Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Billa Andreja Kmeta

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Billa Andreja Kmeta

    Andreja Kmeta, Žiar nad Hronom
    Popis:
    AC: 2x400V 22kW Typ 2
    GPS: 48.587639, 18.855233
    Platba: Zdarma, pre zákazníkov supermarketu (90 minút parkovanie zdarma)
    Ováracia doba: Obchod: po-so 7:00-20:00 ; ne 8:00-18:00 Nabíjačka: 24/7
    Email:
    Tel:
    Prevádzkovateľ:
    Billa
    Webstranka: http://www.billa.sk
    Na mape:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    #2
    Juro je tam 1 stlpik, cize 2 nabijacie body, nie 4. Plz oprav

    Komentár

    • Stefan 32A
      Member
      • Jun 2017
      • 34

      #3
      Ubehli viac ako dva mesiace od spustenia nabijaciej stanice ,no aj ked bývam od nej iba 100 metrov nemal som este stastie na niekoho kto by nabijal. Velmi ma tak dnes potesila cesta okolo, ked tam nabijal uplne novucicky Volkswagen e-Golf v bielej farbe.Velmi spokojny majitel len par tyzdnov je pan Ján K. z okresu PRIEVIDZA. Pochvaloval si dynamiku auta a celkovo bol spokojny ,len ho trosku prekvapila vyssia spotreba pri dlhsej jazde no inak bol velmi spokojny a uziva si prve kilometre.Mimochodom doteraz nabijal iba doma alebo u dealerov vw kde to ide a dnes tu PRVÝ raz otestoval verejne nabijanie.Na rozhovor sme mali len par minut lebo som mal zo synom termin u doktora a neslo to posunut no i tak som mu stihol aj povedat aj o tomto webe-TESLACLUB.SK a strankach NABKY .COM , co ma prekvapilo (ak som ho dobre pochopil) ze ako cerstvy elektromobilista ich nepozna.
      Slubil som mu ze pridam tento prispevok a takto na dialku PRAJEM VELA STASTNYCH KILOMETROV.

      Komentár


      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        uplne novucicky, ale este stara verzia, co? podla palubnej dosky to tak vyzera..
    • Stefan 32A
      Member
      • Jun 2017
      • 34

      #4
      Este mam zopar foto ked sa to spustalo ,no teraz uz okolie pekne zarasta travickou
      POZOR OTVARACIA DOBA --PONDELOK-SOBOTA 7:00-20:00 ,NEDELA 8:00-18:00
      mimochodom-nabijaci stojan svieti stale tak aj nabijanie asi pojde "FURT"
      Dnes sa mi ale potvrdila obava pri nabijani ze jedna strana je NEFUNKCNA.Displey aj nabijanie idu len z jednej strany.Pokusim sa informovat Billu aj IFT tak uvidime na odozvu.Ak niekto s citatelov ma nejake lepsie styky zo zodpovednymi tak mozte "poriešit" vsak je to pre vas. Ja zatial ako neelektromobilista rad pomozem a len TISKO ZAVIDIM.
      Este perlicka-v obchode o tom ze tam maju nabijacku nic ani nevedia ani tam k tomu nic nemaju a ked som dosiel z dovolenky a mali uz tyzden otvorene a ze sa poinformujem, tak pani na info ani nevedela ze to tam maju.

      Komentár


      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        Stefan 32A kludne kontaktuj tu na fore uzivatela stanley - je to pan z Billy, co stoji za tymito nabijackami....
    • Franto_01
      Member
      • Jul 2017
      • 37
      •   

      #5
      Ja som tam nabijal 6. 8. 2017 a musim potvrdit ze jedna strana nefungovale, resp vyzadovala stale kartu.
      A treba mat kabel, typ 2.

      Komentár

      • Stefan 32A
        Member
        • Jun 2017
        • 34

        #6
        Dňa 27. 9. 2017 o 1:50 . som pisal teda na Zákaznícky servis spoločnosti BILLA
        27. 9. 2017, 12:43 prišla odpoved

        Dobrý deň,

        ďakujeme Vám za zaslanie podnetu. Veľmi pekne ďakujeme za informáciu, upozorníme na to pobočku aj kompetentné osoby, ktoré sa tým budú zaoberať. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté problémy, veríme že ostanete i naďalej naším spokojným zákazníkom.





        S pozdravom




        Eva Petrušková


        Zákaznícky servis spoločnosti BILLA



        REWE GROUPnnSlovensko


        BILLA s.r.o.

        Bajkalská 19/A

        821 02 Bratislava 29



        Telefón: 0800 131 121

        Fax: +421 (0)2 48 242 888

        E-mail: info@billa.sk

        web: http://www.billa.sk


        ---- UVIDIM TEDA KEDY REALNE PORIEŠIA OPRAVU


        -Od IFT dodnes bez odpovede

        Komentár

        • Marecisko
          Junior Member
          • Apr 2018
          • 3

          #7
          Nabijal som tam 28.4.2018, stojan ma stale funkcny iba jeden konektor.
          pri ukonceni nabijania mi nechcel uvolnit kabel zrejme sa zasekol.
          zamestnanci ani veduca pobocky Billy ani len netusili ze tam maju nabijaciu stanicu...
          riesil.som to asi pol hodinu. nakoniec po asi 10x zacati a ukonceni nabijania sa mi podarilo kabel odblokovat a odist.
          nabijanie je zadaramo pre vsetkych (nie len pre zakaznikov) neplati sa ani za parkovne,
          rychlost nabijania podla toho kolko zvladne vase auto a kabel max 22kw.

          M.

          Komentár

          • jaro2k
            Junior Member
            • Jan 2017
            • 5

            #8
            Treba povedat, ze otvaracia doba neplati pre nabijacku ale len pre obchodny dom.

            Nabijacka je dostupna 24/7 .. nie je tu ziadna zavora ktora by branila sa k nej dostat.

            Komentár

            • Vilo
              Member
              • Sep 2017
              • 129
              •   

              #9
              Pred dvoma dňami som tu nabíjal, neviem či som trafil správny konektor (ľavý pri pohľade od auta), alebo už fungujú oba.
              Šlo mi to na plný výkon (11kW nabíjačka).

              Komentár

              • Stefan 32A
                Member
                • Jun 2017
                • 34

                #10
                POZOR !!! DOCASNE NEFUNKCNA!!! Zistim cez tyzden viac.Bol cez vikend jarmok tak mozno iba preventivne obalili foliou.

                Komentár

                • Stefan 32A
                  Member
                  • Jun 2017
                  • 34

                  #11
                  TAKZE NABIJACI STOJAN JE ROZOBRATY A OPRAVUJE SA. ASI UZ KONECNE OPRAVIA ABY TO SLO JAK MA -NA OBA KONEKTORY. UVIDIME AKY POTOM ALE DAJU VYKON. KED BUDE NIECO NOVE BUDEM PISAT.

                  Komentár

                  • Stefan 32A
                    Member
                    • Jun 2017
                    • 34

                    #12
                    NABIJACI STOJAN PO OPRAVE. POZMENENY DIZAJN-TAKZE NAMIESTO DISPLEJA NEUSTALE NA OBOCH STRANACH STOJANU = 2× TYP 2 PREBLIKUJE 6 ZELENYCH DIOD V DVOCH RADACH(2×3). TO BUDE ASI PRIPRAVENOST STOJANA. VYKON TREBA ODSKUSAT KOLKO DAVA A KTO SKUSI NAPISTE SEM. POJDEM ESTE ZISTIT AK NIECO VEDIA NA PREDAJNI.

                    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_5162.jpg
Videní:	1088
Veľkosť:129,2 KB
ID:	43528

                    Komentár

                    • Stefan 32A
                      Member
                      • Jun 2017
                      • 34

                      #13
                      Este pridam cosi z archivu z tohto leta. Uz aj v ZH mam tychto Tátošov- etron a ipace . Okrem inaho co uz dávno tu beha 1.gen Leaf či aj e-smart ; či ine ev . LEN NECH TO PRIBUDA Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20190712_140211.jpg
Videní:	1331
Veľkosť:76,9 KB
ID:	43530 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20190712_140142.jpg
Videní:	1207
Veľkosť:151,5 KB
ID:	43531 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20190823_122646.jpg
Videní:	1166
Veľkosť:177,1 KB
ID:	43532 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20190823_122659.jpg
Videní:	1188
Veľkosť:153,1 KB
ID:	43533

                      Komentár


                      • dango
                        dango komentoval
                        Upraviť komentár
                        Snad tam nechodia len sockovat typu mam na drahe auto, ale uz nemam na palivo

                      • ToMiLeaf
                        ToMiLeaf komentoval
                        Upraviť komentár
                        Veď na Slováka, aj keby malo čerevá potrhať
                        Auto s 1f palubnou nabkou je naozaj len drahé, no nič viac.
                        Dnes ráno som si cez appku nadiaľku zapol tepelné čerpadlo v aute. Som rád, že nemám drahé auto...
                    • Taur
                      Member
                      • Dec 2019
                      • 296
                      •   

                      #14
                      Iduc okolo som ju otestoval a potvrdzujem problem s uvolnovanim kabla na stlpiku. Podla navodu v angline na stlpiku by sa mal prikladat RFID karta/cip pre zacatie nabijania a uvolnenie, ale nic take pre spustenie nabijania nebolo potrebne. Uvolnilo kabel mozno na 4-5 pokus zacatie/ukoncenie nabijania. Pokus presvedcit ho prilozenim lubovolneho RFID nezaberal.
                      Nabijat sa da, ale s rizikom ze tam nechate kabel ak sa nepostasti odomknut ho ani na viac pokusov. Neviem ci Blla vydava nejake RFID na nabijanie s ktorymi to funguje korektne, alebo tato adrenalinova pridana hodnota je standartna funkcia tohto stlpika.

                      Komentár


                      • jeeff
                        jeeff komentoval
                        Upraviť komentár
                        Ja som bojoval s kablom v chorvatsku na Elen stanici. Vzdy odpajam kabel najskor zo stanice az potom z auta, no dana Elen stanica (v Zadare) neodomkne kabel na stanici, pokial je este zapojeny v aute. Takze najskor som ho musel odpojit z auta a az potom odomkla stanica. Mozno je to rovnaky problem tejto stanice.

                        EDIT: alebo to je teda mozno naopak, ze najskor zo stanice potom z auta, kazdopadne ma to v danej stanici zmiatlo, lebo zvycajne je jedno ako to spravis, odomkne sa na oboch koncoch.
                        Naposledy upravené jeeff; 07-08-2020, 09:57.

                      • Jiri GrandPa
                        Jiri GrandPa komentoval
                        Upraviť komentár
                        Je bezne, ze stlpik/wallbox nepustí kabel pokial je v aute. Zažil som ich takých spústu. Najskôr treba vytiahnuť z auta a potom z wallboxu.
                    • Taur
                      Member
                      • Dec 2019
                      • 296
                      •   

                      #15
                      Vyzera to ze len treba vystihnut spravny moment. Zda sa ze po odpojeni konektora v aute resp. vypnuti nabijania ,na stlpiku odomkne, ale hned zas zamkne. Ked som jednou rukou tahal konektor na stlpiku a druhou odojil na aute, tak som ho hned vytiahol. Stlpik uvolni konektor len asi na 1-2 sekundy nez ho znova zamkne.

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X