Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE McDonald´s Liptovský Mikuláš

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Daliborko
    Member
    • May 2017
    • 76
    •   

    ZSE McDonald´s Liptovský Mikuláš

    Kamenné pole
    Liptovský Mikuláš

    Popis:
    DC: 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    AC: 1 x Typ-2 (43 kW)
    GPS: 49.078042, 19.605957
    Platba: ZSE cenník
    Otváracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email: elektromobilita@zse.sk
    Tel.: +421 908 718 280

    Foto:
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	LM_ZSE.jpg Videní:	1 Veľkosť:65,6 KB ID:	25640

    Toto je nabíjacia stanica McDonald´s Liptovský Mikuláš. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať, čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu, keď kliknete na "Odkaz na fórum".
    Naposledy upravené Juro; 10-08-2018, 10:35.
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #2
    Zatial ide docasne iba 18kW, link na web by som dal radsej: kdenabijat.sk

    Komentár


    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Upravené

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Link na web ma byt VZDY link na toto forum. Nech v tom nie je chaos.

    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Jiri GrandPa, nechápem Na nabkách som dal link na toto fórum. Ale už tu na fóre sa predsa dáva link na web prevádzkovateľa, či?

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Aha, OK, tak som to myslel - link na nabkach.
  • Franto_01
    Member
    • Jul 2017
    • 37
    •   

    #3
    Dnes som bol vyskúšať nabíjat v LM.
    Nabíjačka mala nefunkčný display, nedalo sa potvrdiť ani vyber konektoru ani potvrdiť OK. Volal som na zákaznícku linku a už vedeli o probléme a spustili ma obratom na diaľku. Takže maximálna spokojnosť :-).
    Nabíjačka išla na plný výkon, takže som bol za cca 30 min. nabitý na 94 %.
    Tesne pred ukončením nabíjania pri mne zastalo auto s nálepkami ABB a prišli opraviť spomínaný display. Dúfam, že sa im to podarilo :-).
    Len tak ďalej ZSE!

    Komentár

    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 1314
      •   

      #4
      Cez víkend som tam nabíjal dvakrát a ani raz nebola voľná, je to strategické miesto, ktoré umožňuje návštevníkom Tatier nezliezať do Popradu, tak čakajte, že je veľmi vyťažená a môže sa tam čakať.

      Dvakrát som tam prišiel a dvakrát tam bola Tesla. Mohli by Tesla urobiť Teslákom supercharger, lebo nejako nemajú kde nabíjať. Chvalabohu prvý raz tam bol nejaký Čech a nemal ZSE kartu, niekde stále volal ale nepustili mu to nadiaľku, inak by to bolo čakanie nadlho, za ním ešte i3-ka, s ktorom sme potom nabíjali súčasne. A ďalší raz tam bola zasa Tesla, ale ten už mal 50% a po cigaretke končil.

      Vidieť Teslu na Chademo 40kW adaptére, vždy sklesne človeku úsmev, koľko bude ťahať do tej veľkej baterky auta toho žrúta kWh.

      Aspoň AC a Chademo ide súčasne, CCS s Chademo nejde ani na týchto nových ABB.
      [priezvisko]@me.com

      Komentár


      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Len krátka oprava - Tesla Chademo adaptér zvláda 50kW.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Tvoj problem by vyriesila projekt NDSky s nabijackami na odpocivadlach, ale to volako zapadlo prachom. No bohvie co v tom je. Teda aka politika. Pretoze cestovanie po dialniciach ci rychlostnych cestach je o presune na dlhe vzdialenosti co najrychlejsie a nie o zachadzani do miest koli nabijaniu. Urcite Vas to vsetkych otravuje schadzat niekde do mesta koli nabijaniu.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Zrovna tuto to neotravuje, je to kilometer od dialnice a velky areal s obcerstvenim, obchodmi, takze toto je lepsie ako na dialnici. Lepsie minutu schadzat z dialnice a potom 30 minut mat alo travit cas ako stat niekde na odpocivadle. Liptpvsky Mikulas je podla mna uplny ideal tychto veci - zachadzka versus obcianska vybavenost.
    • Peterka
      Member
      • May 2017
      • 196
      •      

      #5
      Veruze je vytazena, ja som tam prisiel v piatok o osmej vecer a nabijala sa tam i3. Mala uz 80%, pan ju vraj vyhral na tyzden a bal sa, ze nedojde do popradu...i3 vraj nabija na DC do 100%, presvedcil som ho, aby pri 92 vypol. Ked som zacal nabijat, dosla dalsia i3, chalan sa pichol na AC, vraj nabija vykonom 30kW, presvedcil som ho, ze iba 7 :-)

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Ak to bola nová i3 tak 11 kW lebo tie majú 3 fázové nabijanie max 16A.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Ani ten pan, co nabijal so mnou, nevedel. AC DC, trojfaz alebo jednofaz pozeral co hovorim, az na to ci nabija 22kW alebo 7kW sa chytil, ze asi 22. Ale ani tych 22 nie je pravda podla toho, co pises.

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Tvrdil sice, ze doma nabija z 3f zasuvky, chcel som nech mi povie kolko percent ma nabite a kolko casu do konca ukazuje auto. Mal 50% a do konca 2 hodiny. To mi pri 30kWh baterke (taku tvrdil ze ma) vyslo na nabijaci vykon 7kW
    • curgali
      Member
      • Jul 2014
      • 310
      •   

      #6
      Chcem vsetkym upozornit, ze tato nabijacka nefunguje. O probleme vedia od minuleho tyzdna a nedaju nam vediet..!!!

      Komentár


      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        veru nie, vcera si si mohol na tom displeji ham&eggs upiect
    • Franto_01
      Member
      • Jul 2017
      • 37
      •   

      #7
      Nabíjačka je už v prevádzke, včera som nabiíjal a všetko OK.

      Komentár


      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Tak to sa poponáhľali, ja som im písal v pondelok poobede, že či môžem večer nabíjať, či ju opravili (bol som v Tatralandii) a odpísali mi, že až na konci týždňa bude opravená. Aj tak dobre.
    • Daliborko
      Member
      • May 2017
      • 76
      •   

      #8
      Na Chargemap sa objavila takáto informácia

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Screenshot_20181106-142921_Chargemap.jpg
Videní:	888
Veľkosť:231,7 KB
ID:	29408

      Komentár


      • voloda69
        voloda69 komentoval
        Upraviť komentár
        Tak to by ho mali normalne zavriet, ved to je skoda velkeho rozsahu.

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        ako by povedal Tesla Bjorn. oh shiiiiiiiiiit.
        Naposledy upravené matchke; 06-11-2018, 15:14.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        No niekto to bude mat pekne mastne. Ked mu to ZSE aj McD da zaplatit. To je poskodenie cudzej veci + McD usly zisk. Ten mal asi Teslu len pozicanu a nebol to majitel. Sila a ze toto nebolo v dakych spravach.

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Ja si skor myslim, ze to nebude pravda... Pokazit nabijacku si viem este predstavit, ale vyhoriet celu trafostanicu?? Tam predsa musia byt istice a ochrany...

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Co je to nasilne odpojenie? Odsekol sekerou kabel?
        Chademo konektor aj tesla chademo adapter maju zamky, Aj keby kladivom rozbil konektory, tak z toho nemoze zhoriet nabijacka - na to musi mat ochrany.
        A ze vyhorel trafo? Taky hoax sme tu este nemali.

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        V aplikacii ZSE Drive ukazuje nabijacku ako dostupnu... hoax?

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Kto sa pyta, dozvie sa:
        "Je to hoax resp. nedorozumenie. Trafostanica bola odpojena z dovodu zmeny pripojenia na VN. Nemalo to nic spolocne s nabijanim Tesly."
    • EPAKO
      Junior Member
      • May 2019
      • 4

      #9
      E-tron tam nenabijete. DC port na e-trone je nalavo, kabel je kratky, kedze to je jednosmerka, neda sa auto otocit

      Komentár


      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Ioniq tam ma rovnaky problem. Ak su oba boxy volne, da sa najst poloha, kedy kabel sice krkolomne, ale dociahne. Raz som tam aj nacuval, vyjst som potom sice musel do protismeru, ale je to iba kusok a je vidiet, ci tam niekto ide. To miesto je ale ozaj dost nestastne zvolene- hned pri vjazde za prudkou zakrutou a ked nejake auto nabija na tom zadnejsom boxe, vacsim autam pri vjazde na parkovisko dost zavadzia.

        Edit: ta fotka hore je moja, je vidiet ako je kabel napnuty- je to vyrez iba stojanu, niekde som mal aj celu s ioniqom, ale neviem ju najst
        Naposledy upravené Peterka; 28-06-2019, 17:33.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Ja tam cuvam zakazdym. Prvy raz som urobil chybu ze som isiel v povolenom smere a pocas nabijania som mal stres ktory srot, co ich tam islo 10 za minutu, ma oskrie. Odvtedy len cuvam a to najblizsie ku vchodu McDonaldu este aj kusok za vyhradene miesto a tak nabijam. Uz sa tym padom auta prichadzajuce volne vytocia.
        Je to nestastne zvolene miesto.

      • Ľubomir imrich
        Ľubomir imrich komentoval
        Upraviť komentár
        cuvať ja ioniqom cuvem
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #10
      Pôvodne zverejnené od Miroslav Rojko Pozrieť príspevky
      Dvakrát som tam prišiel a dvakrát tam bola Tesla. Mohli by Tesla urobiť Teslákom supercharger, lebo nejako nemajú kde nabíjať.
      Tvoje prianie bolo vyslyšané: Supercharger Liptovsky Mikulas
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • nick81
        Senior Member
        • Nov 2019
        • 534

        #11
        Ako písali chalani vyššie, veľmi nešťastné miesto. Tiež som stál na prvom, úplne pri obrubníku. Aj tak to nestačilo a niektoré autá sa nevedeli vôjsť do tej jednosmerky a museli cuvať, vrátane policajtov (prišli na nejakej veľkej káre). Všetci tam len krutili hlavami ako to stojím. Potom jedine asi do tej jednosmerky nacúvať na 2 pozíciu ako písal Miroslav Rojko

        Komentár

        Pracuje...
        X