Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

RWE Transgas

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    RWE Transgas

    Limuzská 12, Praha
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2 43 kW
    GPS: 50.079586, 14.509004
    Platba: Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: RWE
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:


    Foto: Click image for larger version  Name:	Limuzska-Prag02.jpg Views:	128 Size:	656.3 KB ID:	5439
    Toto je nabíjacia stanica RWE Transgas. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juraj Ondrejka
    Junior Member
    • Jun 2014
    • 28

    #2
    Je to jedna z mala nabijacich stanic v Prahe, ktora sa da zatial pouzit bez akejkolvek identifikacnej karty. Zial pri mojej navsteve 4.7.2015 bola "mimo provoz".

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Dostalo sa mi do uší, že po tom čo prišiel CHAdeMO adaptér, DC nabíjanie zámerne zrušili a napísali "mimo provoz". Spojazdnia to vraj až potom ako doriešia spoplatnenie stanice.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Ľuboš Geleta
        Senior Member
        • May 2014
        • 502
        • lubos98970
        •   

        #4
        Tak môžem vás potešiť táto nabíjačka je zdarma a plne funkčná - osobne som si tu dnes nabil doplna. Rýchlosť nabíjania aj s kúrením okolo 35kW čo nieje nič moc no zadarmo ak je čas super babka.

        Komentár


        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          diky za info.
      • Jozefr
        Member
        • Feb 2015
        • 192
        • jozef21601
        •   

        #5
        Doplnam update na tento rok, nabijal som tu z nedele na pondelok rano 31.1.2022.
        Aj DC aj AC funguju bez problemov, po zapojeni rovno nabijalo.
        Naposledy upravené Jozefr; 03-02-2022, 10:39.

        Komentár

        Pracuje...
        X