Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

NC M park

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Daliborko
    Member
    • May 2017
    • 76
    •   

    NC M park

    Centrum 8, 01701 Považská Bystrica
    Popis:
    DC: 1x CHAdeMO 50 kW, 1x Combo 50 kW
    AC: 1x Typ2 43 kW
    GPS: 49.115498, 18.445143
    Platba: V testovacej prevádzke zatiaľ zadarmo
    Otváracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Trenčiansky samosprávny kraj
    Na mape:
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #2
    Dnes som sa tam stavil po ceste z Tatier, reku dame obed a zatu hodku akurat nabijeme na moje sklamanie sa vratim k autu a na nabijacke svieti - cas 1 hod : 10 min, nabite 10.24kWh cez Combo. Stojan je oznaceny ako 50kWh, takze bacha pri planovani cesty, netreba spoliehat na rychle dobitie. Tato nabijacka je bud umyselne priskrtena alebo je tam porucha, nemal som cas ani naladu to skumat.

    Komentár

    • swimmino
      Junior Member
      • Jul 2017
      • 24

      #3
      Ja som tam dobíjal v pondelok,na môj mail ohľadom výkonu som dostal takúto odpoveď:

      stanica je momentálne prevádzkovaná so zníženým výkonom 14 kW. Nabitie tým
      pádom trvá dlhšie. Výhoda je, že stanica je v bezplatnom režime.

      S pozdravom

      Ing. Martin Macíček
      Referent oddelenia investícií,
      životného prostredia a územného plánovania.
      Trenčiansky samosprávny kraj
      K dolnej stanici 7282/20A
      91101 Trenčín
      ---------------------------------------------
      tel :+421-32/6555707
      e-mail:martin.macicek@tsk.sk
      web : www.tsk.sk
      facebook: facebook.com/trencianskazupa
      twitter: twitter.com/trencianskazupa
      youtube: youtube.com/trencinregion

      Komentár


      • Vilo
        Vilo komentoval
        Upraviť komentár
        Ako pisem nizsie, nenabil som len preto, ze uz jedno auto nabijalo inym konektorom ako som sa pokusal.
        Osobne by som preferoval zaplatit a nabit oproti neplatit a nenabit
    • Miros
      Junior Member
      • Dec 2016
      • 6

      #4
      Nabijacka pre mna napouzitelna, ak su znizene vykony. Snad iba v kritickej situacii.

      Komentár

      • Vilo
        Member
        • Sep 2017
        • 129
        •   

        #5
        Dnes som navstivil tuto nabijacku, nabijalo sa tam BMW i3, hovorim si pohoda, BMW pouziva iny typ nabijania ako, su tam dve miesta, tak som tam zaparkoval, pichol AC konektor do auta a vypisalo to, ze nabijanie sa zacne, ked bude dostupny potrebny vykon.
        Skusal som aj v aute obmedzit vykon az na 2kW, ale aj tak ma to nepustilo cez tu hlasku. Momentalne proste dve auta nabijat nemozu.

        Komentár

        • Vilo
          Member
          • Sep 2017
          • 129
          •   

          #6
          Tak som sa tam zastavil v ten isty den poobede a nabijal sa tam Smart. Tak som opat zadarmo nenabil. Musel som ist do Ziliny na Greenway nabijacku, kde som zaplatil za nabijanie tolko, ako keby moje auto zralo 11,5l benzinu na 100km.

          Komentár


          • Franto_01
            Franto_01 komentoval
            Upraviť komentár
            Vilo, ste mali radsej zbehnut do Mirage, tam su dva vallboxy Tesla a su zadarmo :-).

          • 1fisker
            1fisker komentoval
            Upraviť komentár
            Nabíjačky GW väčšina slušných ľudí ignoruje. Bohužiaľ mne sa nedá nabíjať v Miragi, ale väčšina áut môže. Bolo to rozoberané v inej téme

          • Vilo
            Vilo komentoval
            Upraviť komentár
            Ja som toho názoru, že na tesla nabíjačkách nenabijem, alebo sa mýlim? Neskúšal som to, len čítal. B250e na tesla nabíjačke vraj nenabije.

          • Ioniq
            Ioniq komentoval
            Upraviť komentár
            Ioniq vie nabit na teslackej nabijacke (nie SC samozrejme), a myslim ze aj Leaf.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Na Tesla Destination Chargeru nabijú všetky auta čo majú Typ2 konektor. Čiže Leaf nie ale Mercedes B alebo aj VW E-Up áno

          • Ioniq
            Ioniq komentoval
            Upraviť komentár
            Leaf cez redukciu samozrejme som myslel lebo taky Fisker to zjavne odmieta aj za pouzitia redukcie T1>T2

          • Vilo
            Vilo komentoval
            Upraviť komentár
            Wow, tak to musim skusit, dik za info.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Ked ide leaf nabijat na tesla wallboxe s T2/T2 + T2/T1 redukciami tak by malo ist nabijat aj fisker, ved leaf aj fisker maju rovnaky T1 konektor. Podla mna fisker to nikdy na svojom fiskeri nevyskusal so spravnou kombinaciou redukcii.
        • 1fisker
          Senior Member
          • Aug 2014
          • 1542
          •   

          #7
          Včera som krátko vyskúšal túto nabíjačku. Funguje pekne cez AC typ 2 aj s mojou redukciou. Je to zadarmo, poteší. Na stojane nie je uvedené, komu to vlastne patrí.
          Je mi stále záhadou prečo tá redukcia nefunguje na TDC staniciach, keď je to tiež cez typ 2.

          Komentár


          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Co je to TDC stanica?

          • Ioniq
            Ioniq komentoval
            Upraviť komentár
            Tesla Destination Charger
        • Miroslav Rojko
          Senior Member
          • Nov 2016
          • 1314
          •   

          #8
          Včera 29.10.2017 som tam bol a už je to na kartu. Karta je podľa popisu na stojane v bare na 1. poschodí M Park. Kartu je potrebné aj na začatie aj na ukončenie nabíjania. Keď mi barmanka podávala kartu, tak sa nič nepýtala ani nič nezapisovala, takže nejakú evidenciu asi nerobí. Je to biela karta, kde je fixou napísané TSK, nechápem načo je to na kartu keď je to zdarma a sú tam kamery. Asi len nato, že už nie je tým pádom prevádzková doba 24/7, lebo bar má svoje otváracie hodiny uvedené na nabíjačke (bola tma, nefotil som).

          Takže v noci nenabijete pomaly, ale vôbec.

          Druhá možnosť autentifikácie na stojane bola telefonicky, ale nikde uvedené číslo, tak možno je to v príprave a pôjde to neskô aj vytočením čísla.
          [priezvisko]@me.com

          Komentár


          • Franto_01
            Franto_01 komentoval
            Upraviť komentár
            Miro, na Slovensku je veľa vecí, ktoré sa nedajú chápať a vymykajú sa zdravému rozumu...

          • Vilo
            Vilo komentoval
            Upraviť komentár
            Wow tak to je sila...
            Najskor v televizii odprezentuju aki su inovativni a ako podporuju elektromobilitu, potom sa ukaze, ze vykon je obmedzeny udajne pre testovaciu prevazdku. A nakoniec zistia, ze sa elektromer prilis toci (prilis podporuju elektromobilitu) a obmedzia to casovo.
            Nech zavedu plnohodnotnu casovo neobmedzenu ferovo platenu prevadzku a nevymyslaju - vsetci budu spokojni!

          • Miroslav Rojko
            Miroslav Rojko komentoval
            Upraviť komentár
            Budme radi že je to aspoň takto, aby to nedopadlo, že to bude len pre tie ich dva Leafy, čo tak "výhodne" kúpili pre župu. Trocha ma to aj zaskočilo, lebo neprevádzkuje to súkromník (ktorému sa to musí zaplatiť), ale župa, ktorá na to použila peniaze od nás vybraté na daniach, takže sme to už raz všetci zaplatili (som z toho kraja).
        • 1fisker
          Senior Member
          • Aug 2014
          • 1542
          •   

          #9
          A kde je to napísané, že to prevádzkuje župa?

          Komentár

        • 1fisker
          Senior Member
          • Aug 2014
          • 1542
          •   

          #10
          Dnes som bol odskúšať. Funguje mi to s tou mojou redukciou na typ 2 (stále mi zostáva záhadou prečo v Miragi nie).
          Ako bolo písané, je nutné s v kaviarni 33 vyzdvihnúť kartu. Mne to bohužiaľ s kartou č.1 nešlo, písalo, že "nemáte oprávnenie na nabíjanie". Tak som si požičal kartu č.2 a tá išla. Majú len 2 karty. Nikde nie je napísané tel.číslo, kde by sa dalo kontaktovať v prípade probémov a nevedia ho ani v kaviarni.

          Komentár

          • Miroslav Rojko
            Senior Member
            • Nov 2016
            • 1314
            •   

            #11
            tu sú otváracie hodiny a umiestnenie:

            Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	1 Veľkosť:202,4 KB ID:	19444
            Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	1 Veľkosť:999,7 KB ID:	19445
            [priezvisko]@me.com

            Komentár

            • Teq
              Teq
              Member
              • Nov 2017
              • 240
              •   

              #12
              Nabijam sa prave a trocha lepsie, 21 kw (chademo) stale zadarmo a karta v caffe 33
              Pripojené súbory

              Komentár

              • maha61
                Junior Member
                • Jul 2018
                • 4

                #13
                Dobrý deň, podľa kuloárnych informácií by nabíjačka mala byť zaradená do siete Greenway od začiatku augusta. Ešte to nie je na 100%, ale treba byť pripravený. Inak nabíjačka ide už na plný výkon od polky apríla. Možno by bolo dobré, keby to preveril nejaký senior member a potvrdil alebo vyvrátil túto informáciu.

                Komentár

                • 1fisker
                  Senior Member
                  • Aug 2014
                  • 1542
                  •   

                  #14
                  Tak to sa dalo čakať. Napriek hlasom, aby to nebol GW, znova to zožrali.

                  Komentár

                  • Jiri GrandPa
                    Senior Member
                    • Dec 2016
                    • 707
                    • viera8131
                    •      

                    #15
                    Daliborko - mozes prosim upravit uvodnu informaciu? Vykon, GW typ apod. Nech to mame na poriadku. Kto urobil zaznam na nabkach? Prosim sprav to iste.

                    Komentár


                    • Daliborko
                      Daliborko komentoval
                      Upraviť komentár
                      A už je to isté? GW to na svojej mape zatiaľ nemá. Každopádne ten titulný príspevok už nemôžem zmeniť, už prešlo veľa času odvtedy Bude to musieť urobiť Juro. Ale na nabkách som upravil výkon, keď to bude oficiálne pod hlavičkou GW, zmením aj logo
                      Link na editáciu: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl8vjIDm3XAu3g
                  Pracuje...
                  X