Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

NISSAN Zilina

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    NISSAN Zilina

    Vysokoškolákov 35, Žilina
    Popis:
    1x CHAdeMO 44 kW
    GPS: 49.213665,18.750467
    Platba: Spoplatnené cez evmapa
    Ováracia doba: 24/7
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:


    Foto: Click image for larger version  Name:	nissanzilina.jpg Views:	1 Size:	385.3 KB ID:	5478

    Toto je nabíjacia stanica NISSAN Zilina. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #2
    Táto informácia je nepresná. Nabíjačku vlastní Nissan Žilina, nie Autoimpex Bratislava. Na recepcii žiadny PIN nedostanete. Je nutné dohodnúť najprv súhlas riaditeľa, či tam môžete vôbec nabíjať. Pravdu povediac, bránia sa tomu, aby tam nabíjali cudzie vozidlá a najradšej by boli, keby sa tam nabíjali len autá zakúpené u nich.
    Situácia je v riešení, ale jednoducho len tak elektromobil nenabijete.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Nabíjal som tu Model S už pár krát. Prvý krát keď som prišiel, vybehol usmiaty zamestnanec a veľmi ochotne mi pomohol zapojiť nabíjanie. Dal mi tiež aj heslo a tak som tam mohol nabíjať aj keď už mali zatvorené. Ďalšia zaujímavosť, naposledy (24.07.15) mi tam nabíjalo auto na plný výkon,196km/h.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #4
        Posledná informácia je taká, že sa tu platí 0,30 Euro/kWh, neviem ako to zmeniť na mape.

        Komentár

        • demo
          Member
          • Dec 2016
          • 83
          •      

          #5
          Uvedené telefónne číslo pri nabíjačke je asi do Auto-Impex Bratislava, nie Point a.s. Zilina.

          Komentár

          • Miroslav Rojko
            Senior Member
            • Nov 2016
            • 1314
            •   

            #6
            Dnes som tam volal, funguje cez evmapa.cz, poplatok sa platí cez nich 0,3€ / kW. Najprv mi povedali, že potrebujem kartu Greenway, ale potom sa spýtal kolegu a že EVMAPA. Aspoň že tak.
            [priezvisko]@me.com

            Komentár


            • ozana
              ozana komentoval
              Upraviť komentár
              evmapa.cz/zilina-nissan-point

            • dango
              dango komentoval
              Upraviť komentár
              stale je to stanica DBT len s ChadeMo?

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              dango klikni na ten link co dal ozana a budes mat jasnu odpoved, ze je to len chademo

            • dango
              dango komentoval
              Upraviť komentár
              ICE, casovy rozdiel nasich 2 prispevkov bol 2minuty, cize ked som mal rozklikuntu tuto temu, ozanov link tu este nebol...

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              OK ja som si cas prispevkov nepozeral a myslel som, ze si ten link nevsimol a preto som ta nan upozornil. Teraz je uz jasne ze preco si si ho nevsimol.
          • Miroslav Rojko
            Senior Member
            • Nov 2016
            • 1314
            •   

            #7
            Aktuálne obrázky z nabíjačky.
            Aj keď mi tel. povedali, že otvorená je len keď je otvorený Nissan, podľa osobných informácií je otvorená non-stop, čo som aj odskúšal. Platí sa cez evmapa - odblokovanie vytočením čísla, číslo aj podrobný postup v priloženom obrázku.
            [priezvisko]@me.com

            Komentár


            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              a áno, je to len CHADEMO

            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              Tiež na štítku píšu o free WiFi EVSELECT, taká sieť tam nie je, ale priamo pri nabíjačke sa chytá voľné wifi z pumpy OMV, ktorá išla dosť rýchle aj na videá. Tiež Nissan má niekoľko Wifi, aj nissan-quest, ale všetko zaheslované. Takže cez QR kód ide prihlásenie aj bez mobilných dát, ak niektorí bratia Česi nemajú roaming na mobile.
          • Jiri GrandPa
            Senior Member
            • Dec 2016
            • 707
            • viera8131
            •      

            #8
            Platia aj prihlasovacie údaje a konto z českého evmapa.cz?
            Číta to tu niekto z evselectu?

            Komentár


            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              Ano platia, ja som sa registroval cez evmapa.cz, nie .sk

            • g211
              g211 komentoval
              Upraviť komentár
              Platia, ale pozor - kredit dobitý v CZK sa nedá použiť na Slovensku, a naopak - kredit dobitý v EUR sa nedá použiť v Čechách. Normálne začne nabíjať, ale po minúte vás vyhodí. Dá sa síce dobiť kredit v CZK aj SK kartou, ale musíte mať 2 rôzne kredity v 2 menách. Celé zle...
              Naposledy upravené g211; 11-05-2017, 06:08.

            • ozana
              ozana komentoval
              Upraviť komentár
              Pan Tinka mi napsal, že v brzké době bude probíhat větší update systému EVmapy a tu věc (kredit v EUR/CZK) vyřeší.

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              Vdaka za info. Este jedna doplnujuca otazka - ak sa neda kredit dobity v EUR pouzit v Cechach, preco potom uvadzaju cenu u ceskych stojanov aj v EUR aj v CZK?

            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              Zaujímavé, že nejde.
              Lebo zrovna včera som sa registroval a dobíjal kredit a tam majú vyslovene uvedené, že prednostne sa použije kredit v mene, v akej je nabíjačka a ak taký kredit nie je, tak v mene inej a ešte upozorňujú, že kurz pre konverziu je nevýhodnejší ako normálny. Teda som si povedal, že pri takých mikroplatbách sa mi neoplatí dobíjať CZK pre tých pár percent rozdielu. Ale podľa tejto info vyššie by som ani nenabil, no pekne...
              evmapa.cz/napoveda - spodný odstavec

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              No hold ako sa vravi papier znesie vsetko a v tomto pripade webova stranka a realita pri stojane je uplne nieco ine.
          • Miroslav Rojko
            Senior Member
            • Nov 2016
            • 1314
            •   

            #9
            Nabíjačka bola vyradená z evmapy, na nabíjanie je potrebný PIN kód, ale kto má PIN kód, funguje nonstop.
            ýkon je obmedzený na 28 kW DC do auta (niečo cez 30kW AC).
            [priezvisko]@me.com

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1542
              •   

              #10
              Prečo vyradená? Zase zhrabol GW so svojím PIN?

              Komentár

              • Miroslav Rojko
                Senior Member
                • Nov 2016
                • 1314
                •   

                #11
                Z evmapy im to vyradil na diaľku Nissan, ale už zasa ju napojili. Takže znova funguje cez evmapu a za nižšie sadzby ako GW.
                [priezvisko]@me.com

                Komentár


                • Teq
                  Teq komentoval
                  Upraviť komentár
                  Pre ludi co si kupili Nissan v Ziline to bolo za polovicu, prave som sa logol a je to 0.16 EUR / kWh. A to je super cena, GW sa nechyta.

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  Upresním, že tí čo u nich kúpili, majú najprv 1/2 rok zdarma a potom stále za polovicu. Ale aj za plnú cenu je to o patinu lacnejsie ako u GW.

                • Teq
                  Teq komentoval
                  Upraviť komentár
                  Bol som na nej nabijat minuly tyzden a v rovno si pytala PIN. Nevidel som moznost stanicu prezvonit tak som to ani neskusal.
              • Teq
                Teq
                Member
                • Nov 2017
                • 240
                •   

                #12
                cez evmapu nefunguje, len na pin. Z nabijacky aj odlepili ev mapa info takze uz ani asi nikdy cez nu nepojde.

                Komentár

                • Miroslav Rojko
                  Senior Member
                  • Nov 2016
                  • 1314
                  •   

                  #13
                  Ale zasa ide rychlejsie, vcera som tam dvakrat nabijal a zakazdym isla 40kWh.
                  [priezvisko]@me.com

                  Komentár


                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    tak mne vzdy sla na 100 amperov, je to ta starsia nabijacka, taku istu maju aj v Trencine pri vodarnach alebo motorest zubor.

                  • Miroslav Rojko
                    Miroslav Rojko komentoval
                    Upraviť komentár
                    110 Amperov mne išla.
                • 1fisker
                  Senior Member
                  • Aug 2014
                  • 1542
                  •   

                  #14
                  Tak cez koho to ide? cez GW?

                  Komentár


                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    cez nikoho, vlastni ju Nissan point Zilina a tim, co si u nich kupili auto daju pin kod (a poprosia nesirit)

                  • 1fisker
                    1fisker komentoval
                    Upraviť komentár
                    No veď tak to bolo od začiatku

                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    tak sme sa vratili, full circle
                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #15
                  To prišlo emailom:
                  Dobrý deň. Nakoľko na fóre ohľadom nabíjacej stanice Nissan Žilina sa píše veľa nepresností, tak prosím uviesť na správnu mieru. Stanica znova funguje nonstop cez "evmapa" e nie cez pin, ktorý bol len dočasným riešením, keď evmapa nefungovala. Sadzba pre cudzích je 0,30 €/kWh. Zákazníci, ktorí si zakúpili nové vozidlo u nás, tak 6 mesiacov nabíjajú zadarmo a potom za 0,16 €/kWh, ale tiež je nutná registrácia na evmapa. Vopred ďakujem za zverejnenie..
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár


                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    ano, nabijal som sa tam pred mesiacom...funguje EVmapa, ale pozor, robte to cez to ich webove rozhranie, lebo ak to clovek pusti cez zatelefonovanie na to ich cislo, tak sa to potom uz neda zatelefonovanim vypnut...blbe je ze si ta stanica stale pyta PIN a cloveka to odradi, ale ono to fakt funguje cez EVmapu
                Pracuje...
                X