsetko som im vysvetlil povozili sa a v uzase stavaju rozvadzac...
    Fotky: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	jasna01.JPG
Videní:	106
Veľkosť:618,0 KB
ID:	4355
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	jasna00.JPG
Videní:	94
Veľkosť:515,5 KB
ID:	4354


    Vďaka za zdieľanie.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Ioniq
      Member
      • Jan 2017
      • 364

      #3
      Len update, akurat sme ubytovani v Chopku - nabijanie je SPOPLATNENE aj pre ubytovanych hosti.

      Cennik:
      8€ za jedno nabitie pre auta s bateriou do 50kWh
      15€ za jedno nabitie pre auta s bateriou 50kWh a viac

      Opakujem, ze sa jedna o jedno (1) nabitie, bez ohladu na cas straveny nabijanim. Okrem 400V pat-kolikov maju k dispozicii aj klasicke 230V schuko zasuvky.

      Komentár


      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Toto je fakt ubohe... Maju na cenniku aj nabijanie telefonu, holenie elektrickym holiacim strojcekom a fenovanie?

      • swimmino
        swimmino komentoval
        Upraviť komentár
        To je hanba.... inak som ostal bez slov. Keby aspoň kúpili nabíjaciu stanicu,

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        No paráda. Idem stavat po Slovensku solarka a vrtulky lebo toto ma uz prestava bavit.

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Samozrejme ze je to bez nabijacej stanice, len klasicka predlzovacka vytiahnuta z garaze. Je to trapne, hlavne ked si zakaznik spocita kolko tam necha penazi za ubytovanie a stravu. Akurat sme sa vratili z Prahy a tam nam hotel dovolil nabijat gratis.

      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Tu im mozes nechat recenziu: https://www.facebook.com/wellness.hotel.chopok/
        A posli potom info, radi ta podporime.

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Presnejšie sem: https://www.facebook.com/pg/wellness...=page_internal Je nás tu dosť. Keď každý ohodnotí, môže to úplne zmeniť ich skóre.

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Zajtra ked sa vratim domov poslem hodnotenie, aby mi rano nesfukli gumy )))
    • Ioniq
      Member
      • Jan 2017
      • 364

      #4
      Hotel Chopok uz nabijanie NEPOSKYTUJE. Bolo by fajn ho vymazat nech to ludi zbytocne nepletie.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Pôvodne zverejnené od Ioniq Pozrieť príspevky
        Hotel Chopok uz nabijanie NEPOSKYTUJE. Bolo by fajn ho vymazat nech to ludi zbytocne nepletie.
        OK. len zaujímavé, že ich už niekto stihol dať na google mapu.
        Click image for larger version  Name:	hotelchopokjasna.PNG Views:	2 Size:	18.4 KB ID:	27315
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        Pracuje...
        X