Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Vazovova rektorat STU

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • havo
    Junior Member
    • Jun 2018
    • 8

    ZSE Vazovova rektorat STU

    Vo vystavbe - dnes rano, klasika ABB, nasiel som k nej toto:

    Zámer vybudovania nabíjacej stanice pre elektromobily, ktorá bude inštalovaná pred budovu STU - Vazovova 5

    Materiál uviedol kvestor. Prizvaná: Ing. Šipekiová.
    Zámerom tohto projektu je zviditeľnenie univerzity na Slovensku. Univerzita má ísť príkladom k využívaniu technických pokrokov aj pri ochrane životného prostredia. Špičková nabíjacia stanica vybudovaná pred budovou Rektorátu STU by slúžila pre e-mobily STU, ale aj pre širokú verejnosť.
    UZNESENIE: 6.14/2018-V
    Vedenie STU súhlasí so zámerom vybudovania nabíjacej stanice pre dva elektromobily pred budovou STU, Vazovova 5, za
    podmienok uvedených v materiáli.

    Mapa:
    Naposledy upravené Juro; 04-10-2022, 08:32.
  • juks
    Member
    • May 2018
    • 53
    •      

    #2
    Nabijacku poskytla a instaluje ZSE. STU dava priestor a napajanie. Sprevadzkovana bude asi buduci tyzden. Zatial bude zadarmo bez identifikacie.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Tak sa konecne nasa alma mater pridala? Neni mozna...

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      nech im tento dobry zvyk zostane a snad sa im podari ustriehnut, aby na ulici, kde je kazdy cm obsadeny parkujucim autami, nebol aj tento flek celodenne obsadeny spalovakmi.
      Ak by to spoplatnili pod ZSE alebo nejak inak, straca lokalita trochu vyznam, kedze o 500m skor na mytnej predsa ZSE uz krabicu ma.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Aj ja myslim, ze by radsej malo byt hoci len 5 stojanov na jednom mieste ako 10 stojanov po jednom na roznych miestach v okruhu 5 km.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Nehundrite, kazdy konektor sa rata.
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #3
    Dnes bola sprevadzkovana, nabijal som cez kartu na chademo, autorizacia standadne ZSE Drive.
    T. j. info, co mi dali na univerzite, ze zatial bude zadarmo, bolo zrejme nespravne..

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      takze fakt dalsie ZSE kusok od blumentalu? su boxy nejak vyrazne vynacene, neparkovali tam bezne auta?

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Zatial nie su nijako pomalovane, aj znacka chyba, podla znacenia su to este stale parkovacie miesta pre navstevy Rektoratu STU. Pozemok patri STU.

    • havo
      havo komentoval
      Upraviť komentár
      Este dodavam, ze AC nabijanie nefunguje, vypisuje ze nie je zapojene, vyskusane dnes vecer. DC by malo fungovat.

    • havo
      havo komentoval
      Upraviť komentár
      AC už funguje.
  • havo
    Junior Member
    • Jun 2018
    • 8

    #4
    Kedze nie je easy tam nabit - nabijacku blokuju spalovacie navstevy STU kedze miesta su vyhradene pre nich - pisal som do ZSE a prisla povzbudiva odpoved:
    "Dobrý deň,
    parkovacie miesta pred nabíjacou stanicou STU Vazovovova sú vyhradené pre nabíjanie elektromobilov. Parkovanie návštev STU je možné iba v prípade ich nabíjania. Miesta sú dostupné pre verejnosť.
    Na uvedených parkovacích miestach pripravujeme príslušné dopravné značenie, po odsúhlasení Krajským Dopravným Inšpektorátom budú miesta vyznačené ako „parkovanie vyhradené počas nabíjania“.

    Fajn ak tie dopravne znacenia ZSE zjednoti v celej sieti.

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      no ja zas vyzniem ako pesimista, co vsetko musi okomentovat ale znacka je jedna vec, realita druha ....obzvlast na takom mieste.
      Ja som nazoru, ze ak mame elektromobilisti taketo privilegovane miesta (coz je paradox a asi nie som jediny, kto by bral uplne opacny koniec na parkoviskach), tak ine ako mechanicke zabranenie nie je ucinne. Takze nejaky kuzel, retaz, zdvihaci stlpik.... je to uz ale samozrejme na ukor nasho komfortu.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Myslim, ze aj tu sa policajti naucia vyberat.
Pracuje...
X