Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Garáž a auto umyváreň Levoča

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Garáž a auto umyváreň Levoča

    Predmestie, Levoča
    Popis:
    AC: 1xTyp-2 11 kW
    GPS: 49.022988, 20.580683
    Platba: 1xType 2 Pre zákazníkov. V noci neprístupné.
    Ováracia doba: 8:00 - 21:00 Po-Ne
    Email:
    Tel: 0944 933 400
    Webstranka: http://www.bogya.sk/
    Na mape:

    Foto:


    Toto je nabíjacia stanica Garáž a auto umyváreň Levoča. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Electra
    Junior Member
    • Oct 2017
    • 1

    #2
    Tato nabijacia stanica je nefunkcna. Je umiestnena v priestoroch umyvarky, ktoru prevadzkuje BOGYA spol. s.r.o.. Navstivili sme ju v case otvaracich hodin, no stanica bola uzamknuta. Kontaktovali sme majitela objektu na tel. cisle +421 903 646 140 s prosbou o zapnutie stanice, no stretli sme sa len s aroganciou a ludskou hlupostou. Majitel povedal, ze stanicu ma len na sukromne ucely a zlozil telefon, odmietol sa predstavit.

    Komentár

    • Peter H
      Junior Member
      • Feb 2018
      • 1

      #3
      Potvrdzujem prispevok z 30.10.2017. Mal som vsak dnes trochu stastia a majitel mi umoznil nabit 5kWh za 5 Eur... Foto neviem prilozit, ale na stanici je napis PORUCHA.

      Komentár

      • Letmellor
        Junior Member
        • Feb 2019
        • 5

        #4
        Out of order (key switched off by owner)...

        Komentár

        • Jiri GrandPa
          Senior Member
          • Dec 2016
          • 707
          • viera8131
          •      

          #5
          Lepsie ju vymazat z Nabky.com.

          Komentár

          Pracuje...
          X