Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Dom služieb, Stará Ľubovňa

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Dom služieb, Stará Ľubovňa

    Na parkovisku.
    Popis:
    AC: 1xTyp-2 11 kW, 2x230 V 3,7 kW
    GPS: 49.301103, 20.690345
    Platba: Zadarmo, bez identifikácie. Parkovanie na viac ako hodinu je spoplatnené.
    Ováracia doba: 24/7
    Email:
    Tel:
    Na mape:

    Foto:
    Click image for larger version  Name:	staralubovna.jpg Views:	482 Size:	204.3 KB ID:	1849

    Toto je nabíjacia stanica Dom služieb, Stará Ľubovňa. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #2
    Hodilo sa mi tu zaparkovat, Type2 kabel vsak nevozim. Nabijacka je iba 11kW, cize jednofazovemu ioniqu by dala iba 3,7kW. Je tam jedna zasuvka 230V, nie dve ako je v popise hore.
    Parkoval som tam v sobotu cca 3 hodiny a parkovaci automat vypytal 2,40 Eur

    Komentár

    • Ivo Redaj
      Junior Member
      • Apr 2020
      • 13

      #3
      Type2 aktualne nefunguje, iba 230V

      Komentár

      • Taur
        Member
        • Dec 2019
        • 296
        •   

        #4
        Ani dnes nefungovala. Zeby uz trvale? Nespoliehajte sa na nu.

        Komentár

        • Stefan Vyparina
          Junior Member
          • Jan 2021
          • 4

          #5
          Zasuvka 380V vobec nefunguje. Pokusim sa zistit kto to ma v sprave a skusim ich kontaktovat.

          Komentár


          • Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Stefan Vyparina Tato nabka uz najmenej rok nefunguje. Ak ich prinutis ju znova spojazdnit bude to fajn.
        • Stefan Vyparina
          Junior Member
          • Jan 2021
          • 4

          #6
          Skusim to, som miestny, dufam, ze sa mi podari vobec zistit kto to ma v sprave.

          Komentár


          • Ivo Redaj
            Ivo Redaj komentoval
            Upraviť komentár
            Skúšali sme.. Tiež miestny a neúspešne. Skôr som mal pocit že sú radi že nefunguje.

          • Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Ak je to mestska tak to skuste rozvirit cez media miestne, alebo Markizu, JOJ. Snad radi urobia reportaz ako sa mesto tvari eko len naoko, alebo ze vyhodene peniaze z mestskeho rozpoctu, alebo ze zneuzite fondy ked chvilu fungovala a po uplynuti povinnej doby vypli ....

          • Ivo Redaj
            Ivo Redaj komentoval
            Upraviť komentár
            Taur nie je mestská.. Bohužiaľ.. Ak by bola, už by fungovala 😉
        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #7
          Pôvodne zverejnené od Ivo Redaj Pozrieť príspevky
          Skúšali sme.. Tiež miestny a neúspešne. Skôr som mal pocit že sú radi že nefunguje.
          Tak nech sa aspoň dohodnú s Ejoin EU, lepšie ako mať nefunkčnú nabíjačku.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár


          • Ivo Redaj
            Ivo Redaj komentoval
            Upraviť komentár
            Tá nabíjačka je na súkromnom platenom parkovisku... Tam nie je ochota to riešiť.. Teda aspoň nebola.. Možno sa situácia už zmenila. Ale určite tu nabíjačka chýba

          • Ejoin EU
            Ejoin EU komentoval
            Upraviť komentár
            Ak nás mesto kontaktuje, určite budeme radi za každú vybudovanú nabíjaciu stanicu do našej siete

          • Ivo Redaj
            Ivo Redaj komentoval
            Upraviť komentár
            Ejoin EU, už som v kontakte s p.primátorom, tak verím že sa to nejak pohne... 😉

          • denial
            denial komentoval
            Upraviť komentár
            Za PP uz nie je ziadna DC ?

          • Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            denial podla toho ktorym smerom, za PP DC je v Tat.Lomnici, PO, HN, KE. To je vsetko
        • Pavol
          Member
          • Nov 2018
          • 61
          •   

          #8
          Tatranská Lomnica a potom až Humenné ( nerátam Prešov)

          Komentár


          • denial
            denial komentoval
            Upraviť komentár
            za PP smerom na SL mam na mysli.

            PP -> SL je 50km

            TL -> SL je 46km, takze nema velky vyznam ist z popradu do lubovne cez lomnicu ...
        • Martin Olejňák
          Junior Member
          • Dec 2021
          • 7

          #9
          Tá nabíjačka stále nefunguje, ale pribudol jeden alebo dva stojany/wallboxy pri pizzeria Ti Amo. Keďže v decembri mali kvôli lockdownu zatvorené, nemohol som vyskúšať ako fungujú. Možno niekto z miestnych by sa na to mohol pozrieť a pridať to nabky.com

          Komentár


          • Ivo Redaj
            Ivo Redaj komentoval
            Upraviť komentár
            Tie stojany tam sú už asi 2 roky.. A fungujú asi tak, že si treba v kaviarni požičať kartičku na nabíjanie a platí sa 3€ na hodinu.. Čiže nabíjanie môjho auta by stálo cca 12€.. Keď som im povedal, že je to blud tak mi odpísali ze pouvažujú nad tým.. 😁 A tam debata zo dňa 8.jan 2021 skončila

          • Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Ivo Redaj A aky vykon davaju tie stojany?

          • Ivo Redaj
            Ivo Redaj komentoval
            Upraviť komentár
            To predpokladam ani oni netusia.. ale myslim ze klasickych 22kW.. je tam iba AC

          • Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Ak AC22kw tak fajn, to by bolo pre poniektorych prijatelnych 14c/kwh.

          • Ivo Redaj
            Ivo Redaj komentoval
            Upraviť komentár
            Áno.. To som sa im snažil vysvetliť, že ak tam príde Zoe, tak prerobia 😁 nechápali tomu.. Ale možno už sú podmienky iné.. Mňa to nejak extra nezaujímalo, keďže tu bývam a doma to mám lacnejšie, ale môžem skúsiť zistiť ako to je aktuálne keď si nájdem chvíľu času

          • Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Ivo Redaj Nuz mohol by si a potom pridat ju na nabky.com, alebo aspon poskytnut info tu aby sa tam doplnila, ak by si to nezvaldol sam podla naviodu. Ty ako miestny nepotrebujes, ale pomozes inym, tak ako tebe zas pomozu inde tie co ostatni doplnaju...
        Pracuje...
        X