Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Vodne elektrarne

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Vodne elektrarne

    Soblahovská 2, Trenčín
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO 44 kW
    GPS: 48.884127,18.033373
    Platba: Zdarma, treba pýtať kľúčik na vrátnici.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: SE
    Email:
    Tel:
    Webstranka: http://www.seas.sk/sk/spolocnost/o-n...ndardy-kvality
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	nstrencin.jpg Views:	416 Size:	241.4 KB ID:	9803
    Toto je nabíjacia stanica Areál atómovej elektrárne Bohunice. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • TeslaBrno
    Junior Member
    • May 2015
    • 2

    #2
    Vyzkoušel jsem v januári a bohužel zrovna nefungovala. Přikládám číslo na vrátnici, kde je možné dopředu si ověřit funkčnost: 032/6542111, případně přímo na Garážmajsterku paní Lešinskou - velmi ochotnou paní. 032/6542156

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Stanica bola prerobená na DC: 1xCHAdeMO 44 kW.
      . Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	vodneelektrarne.jpg
Videní:	643
Veľkosť:204,3 KB
ID:	9805
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • g211
        Member
        • Sep 2015
        • 118
        •   

        #4
        Ešte popis k pinu by bolo treba poopraviť:

        Komentár

        • curgali
          Member
          • Jul 2014
          • 310
          •   

          #5
          Chcem všetkých upozorniť, že Vodné elektrárne v Trenčíne na ul. Soblahovská 2 skončia od 1.1.2017 poskytovanie nabíjania elektromobilov pre verejnosť. Od tohto dátumu nebude možné nabíjať na tejto stanici. Rozprával som sa so správcom budovy a ten mi uviedol tento dôvod. Vodné elektrárne chceli spoplatniť toto nabíjanie, ale že vraj zariadenie na vyberanie poplatkov bolo tak drahé, že od nákupu upustili a radšej sa rozhodli ukončiť poskytovať nabíjanie pre verejnosť. Ak niekto pozná niekoho z vedenia a môže im poradiť, ako to majú urobiť bez väčších finančných nárokov, možno sa mu podarí ich presvedčiť, aby táto služba bola obnovená.

          Komentár

          • curgali
            Member
            • Jul 2014
            • 310
            •   

            #6
            Mám dobrú spravu. Práve som sa vrátil z jednania so správcom budovy. Navrhol som mu riešenie spoplatnenia. Budú o tom vo vedení hovoriť a až do rozhodnutia môžeme všetci nabíjať bez spoplatnenia aj po 1.1.2017...... Má na mňa tel. kontakt a bude ma informovať. Ak sa niečo nové dozviem budem informovať aj ja vás tu na tomto fóre...

            Komentár


            • dango
              dango komentoval
              Upraviť komentár
              bola by skoda, ak zainvestovali do nabijacky, aby ju demontovali, pripadne len odpojili a lezala by ladom do neviem kedy

            • Martin V
              Martin V komentoval
              Upraviť komentár
              A co EVMapa (maju chademo Nissan v Ziline) ked sa tam da nejaky rozumny poplatok, i ked oproti GW je aj 0.4€/ kwh lahoda a najma teraz v zime.
          • curgali
            Member
            • Jul 2014
            • 310
            •   

            #7
            Chcem oznámiť, že Vodné elektrárne Trenčín ul. Soblahovská 2 má nainštalovanú už druhú nabíjačku a to Typ 2. Výkon by mal byť 22 kW. Táto stanica funguje cez evmapa.sk kde sa musíte zaregistrovať. Viď foto. Nabíjacia stanica je už funkčná a zatiaľ zadarmo. Neskôr sa spoplatní.

            Komentár


            • dango
              dango komentoval
              Upraviť komentár
              sice domena evmapa.sk je registrovana, ale nefunguje (dokonca este ani nema IP/DNS zaznam), smutne....

            • jux
              jux komentoval
              Upraviť komentár
              To je standardny postup spekulantov s domenami. Domkenu evmapa.sk si zaregistrovala Gransy s.r.o Samorin, je to na Slovesku registrovana pobocka ceskeho registratora domen Gransy s.r.o zo sidlom v Prahe. Gransy teraz caka, kto by domenu chcel a preda mu ju, alebo ju len prenajme.

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              To vážne aj na Slovensku je evmapa?
              Tak hádam firma EVselect čo na tom chce zarábať si urobí aj poriadnu web stránku s mobilnou aplikáciou.
              Lebo ich česká verzia je čistá katastrofa.
              Dám tip ako to má vyzerať - ChargeMap.
              Každá jedna platforma ktorá chce spoplatňovať nabíjanie musí mat systém ktorý umožní feedback a jasne informácie v mobile či to miesto kam práve idem im platiť v tom okamziku funguje. Inak IMHO neviem čo je ich pridaná hodnota.
          • curgali
            Member
            • Jul 2014
            • 310
            •   

            #8
            Myslim, že táto stanica bude velmi málo využívaná. O 2 km dalej v hoteli Magnus sú 4 wallboxy Tesla pre vsetky EV s rovnakým výkonom a zdarma bez registrácie. Radsej mali VE Trenčín tam dat rychlonabíjačku ABB.

            Komentár

            • curgali
              Member
              • Jul 2014
              • 310
              •   

              #9
              Tak a máme tu prvý krok k spoplatneniu aj nabíjačky CHAdeMO. Chcem upozorniť všetkých elektromobilistov, že ak budete chcieť od dnes t.j 6.5.2017 nabiť aj cez CHAdeMO vo Vodných elektrárňach Trenčín, musíte byť registrovaný na evmapa.cz. Je na letáčiku síce napísane evmapa.sk , ale presmeruje vás na evmapa.cz. Zatiaľ je to zdarma. Pravdepodobne testujú, koľko aut tam bude chodiť a je len otázka času, kedy to spoplatnia.

              Komentár

              • curgali
                Member
                • Jul 2014
                • 310
                •   

                #10
                Chcem upozorniť všetkých, že oba stojany Vodné elektrárne Trenčín, sú momentálne OFFLINE. Asi nejaká softvérová chyba na strane EVMAPY. Ak by ste plánovali budúci týžden tu nabiť, tak si v aplikácii EVMAPA skontrolujte, či už je ONLINE. Ak to bude v poriadku, dám tu vedieť.

                Komentár


                • curgali
                  curgali komentoval
                  Upraviť komentár
                  Nabijacky su opat plne funkcne...
              • Teq
                Teq
                Member
                • Nov 2017
                • 240
                •   

                #11
                Siel som sem v nedelu po neuspesnom pokuse v lidli v dubnici a nikto nebol na repeci, zvonil som a bol sa aj pozret do zadu, prazdne...cize som mohol za rampou zaskucat a odplazit sa s 15 % do bieroviec nabit na greenway...takze tiez by som sa na tuto nabijacku moc nespoliehal

                Komentár


                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ta nova nabijacka ZSE pri OZC MAX este nefunguje?

                • Franto_01
                  Franto_01 komentoval
                  Upraviť komentár
                  Zatial nefunguje ani pri Max-e, ani pri Laugaricio v TN.
                  Tiez som v nedelu v Novej Dubnici nenabil, tak som bol na kave v Laugariciu a na bielych pasoch trochu postal pripojeny na 400 V, aby som mohol pokracovat do Brna :-).
                  Naposledy upravené Franto_01; 11-06-2018, 17:36.

                • curgali
                  curgali komentoval
                  Upraviť komentár
                  Vo VE Trenčín su vzdy vratnici. Ten elektronicky hlásnik treba porladne stlacit az sa ozve melodia, potom je az aktivny. A ak nereaguju tak treba zabúchat na recepcii na dvere. Oni maju cez víkend zamknute a su v zadnej miestnosti za pultom. Určite tam boli. Je tam nonstop služba. Ja som tam nabíjal v nedelu od 13:50 do 14:30. Este sa mi nestalo aby sa neozvali cez hlasnik a neotvorili mi....ale bol tam v nedelu nový sbs-kar, tak neviem čo sa mohlo stat, že sa neozval....
                  Naposledy upravené curgali; 11-06-2018, 18:13.

                • Teq
                  Teq komentoval
                  Upraviť komentár
                  zvonil som 3x (pocul melodiu 3x) a bol som aj pri dverach...bola tam tma a nikto dnu...

                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Pozeram na Nabky.com a tie nove ZSE v TN tam chybaju. Trencania posnazte sa :-).

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  @Jirko, hlavne by to chcelo viac moderatorov, co mozu drzat nabky ako tak up-to-date :/

                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja uz som to v minulosti Adminovi ponukal, ze sa budem snazit starat o zap. Slovensko ale Admin nema zaujem. To je potom tazko...
              • curgali
                Member
                • Jul 2014
                • 310
                •   

                #12
                Chcem vsetkých elektromobilistov upozorniť, že cez sviatky a dni pracovného voľna je na vrátnici Vodných elektrárni TN len jeden člen ostrahy. Ak vám cez hlásnik neodpovedá, alebo nedvíha rampu, pravdepodobne je na obhliadke. Je potrebné v takom prípade ísť k hlavnému vchodu a tam bude vyvesené tel. číslo, na ktoré mu zavoláte. On príde a pustí vás dnu...

                Komentár

                • ePeter
                  Junior Member
                  • Oct 2019
                  • 2
                  •   

                  #13
                  Dnes otestované funkčné DC Chademo, spusteni cez evmap, zdarma. Trochu som sa potrápil s tazkopadnym konektorom. Na vrátnici príjemný chlapík. Dá sa tam ísť kedykoľvek 24/7.
                  Perfektné

                  Komentár

                  • DaMar42
                    Junior Member
                    • Mar 2022
                    • 9

                    #14
                    Prevádzka pre verejnosť údajne zrušená od 1.1.2023.

                    Komentár

                  Pracuje...
                  X