Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Poliklinika Klokocina

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Poliklinika Klokocina

    Popis:
    DC: 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    AC: 1 x Typ-2 (43 kW)
    GPS: 48.302564, 18.065187
    Platba: ZSE cenník
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Mapa:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #2
    tak predsa ZSE spravi konkurenciu GW? uz pochopili, ze je to velmi strategicky bod?
    zvlastne umiestnenie v centre. Trefa do cierneho by bolo NC mlyny. Je obrovske a je tam aj kopa moznosti sa najest.

    Komentár


    • Radkovanko
      Radkovanko komentoval
      Upraviť komentár
      zse bude na mekaci ... mozno 🙄

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      a kto iny by tam osadil ABB ?

    • Radkovanko
      Radkovanko komentoval
      Upraviť komentár
      cim viac tym lepsie
  • awlo
    Junior Member
    • Oct 2017
    • 14
    •   

    #3
    Na PlugShare je aj dalsia DC vo výstavbe. Ulica Na Pasienkoch. Má niekto cestu okolo ze by to preveril?

    Komentár

  • Michal Obtulovič
    Junior Member
    • Nov 2018
    • 14

    #4
    Dobrý deň, ak sa nemýlim tak príspevok vznikol na základe môjho mailu, aspoň podľa fotky to tak vyzerá, chcel by som teda podať aktualizáciu, že nabíjacia stanica už funguje a je od ZSE.

    zsedrive.sk

    Dosť slušný program FLAT paušál 69€/mesačne s DPH a tankovať koľko len človek chce 👍

    Komentár

    • Michal Obtulovič
      Junior Member
      • Nov 2018
      • 14

      #5
      Ďalšia taká istá nabíjačka pribudla na Chrenovej, skúsim zajtra pridať/poslať detaily

      Komentár

      • Peterka
        Member
        • May 2017
        • 196
        •      

        #6
        Cez vikend som tu nabijal, kedze bola sobota, bolo parkovisko prazdne. Pisal som do ZSE, ze tu chyba zvisle aj vodorovne dopravne znacenie. Vraj cakaju na suhlas mesta, takze to nie je "neschopnost" ZSE..

        Komentár


        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          ja som tu cucal v tyzdni, ale cez prazdniny. Chyba znacka, akekolvek farebne ci biele znacenie. Asi zazrak, ze obe miesta boli volne a kym som tam nabijal, nikto si netrufol to zaparkovat vedla. Skoda tej byrokracie od uradov, miest....
      • Jozef Juhasz
        Junior Member
        • Sep 2020
        • 6
        •   

        #7
        Všetko funkčné... značenie stále chyba...

        Komentár

        Pracuje...
        X