Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

A. M. Plus, Košťany nad Turcom

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Daliborko
    Member
    • May 2017
    • 76
    •   

    A. M. Plus, Košťany nad Turcom

    Športová
    Košťany nad Turcom

    Popis: AC: 1xTyp-2, 22 kW
    GPS: 49.028413, 18.906581
    Platba:
    Zdarma, len pre zákazníkov. Na kartu predajne.
    Ováracia doba:
    Po-Pia: 07:30-18:00
    So: 9:00 – 12:00
    Prevádzkovateľ: A. M. Plus s. r. o.
    Email: info@amplusmt.sk
    Tel: 043/401 12 11, +421 915 877 002
    Webstranka: http://www.amplusmt.sk
    Mapa:

    Foto:
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20180702_150625.jpg Videní:	1 Veľkosť:570,3 KB ID:	26100Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20180702_142956.jpg Videní:	1 Veľkosť:612,3 KB ID:	26101Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20180702_143122_.jpg Videní:	2 Veľkosť:614,5 KB ID:	26103Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20180702_143108_.jpg Videní:	1 Veľkosť:120,7 KB ID:	26104

    Odkaz na úpravu: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl9WJpl9ucJnEA

    Toto je nabíjacia stanica A. M. Plus, Košťany nad Turcom. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #2
    Nie je mi celkom jasne, pre koho taketo pomale nabijacky na parkoviskach auto dealerov existuju, ked su dostupne "len pre zakaznikov" . Pre tych, co kupili od nich auto (EV)? Alebo pre potencialnych zakaznikov, akych? Ten, kto raz jazdi na EV uz si "cmouda" nekupi. Mozno ako marketing. OK potom.

    Komentár


    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      To nechápem ani ja. Asi fakt len marketing. Ale dal som to tu, keďže v okolí MT je toho málo, a ak by bol niekto v núdzi, myslím, že by mu kartu požičali, aj keby nebol "zákazník"

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      Taku istu nabijacku ma aj importer Hyundai v BA na Galvaniho. Kedze je aj tak za privatnou rampou, nesluzi prakticky verejne pre nikoho. Cize ani nepridavam na mapu...

    • Franto_01
      Franto_01 komentoval
      Upraviť komentár
      Aj v Ziline ma predajca Hyundai pred predajnou rovnaku. Tiez len pre svojich zakaznikov. Sice som tam kupoval Ioniq, ale radsej sa idem nabit do Mirage, ked potrebujem, tam je aspon kde ist na kavu, na jedlo...:-).

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Mozno byste tym dealerom ako zakaznici mohli povedat, ze vyhodili 2000 EUR na nic. A povedat im ze kolko stoji jedno jednohodinove naibitie, ze to ich urcite nezruinuje ked tam pride nejake ine auto.

    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Jiri.... to je pravda. Pomaly každá predajňa bude mať nabíjačku "pre svojich zákazníkov". Je to nanič. Ak budem niekde komunikovať, tiež poviem tento názor.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      1fisker - myslim, ze si nepochopil dikciu mojho prispevku urcenu druhou vetou. Na nic v tom zmysle, ze je to zufalo nevyuzita investicia.

    • LacoJ
      LacoJ komentoval
      Upraviť komentár
      Ja mám tiež ioniq zo Žiliny a môžem tam nabíjať, ale len s ich kartou. Mali dať zákazníkom kartu a bolo by to lepšie. Je to dosť otravne stále tam chodiť pre kartu. Bol som tam len raz a aj to len na chvíľku. Skôr to môže mat zmysel že keď dám do servisu auto s 20% tak mi ho dajú nabiť a vyzdvihnem so 100%. Tieto nabijacky stali viac ako 2000€. Niekde som videl cenik a bola to pálka.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #3
    Veď súhlasím, presne tak som to myslel

    Komentár

    • Priusák
      Junior Member
      • Jul 2020
      • 27

      #4
      Na tejto lokalite pred časom pribudli 2 stojany od Ejoin EU. Každý obslúži 2 autá . Svieti však len jeden. Kartu neberie a univerzálne heslo tiež nie. Nespoliehať sa!

      Komentár


      • Mato222
        Mato222 komentoval
        Upraviť komentár
        Presne tak, dnes odskúšané. Nedá sa nabíjať.

      • 1romeo1
        1romeo1 komentoval
        Upraviť komentár
        otec tam kupoval splováka a pýtal som sa že pre koho sú tam nabíjačky, že pre ich predvádzacie autá hybridy a c4 a nabíjačky že si kupovali oni, nieje to ejoin sieť! takže treba to zmazať, lebo tam nenabije naozaj nikto!!!

      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        dik za info; preznacene na "ducha"
    Pracuje...
    X