Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Čerpacia stanica Slovnaft, Tuhovská Bratislava

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    ZSE Čerpacia stanica Slovnaft, Tuhovská Bratislava

    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2 43 kW
    GPS: 48.190452, 17.198045
    Platba: ZSE cenník
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Link na upravu na nabky.com: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl9QBWyT42qV9g



    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	image_3668.jpg Videní:	2 Veľkosť:21,1 KB ID:	26234
    Naposledy upravené Juro; 09-08-2018, 19:02.
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #2
    Toto je asi prva nabijacka na Slovensku, kde sa da nabijat s privesom.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Nabijali ste tu uz niekto?

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      prave som sa odtial vratil. isiel som cez Ivanku a potreboval som doplnit stavu, takze lokalita vyborna. Personal mi tvrdil, ze nabijacka nie je este spustena, no displej fungoval ako vsade, takze na kartu mi to bez problemov nabilo.
      Pribudol okolo nej a vedlajsieho stlpu akurat past bielo-cervenej pasky, takze ci este cakaju akoze na oficialne otvorenie alebo co...
      Okrem mna okolo parkovali tri auta, kedze tam je volne miesto. Snad po vyznaceni ze je to pre EV, vypracu priestor.

    • Peter A
      Peter A komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som tu nabijal 2x vzdy bez karty ale potom tam pribudol ten cerveno biely pas tak som usudil ze sa tam nesmie nabijat, auta zamestnancov cerpacky tam stali vzdy.
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #3
    Aj ja som tam dnes bol, isla plnym vykonom. Myslim, ze tam parkuje obsluha cerpacej stanice, ked som bol "reklamovat" u obsluhy ze pri nabijacom stojane parkuju auta, tak obe dievcata tvrdili, ze nabijacka este nie je otvorena a preto sa tam parkovat moze :-D
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	ZSE_Tuhovska.jpg
Videní:	393
Veľkosť:193,1 KB
ID:	26250

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      hej, hej. tie iste auta tam stali aj o druhej tak slecny z nas musia mat "radost" ked este ani nemaju otvorenu nabijacku a uz ich aktivisti vyhanaju z ich oblubenych parkovacich miest
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #4
    Dnes uz tam ta cerveno-biela paska nebola, ale tri spalovaky ano. Napisal som do ZSE a fotku im poslal s prosbou o vyriesenie tohoto stavu. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	ZSE1.jpg
Videní:	433
Veľkosť:205,6 KB
ID:	26341

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Na ľavej strane tie iste auta ako na tvojej minulej fotke.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Aj keby tam nestalo ziadne auto, tak elektromobilista nevie, kde presne zastat, aby neblokoval niekoho ineho. Da sa na tejto nabijacke nabit AC a DC naraz? Teda dva auta naraz? A vseobecne vie vobec clovek ked pride k nabijackam, ci sa da na nej nabit 2 auta naraz?

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Uz si sa na toto pytal viackrat. To, ci moze naraz nabijat AC a DC zalezi iba od toho, aku rezervovanu kapacitu (=velkost istica) ta ktora nabijacia stanica ma. Technicky to nabijacka zvladnut vie. Ked robia konfiguraciu nabijacky na mieste tak tam definuju rozdelenie vykonov. Pokial to istic dovoli tak paralelne nabijanie ide, ak nie, tak to paralelne nepojde.
      Dalej moze nastat situacia, ze niekedy to ide, niekedy nejde, podla toho aky momentalny prikon odobera DC strana.
      My ako uzivatelia toto dopredu nikdy nevieme, preto je dolezite zdielat skusenosti s nabijanim a konkretnymi nabijacimi miestami tu na fore.

    • Peter A
      Peter A komentoval
      Upraviť komentár
      Dnes o 11,00hod som nabijal ziadne spalovaky tam nestali, zda sa ze Peterkova prosba zabrala. Potrebna karta ZSE.

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Jiri GrandPa, ICE666SVK Pokial viem tak stare DBT nabijacky (pouziva prevazne Greenway) neumoznuju nabijat dve auta vobec. Efacec, ABW a Delta v drvivej vacsine umoznuju (zalezi od konfiguracie).

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Odpisali mi zo ZSE, takze nebola to moja zasluha:

      Dobrý deň,
      Ďakujeme za podnet, zrovna včera túto vec kolega riešil so správnom čerpacej stanice, takže v týchto dňoch by to malo byť už v poriadku.
      S pozdravom/Best regards

      Mgr. Michaela Kramaričová

      Business Development
      elektromobilita@zse.sk

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      dnes som nabijal, nestalo tam ziadne auto, takze velmi rychlo problem vyrieseny.

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som tam nabijal vcera vecer, pri nabijacom stojane nestal nikto, ale vedla pri tankovacom stojane stalo jedno auto a kym som cca 30min nabijal, tak sa nepohlo ani k nemu nik neprisiel, takze sa asi obsluha "preparkovala", vzhladom na to ze je tam 11 stojanov tak to jedno miesto nechybalo....
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #5
    tak fajn, dalsia nabka oficialne funkcna, ale pre zmenu ta v Bory Mall nefunguje. Dnes som sa tam chcel nabit a efacec zlyhal. Skusal som volat na ich hotline ale bezuspesne. Potom mi odpisali na mail, ze je nefunkcna a vedia o tom. Nuz, ZSE ma este co dobiehat v spolahlivosti a servisnej pohotovosti. V GW aspon zdvihnu telefon a vedia poradit.

    Komentár


    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      pokial to prevadzkuju v testovacom rezime a zdarma, tak nie su povinni byt 24/7 na telefone

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      A to je co za testovanie, ked to viacej nejde ako ide a ani nemas to ako oznamit konkretnym osobam. Teda netusim co tym otestuju ked to viac nefunguje ako funguje. Ak maju hotline tak by tam mal byt 24/7 v pohotovosti.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Je to zadarmo tak sa nemôžeme čudovať.

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Darovanému koňovi na zuby nepozeraj.

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Juro, ale ZSE sa tvari ze chcu byt lidrom (hahaha) na trhu tak by na tom mali trochu popracovat
      Nikto ich tu nehaní alebo na nich nejak vaznejsie nenadava, ale uznaj, ze prist s relativne vybitim autom k stojanu a zistit, ze nefunguje nie je prave sen elektromobilistu

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      ...na druhej strane mince. Kym to nezvladnu vsetko spojazdnit, nemozu uctovat takze dufam, ze to bude trvat este dlho

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Je to sice "jedna pani povedala", ale pocul som z viacerych miest, ze spoplatnenie sa chysta okolo septembra. Otazne je, ci sa potom hotline zmeni, ked na stojanoch su nalepky s mobilnym cislom na operatora funkcnym iba pocas pracovnej doby, ci to budu vsade o par mesiacov prelepovat...
Pracuje...
X