Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE OC Galéria Martin

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Franto_01
    Member
    • Jul 2017
    • 37
    •   

    ZSE OC Galéria Martin

    Dnes som bol v Martine a v obchodnom centre Galéria som objavil ešte zabalenú nabíjačku pripravenú k inštalácii :-). Bude to ZSE, podľa pána, ktorého som tam videl to obzerať.
    Na streche obchodného domu a parkovisko je dostupné len počas otváracích hodín: Po - Ne 07:00 - 21:00 (okrem štátnych sviatkov) *
    Popis:
    DC: 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    AC: 1 x Typ-2 (43 kW)
    GPS:
    Platba: ZSE cenník
    Otváracia doba: len počas otváracích hodín: Po - Ne 07:00 - 21:00 (okrem štátnych sviatkov) *
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email: elektromobilita@zse.sk
    Tel.: +421 908 718 280
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    #2
    a este vedla ten Antonicek, snad tam zostane

    Komentár

    • Daliborko
      Member
      • May 2017
      • 76
      •   

      #3
      Na mape v ZSE Drive už figuruje ako aktívna.
      Franto_01 nepridal si sem editačný link, tak zmeň prosím Ťa status nabíjačky na aktívny. Prípadne Juro .

      Edit:

      Ešte tam môžete doplniť, že nabíjacia stanica sa nachádza na parkovisku na streche obchodného domu a parkovisko je dostupné len počas otváracích hodín:

      Po - Ne 07:00 - 21:00 (okrem štátnych sviatkov) *

      *v aplikácií ZSE Drive je síce uvedené 24/7, ale mimo otváracích hodín sa ku nej nedostanete! Túto informáciu mám potvrdenú e-mailom priamo od OC Galéria a aj vlastnou skúsenosťou, že počas sviatku bola prístupová brána na strešné parkovisko zatvorená.
      Naposledy upravené Daliborko; 06-11-2018, 15:12.

      Komentár


      • Bejo
        Bejo komentoval
        Upraviť komentár
        Ja som si to osobne zažil v piatok o 5.30 rano... ze som si to tu skor neprečítal... dalsia v Martine pri nissane, zamknutá, ale mal som šťastie, prave prisiel majtel, odomkol mi ju, kavu uvaril a dobre sa porozprávali o elektromobility. Aj týmto sa mu chcem poďakovať. 👍
    • Podlesny
      Member
      • Jul 2015
      • 115

      #4
      Fotky z dnes. Chcelo by to ešte výraznejšie označiť, že to nie je obyčajné parkovacie miesto, lebo parkovisko na streche bolo plné a keď som prichádzal a aj odchádzal, tak tam aspoň 1 auto zaberalo nabíjacie miesto.
      Pripojené súbory

      Komentár

      Pracuje...
      X