Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

GRAND HOTEL PERMON****

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    GRAND HOTEL PERMON****

    Podbanské, Slovensko
    Popis:
    DC: 50kW CHAdeMO
    AC: 2x Typ-2 11kW, 1x Typ-2 43kW, 1x400 V 11 kW, 1x400 V 22 kW
    GPS: 49.147082, 19.908298
    Platba: V cene ubytovania, len pre ubytovaných hostí.
    Ováracia doba: 24/7
    Email:
    Tel: 052 471 01 11
    Webstranka: http://www.hotelpermon.sk/
    Na mape:

    Foto:
    Click image for larger version  Name:	hotelpermon.jpg Views:	1 Size:	132.5 KB ID:	1844
    Toto je nabíjacia stanica GRAND HOTEL PERMON****. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #2
    A ktorý objekt na obrázku je nabíjacia stanica? Mám na mysli kam treba zasunúť konektor ?

    Komentár


    • Radovan
      Radovan komentoval
      Upraviť komentár
      To už záleží na vkusu každého soudruha, jak říká proslulá hláška ze známého českého filmu. Jinak s touto výjimkou fotil zřejmě všechna ostatní ubytovací zařízení profesionál, protože fotky jsou velmi hezké. Ostatně i tahle, jen by mi bylo trochu blbé zajíždět s Ionem mezi ty koupající se lidi.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Ďakujem pekne jednému z majiteľov Tesly za overenie:
    "Treba iba ist na recepciu a dat si zavolat udrzbara ktory je tam non stop na parkovisko. On Vam zapoji kabel ktory je hned za garazovou branou.. Da sa naraz aj 16 aj 32A na noc staci 16A."
    Click image for larger version  Name:	permon.jpg Views:	1 Size:	193.0 KB ID:	3563
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • enfko
      Member
      • Dec 2014
      • 183

      #4
      Overené 23 - 25.7.2015.
      V letných mesiacoch treba pri nabíjaní rátať so znečistením karosérie lastovičkami, ktoré hojne hniezdia na fasáde budovy.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Hotel už nejaký čas má jednu DC nabíjačku a aj dve 11kW nabíjačky. Zabudol som odfotiť. Výsledok spoločného úsilia.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • g211
          g211 komentoval
          Upraviť komentár
          Juro máš prosím info či sa dá nabíjačka využiť (hoc aj za poplatok) pre neubytovaných hostí, ktorí idú povedzme do reštaurácie?

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Nepýtal som sa. Ja som používal len 11kW Kebu, na noc mi to stačilo. Nepýtalo to žiadnu kartu ani registráciu.
      • Peterka
        Member
        • May 2017
        • 196
        •      

        #6
        Bol som blizko, tak som sa tam zastavil- zaujimalo ma to, kedze do Tatier chodim dost casto a nebolo mi celkom jasne, naco by mal hotel DC nabijacku pre ubytovanych hosti.. pravda je taka, ze hotel ma 3 elektromobily a nabijacky su prioritne pre ich potrebu. Parkovisko je iba pre ubytovanych hosti, hovoril som s SBSkarom na vstupe- vraj to ma na starosti udrzbar a zavolal mi ho. Ten povedal, ze mi umozni nabit aj ked tam neprenenocujem. SBSskar ma pustil cez rampu, ale hups- DC rychlonabijacka je iba Chademo a dve AC KEBA maju Type1 kabel... logicky, ked hotel ma Nissany. Kedze cez Kebu Juro nabil Teslu, predpokladam ze na KEBE je T2 zasuvka a on mal T2-T2 kabel. Nepozeral som to, kedze to pre mna uz nebolo zaujimave, ja kable nevozim.
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Premon2.jpg
Videní:	581
Veľkosť:64,3 KB
ID:	26351Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Permon1.jpg
Videní:	615
Veľkosť:208,7 KB
ID:	26352

        Komentár


        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Dik za foto a info. Dal som na mapu.
      • Ioniq
        Member
        • Jan 2017
        • 364

        #7
        Akurat sme stravili v Permone 3 dni, nabijacka funguje bezchybne. Su to ale T2 wallboxy bez kabla. Permon ma k dispozicii kable T2-T1 pre nabijanie ich nv200 dodaviek, ak mate Type2 musite mat vlastny kabel. Udrzbar mi povedal, ze sa nemusim ani pytat ak sa nabijacky nepouzivaju, ze sa kludne mozem napichnut kedykolvek. Nastastie vozim T2 kabel v kufri Vykon nevedel, ale auto mi nabilo za dake 3 hodky a neprisiel som uplne prazdny (okolo 30% asi, nesledoval som) tak tych 32A tam bude tlacit.

        Komentár

        • lukas.c
          Junior Member
          • May 2020
          • 3

          #8
          nabíjačka je v priestore parkoviska hotela (za rampou), nemusí byť prístupná pre neubytovaných hostí. aktuálne 23.5.2020 napriek tomu, že hotel je kvôli covid19 zatvorený, nabíjačka funguje. po dohode s SBS bolo možné nabíjanie. aj keď nájdete rampu otvorenú a nabíjacie miesto voľné - prosím ohláste sa na recepcii/SBS.

          Komentár


          • Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            lukas.c A kolko uctuju neubytovanym?
        Pracuje...
        X