Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Motorest ZUBOR ZM

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Motorest ZUBOR ZM

    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2 22 kW
    GPS: 48.354539, 18.483661
    Platba: Spoplatnené, na kartu.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: GreenWay
    Email: dispecing@greenway.sk
    Tel: +421 911 668 770
    Webstranka: www.greenway.sk
    Na mape:

    Foto: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	motorestzubor.jpg Videní:	294 Veľkosť:487,6 KB ID:	5188
    Toto je nabíjacia stanica Motorest ZUBOR ZM. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Naposledy upravené Juro; 29-09-2022, 16:19.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Od 1.maja 2016 je to spoplatnene podla cennika GW http://www.greenway.sk/ scrollujte dole. Vyberte si program ZERO, OPTIMAL alebo FULL a nieje to uz na PIN kod, ale na pristupovu kartu!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Komentár

    • Peterka
      Member
      • May 2017
      • 196
      •      

      #3
      Nabijacka funkcna, neviem ci ju stavali ked este Zubor fungoval, dnes tam "zdochol pes", hoci po dvore pobehuje ťava :-)
      Zubor je mimo prevadzky a vedlajsi motorest Sofer otvoreny 16-21 okrem nedele. Aspon ze cca 50m odtial je OMV pumpa s fungujucim obcerstvenim.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        R1ka spravila svoje.

      • Ludicrous
        Ludicrous komentoval
        Upraviť komentár
        ICE666SVK tak Ňadranka vie este spievat, mozno ju to uzivi, ked uz motorest nevynasa :-)
    • head
      Member
      • Oct 2017
      • 135

      #4
      Akurat tu nabijam. Kus mi lepilo, lebo DC nabijanie mi vyhodilo dva krat chybu inicializacie, ale na treti krat nabehlo. Sice s nejakou inou chybou, ale auto sa nabija.

      Mimochodom motorest je stale zavrety a tava stale zije )).

      Komentár

      • head
        Member
        • Oct 2017
        • 135

        #5
        Ha! Tak nabijacka sa tvari ze nic nenabija a tym padom neviem prerusit nabijanie :/ Nastastie je to uz len 7 minut do konca.

        Komentár

        • Miroslav Rojko
          Senior Member
          • Nov 2016
          • 1314
          •   

          #6
          Tak nabijas zadarmo, ked to takto mne robi, tak GW ani nevie ze sa nabijalo.
          [priezvisko]@me.com

          Komentár

          • Teq
            Teq
            Member
            • Nov 2017
            • 240
            •   

            #7
            Ja som tam bol v piatok a nabijala mi OK, zeby som to pokazil?

            Komentár


            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              Ako aj ostatne stare Gw, problem je s dorabanym CCS, Chademo Ti ide dobre.
          • head
            Member
            • Oct 2017
            • 135

            #8
            Uz som na kompe tak pridavam aj fotky .

            Komentár

            • Jozef Juhasz
              Junior Member
              • Sep 2020
              • 6
              •   

              #9
              Začiatok nabíjania bol trochu kostrbatý... nabijal som na chademo konektore...
              motorest zatvorený... z ťavy je somár

              Komentár

              • dango
                Moderator
                Gold Member
                • Nov 2014
                • 693
                •   

                #10
                Adam GWI dnes na tomto Efacecu som nemal problem s nabijanim pri neaktivnej obrazovke, ako na Zelenci. Zjavne ma aj iny softver, rata energiu len na desatiny kwh, nie stotinky a aktualny vykon aktualizuje len zriedka, aj to chybny
                Ale aspon ide, ako ma

                Komentár


                • Adam GWI
                  Adam GWI komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ahoj dango , pozeram teraz Tvoje nabijanie a vidim, ze si mal cely cas vykon 46,X kW. Co Ti zobrazovalo na stanici, prosim? 

                  Btw. Zelenec je uz opraveny

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  vdaka za Zelenec
                  stanica zobrazovala 46,nieco - ale podla casu a dodanej energie mi to vychadzalo na 49,nieco (diagnostiku som uz nemal, aby som povedal presne cisla).
                  Nabijal som 15,75min a dodalo 13kwh - z toho mi vychadza priemerny nabijaci vykon 49,5 kw

                • Adam GWI
                  Adam GWI komentoval
                  Upraviť komentár
                  uf, to mas pravdu. Preverim v com to bolo a dam vediet
              • Eduard Hogl
                Junior Member
                • Jul 2021
                • 4

                #11
                Nabíjal som e208 8.10.2021 úplne bez problémov. Nabíjací výkon okolo 46kW, hoci auto zvláda na ZSE viac. Ale počítal som s tým. Mínusom tohto miesta je, že tu nič ine nie je. Cca 300m odtial je ale funkčná pumpa OMV, kde si mozete dat kavicku a 20 min. nabíjania ubehne hned.

                Komentár


                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  A ze vraj nic nieje, ved to je allinclusive vratane animacneho programu prechadzky 600m na natiahnutie noh a rozprudenie krvi, tak nefrfli. Slovac jedna nevdacna
                  A ved je to len 50kw DC, tak kolko by malo ist? Ci na ZSE DC50tke ide e208 viac??? Na UFC by malo ist e208 100kw to je jasne.
                  Naposledy upravené Taur; 11-10-2021, 16:42.

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  na ZSE ti to nejde rychlejsie, ale tato stanica ma chybu zobrazovania - ako bolo spomenute v prispevku vyssie.

                • Eduard Hogl
                  Eduard Hogl komentoval
                  Upraviť komentár
                  tak UFC na Budci alebo v Beladiciach ide rychlejsie. Nemyslim to ze neide 50, ale len 46kw. Ale na budci ide 77kw, to je o 50% viac, ale aj stoji viac.

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  tak potom sa vyjadrujes zle, ked rychlost nabijania urcujes prevadzkovatelom aj GW ma UFC a aj ZSE ma (vacsinu) 50kW stanic, kde ti to takisto pojde tych ~46kW

                • Eduard Hogl
                  Eduard Hogl komentoval
                  Upraviť komentár
                  Tento komentar sa tyka tejto konkretnej nabijacky a tu plati ze je to 50kw aj ked ma greenway aj silnejsie. A spominam nedaleku ZSE nabijacku, kde pisem ze je to UFC. Takyto komentar je dobry pre zaciatocnika a vy znali veci to chapete.

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  v prispevku si o Budci nic nepisal. Spomenul si len ineho operatora, ze na nom to ide rychlejsie
              • Eduard Hogl
                Junior Member
                • Jul 2021
                • 4

                #12
                Az tak negativne som to nenapisal ako vyznela tvoja odpoved, ale je fakt ze som po uraze nohy a aj tych 600m mi da dost zabrat. A danou rychlostou nabijania som pocital. 100kw ten peugeot este nenabijalo nikdy ani na ZSE, zvycajne to nabija 77kw tak do 70%

                Komentár


                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Eduard Hogl Ved tam mam 4och smilov aby bolo jasne ze zartujem.
                  A s tym nabijanim je to smutne. Zvazoval som kvoli tym 100kw aj e208, ale som rad ze som siel do Zoe, radsej AC22kw do 98% ako DC iba o 27-30kw rychlejsie len do 70%. Zvlast ked zatial vacsina DC je 50kw na SK.

                • Eduard Hogl
                  Eduard Hogl komentoval
                  Upraviť komentár
                  Je vacsinou ked nabijam DC tak ZSE a je to rozdiel ked to dava 77kw. Ale je to zas drahsie. Ejoin ide lepsie ako greenway, lebo oni maju 60kw. Ale na tych par kw az tak nezalezi. Tak isto ako 22kw AC nemas hocikde, lebo bezny dom ma slabsiu pripojku. Ked to chces nabijat naplno, tak potrebujes upgradovat pausal aby si nemal 25A istic ale silnejsi.

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  AC22kw mas na vsetkych DC verejnych (az na par od ejoin) a aj na vacsine ACstlpikoch.
              Pracuje...
              X