Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Prehľad typov nabíjacích staníc s cenami

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Prehľad typov nabíjacích staníc s cenami

    Prosím vás, má niekto spracovaný prehľad o konkrétnych typoch nabíjacích staníc, dodávateľoch a cenách? Jedná sa mi o typ 2, stredne rýchle, prípadne nejaké jednoduché 3fáz červený 5kolík a pod. Nejedná sa o rýchle DC nabíjanie.
    Ak niekto má, prosím zašlite mi, alebo zverejnite to sem. Aj jednotlivých dodávateľov s cenami.
    Mohlo by to byť ako podklad, východisko pre rozhodovanie orgánov štátnej a verejnej správy o zriadení nabíjacích miest.
    Ďakujem za ponuky.
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    #2
    dobra iniciativa, ale najlacnejsie bude asi aj tak stale vychadzat Tesla HPWC

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Problém je v tom, že Tesla to predá iba majiteľovi Tesly. Musíš uviesť VIN.
      Ale najlacnejšie to je, to je fakt, najmä ak uvazis, že to má aj kábel.

    • demo
      demo komentoval
      Upraviť komentár
      Kábel skôr vidím ako nevýhodu na verejných miestach. Ľahšie sa stanica poškodí.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Kazdy ma iny nazor, niektori hovoria, ze nie su ochotni nosit T2-T2 kabel, takze nabijacie stlpiky bez kabla ich nezaujimaju.
  • demo
    Member
    • Dec 2016
    • 83
    •      

    #3
    Ďalší človek čo tvrdí, že Tesla HPWC je najsuper
    My máme KHONS 22kW T2 wallbox s LCD, RFID, Ethernet a Wifi za 700e bez DPH. Ale ešte to chce trochu popracovať na software HW vyzerá super.

    Komentár

    Pracuje...
    X