Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Blumentál

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    ZSE Blumentál

    Práve som narazil na ZSE stránke kdenabit.sk na novú šiestu nabíjačku v BA:
    ZSE BLUMENTAL Rezidencia
    Mýtna 48, 811 07 Bratislava
    Lat: 48.156353, Lon: 17.119018
    Typ konektoru: CHAdeMO, CCS, Type 2
    Rýchlosť nabíjania: Rýchlonabíjanie
    Platba: ZSE cenník
    Otváracie hodiny: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Nebol niekto tam ? Nevieme o nej ? Podľa mapy je to vedľa OC Central, čo by pomohlo pri vyťažení Central-u.

    Naposledy upravené Juro; 09-08-2018, 18:59.
    [priezvisko]@me.com
  • Komat44
    Member
    • Jan 2018
    • 87

    #2
    dnes som isiel po mytnej, ale nevsimol som si. zajtra pozriem inac dnes na mcdonalds na lamacskej robili upgrade kus za kus nabijacky za novsi model technici zo zse, tak som ich trocha vyspovedal, kedze na korbe mali nalozene este tusim dalsie 3 kusy nabijaciek. tu na lamacskej by "coskoro, hadam uz zajtra" mali spustit ludia z ABB, zatial by "mala byt stale bez idetifikacie kartou, ale coskoro uz pojdu na tie standardne zse karty". dalsie 3 kusy idu montovat pri slovnaft pumpach!!! zabite ma ale bol som v uplnom casovom chaose kvoli deckam tak som si nazapamatal presne ulice, iba ak sa dobre pamatam tak 2 boli v petrzalke a jedne niekde v ruzinove (kua dufam ze aspon to som si zapamatal spravne). podla pana zo zse sa "behom par dni hadam uz konecne spusti aj nabijacka mcdonalds na prievozskej, v plane su tiez pokrytie dalsich mcdonalds nielen v BA, ale po celom SVK" inac vravel to vsetko dost sebavedomo, tak som mu vcelku uveril

    edit: jednu pumpu som si predsa len spomenul - wolkrova, cize zjavne tam pojde nova nabijacka ktora ma okrem chademo a typ2 aj ccs konektor..
    Naposledy upravené Komat44; 28-05-2018, 18:00. Dôvod: zacinajuca skleroza ;)

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      na wolkrovej tam je vykopana nova diera oproti parkovacim miestam a je tam aj diera vedla rozvodnej skrine ako keby na dalsiu. Mozno tam nechaju oba stojany, co by bolo mega.

    • Komat44
      Komat44 komentoval
      Upraviť komentár
      Tak prave som siel okolo wolkrovej- stara tam zatial ostala a uz stoji aj krasna nova abb rovnaky typ ako pri mcdonaldoch. Este je omotana paskou ale vyzera ze uz ma spustenie "za par" 😃
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #3
    Zrejme to bude v garazi noveho komplexu BLUMENTAL Rezidencia. Zajtra to okuknem. Je to po ceste cca 1km od Centralu.

    Komentár


    • Komat44
      Komat44 komentoval
      Upraviť komentár
      Vyzera ze to tam naozaj bude, je tam billa, nejaka kaviaren, drogeria a pod, takze najeka pol hodka na nabijacke sa bude dat krasne vyuzit. Akurat zakladna otazka- tam je nejake verejne parkovanie??? Ci uz platene alebo neplatene len aby sme sa tam vobec dostali 😳

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      nebol som tam este, no urcite tam je verejne parkovanie, lebo zvonku je vidno displej s volnymi miestami.
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #4
    Fiiiha, to sa deju veci zeby uz konecne?

    Komentár

    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #5
      Takze som bol pozriet tu Mytnu BA, je to tam fajn, nabka ABB a dve bezplatne vyhradene nabijacie miesta su na urovni Mytnej ulice vo vjazde, ktory este vlastne nikam nevedie - vedla DM. Chcel som sem dat fotku, no mne sem uz davno nedovoli pridavat akekolvek fotky, takze poprosim niekoho nech zoberie fotku z https://uloz.to/!rdymhADpPtnI/nabka-mytna-jpg a da ju sem. Zelena sipka ukazuje kde je stojan.

      Komentár


      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        To doteraz Ti nezvýšili kvótu na veľkosť obrázkov pre jedného užívateľa ? Po upgrade fóra to bolo len na nejakých 15MB (asi upgrade dá defaultné nastavenia redakčného systému) ale potom to zvýšili ale asi málo, keď Tebe ešte nejde.
        V dnešnej dobe terabajtových diskov a neobmedzených hostingov čo sa týka HDD ešte treba takto obmedzovať ?

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Jux má minuté 12.71 MB čo znamená piate miesto najviac minutých MB, napriek tomu je to ešte ďaleko pod limitom 40MB. Takže mu fotky musia ísť. 4. miesto má Jiri GrandPa a tretie Miroslav Rojko. A kto má info a neomedzenom hostingu, nech pošle SS, rád si to dám preveriť.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Jux, este je rozdiel, ci obrazok nahravas ako obrazok alebo ako prilohu. Ja vsetky obrazky nahravam ako prilohu, lebo tiez by som nic nenahral.

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        priloha:
        mytna.jpg
        Upload failed. You have exceeded your usergroup's upload quota of 40,00 MB by 76,17 MB.

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        obrazok:
        Upload failed. You have exceeded your usergroup's upload quota of 40,00 MB by 76,17 MB.

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Kedze mi nejde pridat obrazok ani prilohu, tak som vyrobil noveho usera juks, pridal obrazok pod nim, no ten zasa caka na schvalenie adminom.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Ono točíme sa stále dokola. Ja som tu registrovaný rok a pol a odvtedy som to zažil už dvakrát. Vždy keď sa "vylepšuje" updatom fórum, tak je to ...

        Nahrávam súbor o veľkosti 1MB, napíše mi, že je väčší ako 1,5MB a nemôžem ho nahrať. Pritom aj keby používali base64 ako staré mailové programy, aj tak to neprekročí 1,5MB, nechápem. Ty si prekročil kvótu o 76MB, to znamená že pred updatom tie limity boli o moc väčšie.

        To naozaj sa nemôže nikto z adminov na pár minút začítať do dokumentácie k fóru a normálne ho nastaviť ? Alebo o to požiadať niekoho, kto má šajnu o tom ?
    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #6

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Nabka Mytna.jpg
Videní:	322
Veľkosť:369,1 KB
ID:	24755

      Komentár

      • juks
        Member
        • May 2018
        • 53
        •      

        #7
        tak som si urobil na nahravanie obrazkov ineho usera, adminovi sa to nebude pacit, ale co uz, ked to inak nejde

        Komentár

        • Teq
          Teq
          Member
          • Nov 2017
          • 240
          •   

          #8
          Prave som bol skusit, nefunguje...neda sa stlacit na dislpeji start, plus displej bol na dotyk dost horuci. Dostat sa tam tiez nie je nic moc, stoja tam vsade dodavky a len len ze som sa ku stojanu dostal. Idem asi napisat na ZSE ze im to nejde.

          Komentár


          • havo
            havo komentoval
            Upraviť komentár
            V pondelok 11.6 som to bol overit, je tam vadny displej, neda sa spustit nabijanie, ZSE o tom vie (tel), poziadali vyrobcu (ABB) o vymenu displeja. Co asi chvilu potrva. Ale tesim sa.
        • Jiri GrandPa
          Senior Member
          • Dec 2016
          • 707
          • viera8131
          •      

          #9
          Neviete niekto, ci uz to slape v Blumetali?

          Komentár


          • havo
            havo komentoval
            Upraviť komentár
            Ano, uz to funguje, kartu netreba. Dodavkam som v piatok a cez vikend zdvihal stierace, dnes uz parkovali mimo nasich miest.
        Pracuje...
        X