Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kapitulska 2 BB

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Kapitulska 2 BB

    Kapitulská 341/2, BB
    Popis:
    AC: 1xTyp-2 11 kW, 2x230 V 3,7 kW
    GPS: 48.735651, 19.14646
    Platba: Zdarma, treba si vybaviť RFID kartu od EEI
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: EEI
    Email: info@eei.sk
    Tel: +421 2 544 105 65
    Webstranka: http://www.eei.sk/
    Na mape:

    Foto:

    Toto je nabíjacia stanica Kapitulská 341/2, BB. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Tato nabijacka je skoro na namesti v BB. Na prvej fotke je v zadu zlta budova. Toto je budova VUC (Vyšší územný celok). Blizsko je aj posta, vela kaviarniciek, na namesti je verejne WC. Tato nabijacka je blizsko pamatniku SNP (Slovenskeho narodneho povstania). Pri pamatniku je park, ktory umoznuje prechadzku, vhodnu po dlhej ceste a pred dalsim pokracovanim.
    Naposledy upravené ICE666SVK; 21-10-2014, 15:02.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Tento stojan na fotke, tam momentalne nieje. Neviem preco, ale znacka vyhradeneho parkovania pre elektromobily tam stale je. Ci sa stojan vrati na povodne miesto, tak to neviem povedat a ani neviem, kde by sa to dalo zistit. Info z 30.6.2015
  • JanoS
    Member
    • Aug 2015
    • 95
    •   

    #3
    6.8.2015

    "Čo sa týka nabíjacej stanice v Banskej Bystrici, tá je bohužiaľ dlhodobejšie z technických príčin odstavená."
    S pozdravom,
    EEI s.r.o.

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #4
      Tá nabíjačka už neexistuje, overené 3.6. osobne. Treba vymazať z mapy

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        JanoS je odtiaľ. Bolo by dobré, keby sa na to vyjadril. Ja som videl náhradnú u nich v kancelárii, nechcem povedať ako dávno.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • JanoS
          JanoS komentoval
          Upraviť komentár
          Byvam v zahranici, niesom odtial

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Ok, ale podľa predchádzajúcich príspevkov tam asi nejaká spojitosť s EEI bude? No nevadí, zatiaľ som ju označil ako ducha. Lebo aj keď nabíjačka náraz spalovákom neprežila, duch nabíjačky, žije ďalej. a možno sa tam raz znova osadí.
      Pracuje...
      X