Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

GAS Jerichov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • g211
    Member
    • Sep 2015
    • 118
    •   

    GAS Jerichov

    Na nabky.com pribudla DC nabíjačka na pumpe GAS v Jerichove (medzi Bánovcami nad Bebravou a Novákmi). Bohužiaľ bez akýchkoľvek ďalších info či linku do fóra. Vie niekto viac?
    Naposledy upravené Juro; 28-09-2022, 23:40.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    To tam pridal neviem kto. Takže tam možno nie je žiadna nabíjačka. Treba to overiť ešte.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Juraj Ondrejka
      Junior Member
      • Jun 2014
      • 28

      #3
      Ja som ju zabezpecoval len som nevedel ze je uz v prevadzke. Dost im to trvalo. Do konca roka zadarmo, potom sa uvidi.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Nejaku fotku nemas? Nech to vidia elektromobilisti.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #4
      Bol som tam ako prvý dnes nabíjať. Je tam len jedna Tesla Universal. POZOR! Nabíja strašne pomaly, len ako domáca zásuvka.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Hm, to tam nemaju ani len 3 fazovy privod? Skoda, takto je to uplne k nicomu.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #5
      Neviem ako to majú, majiteľ tam nebol. Možno len dočasné riešenie. Zamestnancom som povedal, že ak to majú v pláne takto nechať, to si mohli ušetriť peniaze na nabíjačku a dať tam len domácu zásuvku. Že to budú riešiť. Vraj nemali možnosť to zatiaľ otestovať na žiadnom elektromobile. Ja som bol prvý čo ju použil.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • g211
        Member
        • Sep 2015
        • 118
        •   

        #6
        Možno majú len zle nastavený otočný prepínač nabíjacieho prúdu.

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:176,3 KB
ID:	26864

        Komentár


        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Spomenul som im aj túto možnosť.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          To je sice pravda ale jedna alebo tri fázy sú dane iba prívodom.
      • Vilo
        Member
        • Sep 2017
        • 129
        •   

        #7
        V sobotu (25.8.2018) som sa tu zastavil, nabíjačka je mimo prevádzky. Bolo mi povedané, že im zatiekla a teraz nefunguje.
        Zvláštne, že tak krátko po nainštalovní už majú problémy. I keď tie Tesla nabíjačky asi nie sú pre inštaláciu vonku.
        Vtipné tiež bolo, že použili skutočne "zelenú" farbu - ako pršalo, z parkovacieho miesta tiekol malý zelený potôčik do kanála, dlho to značenie zelené nebude. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_3843.jpg
Videní:	549
Veľkosť:630,3 KB
ID:	27550

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #8
          Pôvodne zverejnené od Vilo Pozrieť príspevky
          V sobotu (25.8.2018) som sa tu zastavil, nabíjačka je mimo prevádzky. Bolo mi povedané, že im zatiekla a teraz nefunguje.
          Zvláštne, že tak krátko po nainštalovní už majú problémy. I keď tie Tesla nabíjačky asi nie sú pre inštaláciu vonku.
          Vtipné tiež bolo, že použili skutočne "zelenú" farbu - ako pršalo, z parkovacieho miesta tiekol malý zelený potôčik do kanála, dlho to značenie zelené nebude.
          Ako im mohla zatiecť keď je schovaná v skrini?

          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár


          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            Mozno to niekto nezavrel a naprsalo do toho.
        • Jiri GrandPa
          Senior Member
          • Dec 2016
          • 707
          • viera8131
          •      

          #9
          Tesla Destination nabíjačky sú samozrejme vodotesné keď sú správne zavreté. Vrátane konektoru.

          Komentár

          • Ľuboš Geleta
            Senior Member
            • May 2014
            • 500
            • lubos98970
            •   

            #10
            Skušal som asi 5 dní dozadu a fungovala, prúd asi cez 20A

            Komentár

            • Vilo
              Member
              • Sep 2017
              • 129
              •   

              #11
              Včera som navštívil túto stanicu, dala výkon 11kW (viac nezoberie moja nabíjačka), takže problémy s nízkym výkonom sú už zrejme poriešené.
              Samozrejme parkovacie miesto bolo priparkované spaľovákom, to sme poriešili.
              Nabíjacia stanička je stále uzamknutá a treba ohlásiť obsluhu čerpačky.

              Komentár

              • Vilo
                Member
                • Sep 2017
                • 129
                •   

                #12
                Od posledného príspevku som navštívil staničku viac krát a už nebýva zamknutá a funguje konzistentne.

                Komentár

                • 1romeo1
                  Member
                  • May 2021
                  • 48
                  •   

                  #13
                  tam sa dajú nabíjať aj iné autá nielen Tesla a spoplatnené je to ako?? Mám objednaný WV ID4 tak sa zoznamujem, nakoľko ja mám doma obroskú Fotovoltaiku a prevažne to chcem nabíjať zo slnka, ale na dlhšie trasy mi treba mať niečo v zálohe, tak sa zoznamujem

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #14
                    Vraj len do 22:00 otvorené.
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • Vilo
                      Member
                      • Sep 2017
                      • 129
                      •   

                      #15
                      1romeo1 Je to bezplatné pre všetky autá, občas je to zamknunté a treba predavačku požiadať o odomknutie.

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X